12 gadus vecs puisis pēc vasaras brīvlaika skolā ieradies kā meitene 22

 18. septembris 2009 15:00 Ziņa

Neparasts notikums kādā skolā Anglijas dienvidos. Kāds zēns (12) mācību iestādē ieradās kleitā, gariem, bizēs sapītiem matiem.Lūk, kā šo notiku ataino "The sun".


Viņš patlaban gatavojas operācijai, kurā pilnībā tiks mainīts viņa dzimums. Vasaras brīvdienu laikā vecāki puisim nomainīja vārdu, viņš patlaban lieto speciālus hormonālos preparātus un, visticamāk, ka viņš tuvāko dažu gadu laikā būs viens no jaunākajiem dzimumu maiņu veikušajiem pacientiem. Kaut gan ir zināma puiša identitāte, mediji to neatklāj. „ Mēs vēlamies pasargāt savu bērnu. Mēs cīnāmies par to,” norādījuši vecāki.
Puika cerēja, ka dzimumu maiņa norisināsies neuzkrītoši, jo viņš sāka mācīties vidusskolā un nolēma, ka tur būs iestājušies daudz bērnu no citām skolām un nezinās neko par viņa iepriekšējo dzimumu. Tomēr klasesbiedri, kas ar viņu bija mācījušies iepriekš, ātri izplatīja jauno vēsti. Saprotams, ka skolas biedru reakcija bija prognozējama, viņi puisi visai skarbi apcēla. Lai saskarsme ar saviem kolēģiem nesagrautu pašu drosminieku, skolotāji sasauca ārkārtas sapulci, kura tika norādīts, ka skolas biedriem turpmāk savs kolēģis jāuzskata par meiteni. Sapulcē piedalījās bērni ar diezgan iespaidīgiem disciplīnas pārkāpumiem attiecībā pret biedra dzimuma maiņu, viņi saņēma stingru rājienu. Daži no bērniem pat esot raudājuši.
Daudzi vecāki skolas vadībai pauduši dusmas, jo šis notikums apstulbinājis viņu bērnus. Viņi norādījuši, ka skolotājiem vajadzēja jau iepriekš informēt, ka kaut kas tādas notiks, lai jau laicīgi varētu savus dēlus un meitas morāli sagatavot. Pie cietsirdīgās zēna apcelšanas vecāki vaino skolu, nevis audzēkņus. Kāda bērna mamma norādījusi, ka skolēniem vairāk vajadzētu izskaidrot šādas dabas jautājumus, lai palīdzētu bērniem iecietīgāk izturēties pret citādo. Dienvidanglijas skolā, kurā mācās tūkstoš skolēnu, īpaši šim puisim, kas mainījis dzimumu, ir ierīkota tualete un garderobe, kur pārģērbties sporta nodarbībām.
Iepriekš jaunākais dzimumu maiņu veikušais jaunietis bija 16 gadus vecais vācietis Tims, kas nu jau kādu laiku dzīvo kā Kima Petrasa.

Avots: Kasjauns.lv, pēc britu interneta izdevuma The Sun materiāliem

 

 
22 Pievienot komentāru

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas