LIELO rudens talka Bērnu slimnīcā

 24. septembris 2009 9:00 Ziņa

Ikviens, kuram rūp Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas liktenis, ir aicināts piedalīties LIELO rudens talkā 26. septembrī, pulksten 11.00, Vienības gatvē 45. Foto: mammamuntetiem.lv


Gandrīz ikvienam bērnam nācies paviesoties Bērnu klīniskās universitātes slimnīcā. Mammas un tēti zina, ka ieejot daudzās slimnīca snodaļās vai kabinetos, rodas sajūta, ka laiks ir apstājies – telpas nav remontētas gadiem, mazajiem sirdzējiem un viņu māmiņām nav piemērotu gultu, personālam trūkst ikdienā nepieciešamā inventāra, bet vecākiem – telpu, kur pārnakšņot.

Ja valsts nespēj nodrošināt slimnīcai nepieciešamo, tas jādara mums – tiem, kam nav vienalga. Palīdzēsim slimnīcai, lai brīdī, kad to vajadzēs, slimnīca varētu palīdzēt mūsu bērniem!

LIELO rudens talkas mērķis ir kopīgiem spēkiem atjaunot vandaļu un zagļu izpostītos apstādījumus un bērnu rotaļu laukumu, nogrābt rudens lapas, kā arī ar saviem zīmējumiem izrotāt pelēko un nomācošo betona sētu. Darbiņš atradīsies ikvienam – gan lielam, gan mazam! Piedalies un kļūsti par Lielo!

Talku rīko nekomerciāla kustība Lielie Bērnu slimnīcai, kas ir internetā radusies atbildes reakcija bezatbildīgai un tuvredzīgai valsts bērnu veselības politikai.

Talkas organizatori būtu ļoti pateicīgi, ja talcinieki līdzi paņemtu lāpstu, grābekli, otu vai no remonta atlikušu krāsas bundžu – visu, kas būtu noderīgs darba procesā. Lai mazie slimnieki un viņu vecāki pavasarī varētu priecātos par ziedošām puķēm un sakoptiem apstādījumiem, slimnīcas dārzniece būtu pateicīga par ziemciešu, košumkrūmu stādiem, tulpju un narcišu sīpoliem.

Palīdzēt bērnu sllimnīcai, vari arī zvanot zvanot ziedojumu tālrunim vai dāvinot mantas:

Ziedojumu tālrunis bērnu slimnīcai: 90006681 (1 lats par zvanu)
Šobrīd Bērnu slimnīcai saziedoti 1375,00 Ls.

Slimnīcai nepieciešamās mantas:

Zīdaiņiem un bērniem:
Zīdaiņu pārtinamie galdi;
Pakaviņi zīdaiņiem;
Bērnu krēsli barošanai ar galdiņu;

Elektropreces:

DVD un CD atskaņotāji;
Putekļu sūcējs;
Ledusskapis;
Mikroviļņu krāsns;
Elektromobilis;

Trauki:
Termosi;
Nerūsējošais katls;

Biroja lietas un mēbeles:
Biroja galdi un krēsli;
Kartotēku plaukti un uzgaidāmās telpas krēsli;
Stāvlampas un sienas lampas;
Tāfele zīmēšanai;
Žalūzijas;

Kancelejas preces un rotaļlietas:

Kancelejas preces (papīrs, krāsainais papīrs un kartons, līmes zīmulīši, stikla krāsas, vilnas un maisa audums filcēšanai, skočs, dzijas, pērlītes, zīmuļi, krāsas, plastilīns);

Attīstošas rotaļlietas – kluči, enciklopēdijas, rokas grāmatas, galda spēles, puzles, krāsojamās grāmatas.

Sporta piederumi:
Sporta zāles piederumi – vingrošanas paklāji, vingrošanas nūjas, vingrošanas bumbas, lecamauklas, hanteles, smaguma aproces, līdzsvara dēlis;
Trenažieri;
Svari;
Kušetes.

Kur nodot slimnīcai nepieciešamās mantas?

Slimnīcā ir atrasta telpa, kurā iespējams pieņemt atnestās mantas.
Pieņemšanas laiki: katru dienu no 9:00 līdz 14:00.
Jūs laipni sagaidīs un pieņems Zaiga.

Telpa atrodas Vienības gatvē 45, Bērnu Klīniskās Universitātes slimnīcas teritorijā vecās poliklīnikas ēkā –  ēka, kas ienākot pa galvenajiem vārtiem, atrodas pa kreisi. Trešajā stāvā pirmās durvis pa kreisi, uz durvīm uzraksts: Pedagoģijas dienesta vadītāja. Jāklauvē skaļi, jo durvis vienmēr aizslēgtas (dažādā kontingenta dēļ).

Vairāk informāciju par akciju meklē www.lieliem.lv
 
0 Pievienot komentāru

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas