Latvijā iedzīvotāji sākuši ēst lētāk un sliktāk

Dzēsts lietotājs

Pētījums parāda to, kā ir, bet es vienalga nevaru piekrist apgalvojumam, ka veselīgs ir margarīns.... Es tomēr, lai cik spiedīgi apstākļi, priekšroku dotu sviestam. Protams, mums mājās ir margarīns un to arī lietojam. Žēl, ka šajā pētījumā neminēja, kurš tad viņuprāt ir tas veselīgais margarīns. Pirms laika bija Ramas reklāma, bet mani vienalga nepārliecina. Ja situācija neuzlabosies, tad arvien vairāk cilvēku pirks lētāku un iespējams ne tik kvalitatīvu pārtiku, bet iespējams iegādāties arī lētu un salīdzinoši labas kvalitātes pārtiku. Manī šausmas izraisa viena no jaunākajām reklāmām, kurā cenšas iegalvot, ka čipsi ir kaut kas dikti garšīgs un tādi, kā daba radījusi. Absurds kaut kāds! Tagad tik jāsāk domāt, ka čipsi ir arī veselīgi.... Bet tā jau cita tēma.

Dzēsts lietotājs

fui, es gadus 5 neesmu ēdusi margarīnu  /www.mammam.lv/img/emoticons/puke.gif" class="left" />

Dzēsts lietotājs

a ko lai citu dara, ja cilvēki lielākā daļa tagad dzīvo zem iztikas minimuma. mēs piem pēdējo gadu pārtiekam no lētākām vai nocenotajām precēm. Un nevaram īpaši pievērst uzmanību, vai prece ir super veselīga vai nav - kas lētāks to pērkam.

Dzēsts lietotājs

vairāk ņemu to, kas laukos. ir lētāk un veselīgāk :)

Dzēsts lietotājs

Es ietaupu uz gaļas produktiem. Ja agrāk ēdiens bez gaļas nelikās ēdiens, tad tagad esmu gandrīz veģetāriete. Pa treknajiem gadiem cilvēki bija kļuvuši mazliet izlepuši. Ja agrāk piemēram gatavu atļāvās nopirkt, tad tagad paši pagatavo. Taču kvalitāte pat labāka pašam gatavojot un viennozīmīgi lētāk ;)

Dzēsts lietotājs

margarīnu nelietojam, sviestu arī ne. Cepšanai izmantojam tikai olīveļļu.
Nepiekrītu ka veselīga pārtika maksā dārgāk. Piemēram izvāriet zupu no dārzeņiem, kas pirkti tirgū - būs gan lētāk, gan krietni veselīgāk nekā lielveikalā iepirkta maize, margarīns, desa. Protams, ka brokastīs lielākā daļa cilvēku ieraduši ēst sviestmaizes - bet biezputras pagatavošana aizņem tik pat daudz laika, cik maizīšu smērēšana un pavisam noteikti ir gan lētāk, gan arī veselīgāk.
Man vienmēr ir licies ka veselīgs uzturs ir krietni lētāks, jo lai ēstu veselīgi ir jāgatavo pašam. :)

Dzēsts lietotājs

Tur jau tā lieta, ka tikai pašu gatavots būs veselīgs un tika tad zinām, ko ēdam. Katrs jau izvēlas pec savām iespējām un vēlmēm, tāpēc nekritizēšu nevienu. Piekrītu par biezputru - mūsu brokastīs auzu pārslu putra ir ierasta lieta. Bērniem gan ne vienmēr, mazais iecienījis kelloga veidīgos, meitai patīk mušļi. Arī par izlepšanu var tikai piekrist. Itin labi var gaļu arī katru dienu neēst un nekas traks jau nav, ja kādreiz ēd cīsiņus. Tās ir tikai manas domas un mana pieredze.

Dzēsts lietotājs

ko nozime sliktak???mes tiesi otradi esam sakusi est veseligak un lidz ar to daudzveidigak!

Saistītie raksti

Kategorijas