Iespēja padarīt dzīvi veiksmīgāku 5

 22. septembris 2009 16:00 Reklāmas projekts

Cilvēka tiekšanās pēc pilnības ir dabiska parādība. Katrs vēlas kļūt labāks, patikt sev un apkārtējiem, labi pelnīt, būt talantīgs, vesels, mīlēts un laimīgs. Cilvēki nekad nebeigs meklēt savu ideālu. Daži to meklē pārbaudītās vērtībās, citi – pārmaiņās un izaugsmē. Mēs labprāt palīdzēsim Jums saskatīt savas izaugsmes iespējas, apzināties savu potenciālu un efektīvi to izmantot savu personīgo, ģimenes un biznesa mērķu īstenošanā.Kam tas ir paredzēts?
Personības pilnveidošanas centrā  kursos mācās dažāda vecuma un dažādu profesiju cilvēki, gan tie, kas katru dienu dodas uz darbu, gan tie, kam cits dzīves ritms: uzņēmēji, vadītāji, pedagogi, studenti, mediķi, psihologi, pārdevēji, sportisti – ikviens, kam ir patiesa interese par praktisko psiholoģiju un iespējām pilnveidot savu personību, kā arī vēlme praktiski apgūt mūsdienīgas metodes sava potenciāla izmantošanai. Klausītājiem nav nepieciešama iepriekšēja sagatavotība.


Ko Tu iemācīsies un iegūsi?
Augstu pašcieņu un mērķtiecību.
Spēju viegli nodibināt kontaktus ar dažādiem cilvēkiem.
Spēju motivēt sevi un citus.
Apgūsi prasmes dažādu konfliktu risināšanā.
Prasmi sarunās panākt abpusēji izdevīgāko rezultātu.
Spēju ar sapratni pieņemt citādi domājošos un atrast ar viņiem kopēju valodu.
Instrumentus savas dzīves radošai organizēšanai.
Atbrīvosies no dažādām negācijām savā dzīvē.
Mācēsi viegli ģenerēt idejas, kā rīkoties visdažādākajās situācijās.
Prasmi izvirzīt un sasniegt savus mērķus.


Kursu mērķi
1.Praktiskajās nodarbībās iemācīt personīgās meistarības un veiksmīgu cilvēku domāšanas un darbības pamatprincipus.
2. Veidot priekšstatu un praktiskas iemaņas par zemapziņas neierobežoto iespēju izmantošanu harmoniskas dzīves veidošanā.
3. Iemācīt klausītājiem apgūt cilvēkiem draudzīgas neirolingvistikās programmēšanas  metodes, pamatprincipus un konkrētas tehnikas, savstarpējo attiecību un personības pilnveidošanas kontekstā.


Kas ir neirolingvistiskā programmēšana (NLP)?
NLP ir zinātne un māksla par cilvēka personīgo meistarību. NLP ir paņēmienu, stratēģiju un tehniku sistēma, kas ļauj izmantot kolosālās cilvēka prāta iespējas. NLP ļauj sasniegt tos mērķus, pēc kuriem mēs tiecamies. NLP ir psiholoģijas nozare, kam pamatus pagājušā gadsimta septiņdesmitajos gados lika jauni, zinātkāri cilvēki, kuri vēlējās izprast, kas ir cilvēka ģenialitātes un pilnības pamatā. Mūsdienās NLP vienlaicīgi ir gan izcilības modelis, gan tehniku komplekts, kas dod mums iespēju soli pa solim pārvaldīt savu smadzeņu darbību un emocionālos stāvokļus, veidot labas un efektīvas attiecības ar sevi pašu un citiem cilvēkiem. NLP ļauj arī modelēt un pārņemt citu cilvēku veiksmīgu pieredzi jebkurā dzīves jomā. Vairāk par NLP lasi šeit!
 Biežāk uzdotos jautājumus par to, kas ir NLP, lasi šeit!


Kāpēc apgūt NLP?
NLP sniedz pamatiemaņas, kas ļauj cilvēkam būt daudz efektīvākam jebkurā dzīves sfērā – personīgajā dzīvē, darbā, biznesā, komunikācijā, attiecību veidošanā un daudz kur citur.
NLP metodes ir vienkāršas, saprotamas un pārsteidzoši efektīvas. Tie ir praksē pārbaudāmi instrumenti, kurus var iemācīties ikviens

NLP praktiķa kursu  programma (220 akadēmiskās stundas)

Lai veicinātu NLP zināšanu un iemaņu pielietojamību ikdienas dzīvē, NLP praktiķa zināšanas un prasmes tiek mācītas 5 tematiskās daļās:
I   Komunikācijas meistarība (60 stundas)
II  Māksla valdīt pār savām emocijām (50 stundas)
III Vēlmju piepildīšanas tehnoloģijas (40 stundas)
IV Mans jaunais „ES”  (40 stundas)
V  Zināšanu integrācija, sertifikācija (30 stundas)
Kursu noslēgumā pēc sertifikācijas tiek izsniegts sertifikāts, kas apliecina zināšanas un prasmes neirolingvistiskajā programmēšanā NLP praktiķa līmenī. Ir ļoti liela atšķirība starp vārdiem „saprast” un „prast”. NLP kursi dod abus, īpašu uzmanību pievēršot otrajam. Nodarbībās 2/3 laika tiek veltītas praktiskajiem darbiem.
Kursi „NLP praktiķis” var kļūt par būtisku pagrieziena punktu ceļā uz izciliem panākumiem! NLP ir par to, kā sasniegt Tavus sapņus un mērķus, iegūt labāku dzīvi jau šodien.

Darbadienu vakaru grupa – 44 nodarbības
Nodarbības notiks pirmdienu vakaros, plkst. 18.00 – 21.30. Kursu sākums 28. septembrī. Pasniedzējs Artūrs Zeltiņš, M.A. NLP, sertificēts NLP treneris.

Brīvdienu grupa – 22 nodarbības
Nodarbības notiks svētdienās, 2 – 3 reizes mēnesī plkst. 10.00 – 18.00. Kursu sākums 4. oktobrī. Pasniedzēja Indra Melbārde, M.A. NLP, sertificēta NLP trenere.


Bezmaksas iepazīšanās nodarbība notiks 25. septembrī plkst 18:00 – 20:00 un 2. oktobrī plkst. 18:00 – 20.00.


Kur?
Rīgā, Matīsa ielā 103, 2. stāvā. Uz ielas var ērti novietot auto.

Samaksa
Ls 59 + PVN mēnesī (2 dienas nodarbības vai 4 vakara nodarbības). Samaksa veicama pa daļām (1 reizi mēnesī) vai par visu kursu uzreiz. Maksājot par visu kursu uzreiz – atlaide 10% (Ls 584,10 + PVN). Cenā iekļauta maksa par semināru, izdales materiāliem un kafijas pauzēm. Samaksa veicama ar pārskaitījumu (norādot dalībnieka vārdu, uzvārdu, kursa nosaukumu).

Mēs esam:
Rīgā, Matīsa ielā 103. Tālr. 28336927, 67292808
Liepājā, Kr. Barona ielā 11. Tālr. 29437888
Rēzeknē, Dārzu ielā 21/17. Tālr. 29474673
Jēkabpilī, Pasta ielā 1, 236. kab. Tālr. 29196934

Vairāk informācijas www.nlpcentrs.lv

 

/REKLĀMAS PROJEKTS/
5 Pievienot komentāru


Kategorijas