Piesakies akcijai "Eiropas pretsmēķēšanas balva 2009"! 1

 21. septembris 2009 10:00 Ziņa

Akcijas mērķis ir veicināt smēķēšanas atmešanu un tajā piedalās deviņpadsmit Eiropas valstis, ieskaitot Latviju. Katra valsts izvēlas vienu savas valsts pārstāvi, kurš dosies uz Eiropas Pretsmēķēšanas balvas pasniegšanas ceremoniju Spānijā 2010. gada februārī. Uzvarētājam piešķirs Eiropas smēķēšanas atmetēja titulu un brīvdienu ceļazīmes 5 000 eiro vērtībā. Otrās vietas ieguvējs saņems brīvdienu ceļazīmes 2 000 eiro vērtībā.Foto: mammamuntetiem.lv


Lai piedalītos akcijā, personām, kuras atmetušas smēķēšanu pēc 2008. gada 1.janvāra jāreģistrējas vai jāpiesakās akcijai līdz 2009. gada 31.decembrim, aizpildot anketu mājas lapā http://www.narcomania.lv vai zvanot uz Rīgas domes Labklājības departamenta uzticības tālruni atkarību profilakses jautājumos 67037333. Organizatori ar visiedvesmojošāko anketu autoriem sazināsies personīgi un informēs par akcijas tālāko norisi.

2008. gadā Eiropas Pretsmēķēšanas balvas ieguvēja Latvijā bija Agnese Biksāne, kuras smēķēšanas pieredze bijusi vairāk kā divdesmit gadi. Un tagad ar gandarījumu atzīmē :”Esmu ļoti lepna par katru dienu, nedēļu, mēnesi un gadu, ko dzīvoju nesmēķējot.”
 Ir iespējams izvirzīt apbalvošanai arī veselības aprūpes speciālistu, kurš ir palīdzējis smēķētājiem atbrīvoties no šī kaitīgā ieraduma, kā arī sabiedrībā pazīstamu personu, kura ir devusi ieguldījumu pretsmēķēšanas politikas īstenošanā.

Eiropā akciju organizē Eiropas Smēķēšanas atmešanas palīdzības tālruņu tīkls. (European Network of Quitlines). Tīkla priekšsēdētājs Stīvs Krons saka: "Pagājušā gada pretsmēķēšanas balvas pasniegšanas ceremonija guva milzīgus panākumus, un mēs ceram saņemt vēl vairāk iedvesmojošus stāstus šogad no visas Eiropas”. 2008. gada Eiropas Pretsmēķēšanas balvas ieguvējs bija Milošs Hlohovskis no Čehijas kurš atmeta šo kaitīgo ieradumu pēc 48 gadu ilgas smēķēšanas.

Lai uzzinātu vairāk par akciju un Pretsmēķēšanas balvu pasniegšanu Latvijā, lūdzam sazināties ar Tatjanu Justu, tālr. 67037333, mob. tālr. 28665518. Lai saņemtu detalizētāku informāciju par akcijas norisi Eiropā - Glins Makintošs (Glyn McIntosh) vai Keita Spaisere (Kate Spicer) 0207 553 3266 vai 0207 553 3267.

Pasākumu Latvijā koordinē Rīgas domes Labklājības departamenta Veselības pārvaldes Sabiedrības veselības veicināšanas un profilakses nodaļa.
1 Pievienot komentāru

Saistītie raksti

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas