Nesmuko cilvēku klubs!

 17. septembris 2009 15:45 Jaunums

No 18. septembra katru piektdienas vakaru plkst. 21.55 telekanālā LTV7 jauns raidījums — Nesmuko cilvēku klubs! Par raidījuma vadītājiem sevi iecēluši Arnis Kundziņš (spēcīgs vīrietis), Jānis Strautnieks (liels cilvēks) un Jānis Vaišļa (arī liels cilvēks).Attēlā no kreisās: Jānis Vaišļa, Jānis Strautnieks un Arnis Kundziņš. Publicitātes foto


Nesmuko cilvēku klubs izveidots pēc jaunāko sociāli — psihopātisko pētījumu rezultātiem, kur pierādīts, ka katrs piektais latvietis ir nesmuks. Kā saka angļi —Welcome to club! (tulkojumā no angļu valodas: Labāk būt nesmukam, nekā nepieskaitāmam).


Jānis Vaišļa raidījuma līdzproducents: „Dzenoties pēc lētas reklāmas un sekliem, publiskiem TV reitingiem, mēs esam aizmirsuši par galveno šajā pasaulē — cilvēku... Presē un sabiedrībā tiek prezentēti cilvēki — „runājošas galvas”, kurām nepiemīt cilvēciska valoda un domāšanas veids. Raidījums Nesmuko cilvēku klubs ir veidots kā sociāls protests pastāvošajai — mirstošajai varai... To var nosaukt par „multivizuālo grafitī”, kur bez humora sajūtas ir nepieciešams intelekts un sabiedriski aktīvs domāšanas veids.”


Sauklis pirmajiem 20 raidījumiem ir: "Zemi zemniekiem, maizi cilvēkiem!” Raidījuma vadītāji nākotnē solās aktivizēt sāpīgo valodas problēmu un šajā sakarā uzsākt sociālo programmu — “Mācies valodas, savādāk nezināsi, uz kurieni tevi pasūta..”


Jānis Strautnieks atzīst: “Nesmuko cilvēku klubs ir vienots ar valsti un valdību. Mēs neslēpjam, ka iestājamies pret vardarbību, tomēr atbalstam audzinošas metodes!”


Nesmuko cilvēku klubam jau ir izveidots arhīvs ar 20 raidījumiem, kuri kopš š.g. maija ir skatāmi gan LMK, gan LZK kanālos, kā arī vairākos interneta portālos (pirmos raidījumus vari skatīt šeit draugiem.lv/nesmukie) un drīzumā tiks piedāvāta iespēja raidījumus vērot arī jaunajā Platforma.lv mājas lapā.


Nesmuko cilvēku klubs cēlies no deviņdesmito gadu populārā raidījuma Zvaigznīšu Brīdis, kuru atpazina visi un kas bija viens no visvairāk klausītākajiem un iemīļotākajiem raidījumiem! Tolaik bija vajadzīga liela uzdrīkstēšanās, lai atklāti runātu, tomēr Zvaigznīšu Brīdis vienoja daudzus pašreiz sabiedrībā populārus cilvēkus — Arni Kundziņu, Robertu Gobziņu, Ufo (Kasparu Upacieri), Ēriku Loku, Jāni Vaišļu, Normundu Rutki, Krišu, Jussi Pekonenu u.c. Tā nebija tikai radio pārraide, bet gan vēlme paust savu viedokli, dzīvesveids un, protams, arī humors, kas ZB puišus pavadīja arī ikdienā.
Savulaik, pie biroja durvīm atradās paziņojums: Idiotiem un amerikāņu tūristiem ieeja aizliegta! Ar humora piegaršu ZB attiecās arī pret politiku.

Kopš tā laika, protams, daudzas lietas ir mainījušās. Katrs no tolaik iesaistītajiem cilvēkiem ir atradis savu ceļa gājumu, bet gribētos domāt, ka ikviens no viņiem ir saglabājis cilvēcību un mēģina to paust citiem. Kā savulaik ir teicis Arnis Kundziņš: ”Dzīvē ir tik daudz ļaužu, bet tik maz cilvēku!” Tādēļ arī jaunais raidījums Nesmuko cilvēku klubs radīts, lai runātu ar cilvēkiem par dzīvi un liktu viņiem pasmaidīt par šo laiku, ko daži sauc par „krīzi”. Nesmuko cilvēku kKlubs ir kā jauna vēsma stagnācijas iegrimušajā TV raidījumu kolāžā, kas ļauj intelektam atmosties un veldzēties nedaudz augstākā līmenī nekā to nostāda tradicionālā raidījumu programma.
P.S. Raidījumā tiek lietota spēcīga valoda, tāpēc bērniem skatīties neiesakām! Grams nikotīna nogalina zirgu!

Informāciju sagatavojusi: Anda Aleksandrova, Nesmuko cilvēku kluba Mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja
 
0 Pievienot komentāru

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas