Septembra labdarības izsole un koncerts labo darbu veikalā "Otrā Elpa"

 23. septembris 2009 9:00 Raksts

No 21.-25.septembrim labo darbu veikalā Otrā Elpa notiek ikmēneša klusā labdarības izsole, kuras laikā ikviens var pacīnīties par Renāra Kaupera pilota brillēm, pleca somu un cepuri no koncerta Mežaparkā, Vairas Vīķes Freibergas ziedotu rokassomiņu un grāmatu Trejādas saules. Hronoloģiskā saule ar autogrāfu, Gunta Eniņa grāmatu 100 dižākie un svētākie ar autogrāfu, Imanta Ziedoņa epifāniju grāmatu un autora ierunātu skaņuplati, vīriešu T-kreklu Piena puika no www.uzvelckreklu.lv, dāvanu karti šaušanai pa māla šķīvīšiem no www.davanuserviss.lv, kā arī citiem interesantiem priekšmetiem.
Izsoles priekšmeti ir ziedoti, un tiem ir draudzīgas sākuma cenas! Izsoles uzvarētāji tiks paziņoti 25.septembrī plkst. 18.30.
Savukārt pēc izsoles noslēguma plkst.19.00 par muzikālo baudījumu rūpēsies radoši muzikālā apvienība Dace Kaša & draudzenes: Dace Kaša (džamba, vokāls), Ieva Apine (ģitāra), Austra Klotiņa (vijole), Ieva Buša (kokle). Ieeja pasākumā par ziedojumiem. Apmeklētāji tiks cienāti arī ar uzkodām un dzērieniem.
Izsoles un koncerta laikā iegūtie ienākumi tiks novirzīti deju partneru fonda labdarības projektiem, par kuriem vairāk informācijas var iegūt www.otraelpa.lv

 

CITI NOTIKUMI:
12.septembrī Otrā Elpa un MŪSDIENU RITMISKĀS MŪZIKAS KLUBS kultūras foruma BALTĀ NAKTS 2009 ietvaros piedāvāja audiovizuālo instalāciju projektu ACIS, kas sasaucās ar pasākuma vadmotīvu: Tagad acis atveriet, kur jūs esat, kā jums šķiet? ACIS aicināja cilvēkus caur skaņas un vizuālo tēlu prizmu ieskatīties vienam otrā, kļūt atvērtiem, redzīgiem, saprast citu vēlmes, ilgas, jautājumus un lika aizdomāties, cik svarīgi ir izdarīt kādu labu darbu tāpat vien - no brīva prāta un labas sirds, ar prieku un mīlestību.
28. septembrī no plkst. 17.00 – 18.30 Otrā Elpa sadarbībā ar Dr.Ati Zakatistovu uzsāk publisko diskusiju ciklu par filozofiju: vides, ētikas, sociālās filozofijas un citiem jautājumiem. Tikšanās turpmāk notiks reizi trīs nedēļās, pirmdienu pēcpusdienās. 

Aprīļa beigās Ideju partneru fonds Berga Bazārā atvēris pirmo Latvijā iniciēto labdarības veikalu Otrā Elpa, kurā var iegādāties privātpersonu un organizāciju ziedotas lietas (jaunas un lietotas), kā arī vietējo amatnieku un mākslinieku ziedotus izstrādājumus par ļoti pieņemamām cenām ar mērķi atbalstīt IPF labdarības projektus: Iespējamā misija, Biznesa iespēju fonds cilvēkiem ar invaliditāti, Īstermiņa darbu aģentūra cilvēkiem ar invaliditāti, pro-bono Juridiskais atbalsta centrs nevalstiskām organizācijām un atvērtais Attīstības filantropijas fonds.

www.otraelpa.lv 

 
0 Pievienot komentāru

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas