Sipeniece un Feldmane vadīs fitnesa nodarbības

 21. septembris 2009 14:00 Ziņa

Šonedēļ (no 21. līdz 25. septembrim) tirdzniecības centrā Mols notiks fitnesa dienas. To laikā ikviens interesents pieredzējušu sporta treneru un Latvijas slavenību – Ivetas Feldmanes, Baibas Sipenieces un Markus Rivas vadībā varēs bez maksas izmēģināt dažādus sporta veidus – aerobiku, kikboksu, nūjošanu, jogu, kā arī mācīties salsu, ārābu dejas un vēderdejas.Publicitātes foto


Visas nedēļas garumā tirdzniecības centra Mols apmeklētāji varēs piedalīties bez maksas sporta un deju nodarbībās, kā arī klātienē konsultēties ar treneriem, iepazīties ar dažādu sporta klubu piedāvājumu, kā arī veikt veselības stāvokļa noteikšanas testus. 

Visiem fitnesa dienu apmeklētājiem sportiskajā atmosfērā palīdzēs iejusties arī dažādi sabiedrībā zināmi cilvēki. 22. septembrī laikā no 18:00 līdz 21:00 visi varēs piedalīties aktivitātēs kopā ar Baibu Sipenieci. Savukārt 24. septembrī no plkst. 19:00 līdz 20:00 apmeklētājus gaidīs Iveta Feldmane un Markus Riva.

Šo fitnesa dienu mērķis ir tirdzniecības centra apmeklētājiem parādīt, ka fitness ir ne tikai līdzeklis veselības un fiziskās formas stiprināšanai, bet arī labi pavadīts laiks, kas sniedz daudz pozitīvu emociju.

Uz fitnesa dienām aicināti ir arī mazie Mola apmeklētāji. Bērni varēs ne tikai piedalīties vingrošanas nodarbībās, bet arī radoši izpausties – zīmēt un krāsot, kamēr viņu vecāki iepazīstas ar sporta klubu piedāvājumu un iesaistās citās aktivitātēs. Tāpat visiem apmeklētājiem būs iespēja piedalīties sporta klubu konkursos, tādējādi tiekot arī pie noderīgām balvām.

Fitnesa nedēļa Molā būs kā iesildīšanās pirms 26. septembra atvērto durvju dienām Latvijas fitnesa klubos Esi aktīva, Latvija!. Šobrīd projektam pieteikušies jau vairāk kā 40 fitnesa klubi no visas Latvijas, kas ļaus interesentiem iepazīties ar klubiem, saņemt konsultācijas un izmēģināt nodarbības bez maksas.
0 Pievienot komentāru

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas