Aleksandrs un Larisa Radzēviči jāvārdu viens otram teica šā gada 7. martā Dobeles dzimtsarakstu nodaļā. Foto: Izdevniecības "Rīgas Viļņi" arhīvs


Radzēvičam sieva dāvājusi brašu dēlu 4

 17. septembris 2009 9:20 Ziņa

15. septembra naktī mazais spēkavīrs un aktieris Aleksandrs Radzēvičs un viņa jaunā sieva Larisa kļuvuši par vecākiem abu pirmdzimtajam, ziņo portāls www.kasjauns.lv.Spēkavīra dēls pasaulē nācis Dobeles slimnīcā, un dzemdībās piedalījās arī laimīgais tētis. Abiem vecākiem vienojoties, atvasei dots vārds Aleksis. Piedzimstot mazulis bijis patiešām brašs puika – Aleksis svēris 4,246 kg un bijis 55 centimetrus garš.
Atgādinām, ka Aleksandrs Radzēvičs  (46) un Dobeles rajona skolotāja Larisa Fedukoviča apprecējās (38) šopavasar, 7. martā. Augumā mazais vīriņš ar savu izredzēto iepazinies pērn neilgi pirms Līgo svētkiem kādā Dobeles rajona zaļumballē. Aleksandrs un Larisa gredzenus mija Dobeles dzimtsarakstu nodaļā, bet kāzas tika dzertas Larisas dzimtajā ciemā Penkulē, kur jaunais pāris uz svinībām bija aicinājuši 50 viesus.
Lai arī augumā mazs, Aleksandrs Radzēvičs ir spēcīgs vīrietis. Viņš reiz kļuvis par Eiropas čempionu svarcelšanā, joprojām piedalās spēkavīru sacensībās. Pēc izglītības un profesijas Aleksandrs ir ekonomists un finansists, taču pēdējos gados pievērsies aktiermākslai – viņš piedalījies daudzās Jaunā Rīgas teātra un Dailes teātra izrādēs, kā arī filmējies mākslas un dokumentālajās filmās.

 

Portāls mammam.lv/tetiem.lv sirsnīgi sveic jaunos vecākus!

 Lai skatītu bilžu galeriju ar Aleksandra Radzeviča foto,

 
4 Pievienot komentāru

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas