Ļaujies kumelītes un kviešu asnu glāstiem…

 23. septembris 2009 16:10 Reklāmas projekts

Jo vairāk augā aktīvo vielu jeb "paša auga", jo labāk! Tāpēc saimniecībās augi tiek īpaši kaltēti un ievākti, lai saglabātu pēc iespējas augstāku auga sastāva kvalitāti. Lielākais izaicinājums ir augus izkaltēt ātri, taču ne augstā temperatūrā. Tāpēc, piemēram, kliņģerītes jau ierasts kaltēt kūtsaugšās vai ēku pažobelēs, kur zēģelē stipri caurvēji un gaiss vienlaikus ir pietiekoši silts.Publicitātes foto.


Kad visas drogas ievāktas un sagatavotas (tostarp izkaltētas), tās īpašos, elpojošos pārtikas maisos mēro ceļu uz Latvijā esošu ekstraktu rūpnīcu, kur augi pārdzīvos savas otrās pārvērtības - no tiem tiks pagatavoti ekstrakti. No dažiem šādiem ekstraktiem ir radīta nostiprinoša eļļa pret „apelsīna miziņu” un strijām. Tā palīdz saglabāt ādas elastību svara samazināšanas vai grūtniecības laikā, kā arī pēc tam. Padara ādu gludāku. Kā lietus izdzēš pēdas smiltīs.
Sastāvā esošais kumelīšu ekstrakts mitrina, mīkstina un attīra ādu. Tam ir pretiekaisuma, pretalerģiska un nomierinoša, kā arī šūnas atjaunojoša iedarbība. Kliņģerīšu ekstraktam piemīt antiseptiska īpašība, ārstē dažādas ādas kaites. Iznīcina brīvos radikāļus un iedarbojas kā dabisks UV filtrs. Kviešu asnu eļļa satur daudz vitamīnu izteikti aktīvā formā. Uzlabo vielmaiņu, sekmē kaitīgo vielu izvadīšanas procesus no ādas. Savukārt dabiskais E vitamīns, ko iegūst no sojas pupiņām, ir viens no dabas visspēcīgākajiem antioksidantiem un brīvo radikāļu iznīcinātājiem. Tas palīdz šūnu plēvi aizsargāt no brīvo radikāļu nodarītā kaitējuma. Palēnina novecošanās procesus un grumbu izveidošanos. Veicina ādas spēju piesaistīt ūdeni, kā arī dzīšanas un atjaunošanās procesus.

Kā jau klasiķi ir teikuši - skaistums "nāk no iekšpuses", un tāpēc Madara savā ceļā uz skaistumu sāk no pašiem pamatiem. No dabīguma, patiesām un īstām emocijām. Tas ir skaistums savā reibinošajā vienkāršībā! Esi pati! Esi skaista!


Produkta aptuvenā cena veikalos: Ls 14.50
Komplekta cena: Ls 32.00

Madaras produkciju skaties šeit!

 
0 Pievienot komentāru

Kategorijas