Ziedoņdārzā aizturēts "virinātājs"

Dzēsts lietotājs

Kad dzīvoju kojās, pie mūsu ēkas arī regulāri viens virinātājs piestaigāja. Mēs nereti, viņam dzirdot, tēlojām, kā izsaucam policiju. Bija smieklīgi skatīties, kā šis laižas lapās! Vienvārdsakot - lieliski izklaidējāmies. :D  Vien žēl, ka šis nāca siltā laikā... Ak, šie jaukie studiju gadi!!!! ;)   

Dzēsts lietotājs

man interesē, ko viņš taisījās pasākt ar elektrošoku.

Dzēsts lietotājs

Piespiest citus ar varu skatīties uz sevi..:)

Dzēsts lietotājs

Gribētos zināt, kāds sods viņam gaidāms par šādiem darbiem... Teikā, ap Burtnieku un Tālivalža ielu arī viens tāds staigā apkārt un lūr caur logiem uz studentēm.

Dzēsts lietotājs

Tas ir briesmīgi. Savulaik caur Ziedoņdārzu (man šķiet, ka tam ir kaut kāda jocīga aura) gājām pakaļ bērnam uz dārziņu. Ejam - skatos viens jauns iereibis vīrietis čurā. nevis aizstājies aiz kociņa, pagriežot muguru, bet vienkārši pie celiņa čurā, izlicis savu mantību apskatei. Es aizsvilos - un ja mēs tagad ar bērnu būtu gājuši?!Sāku lamāties uz viņu. Vīrs man pēc ta, teica, ka šitā izturoties reiz noraušos... taisnība vien ir, šie tak ir neaprēķināmi.

Dzēsts lietotājs

pirmo reizi muuzhaa dzirdu, ka kaads "virinaataajs" ir aiztureets! Beidzot! Buus citiem liidziigu neikliibu piekopeejie par maaciibu!

Dzēsts lietotājs

Kad mācījos Jūmalā, tad kāpās regulāri tādi tipiņi uzturējās....:)

Dzēsts lietotājs

un tapec domaju, kas tai manai radiniecei lecies, ka iepaticies uz laukiem (kur lidz shim ar saviebtu gjiimi braukusi) braukat ar savu kinderinu. Aha, virinatajs nobiedejis :DDD
1 2

Kategorijas