Diāna Zande aicina uz bērnu emocionālās audzināšanas kursiem

 15. septembris 2009 20:00 Ziņa

Pieteikties bērnu emocionālās audzināšanas grupai aicināti vecāki, kuru bērni ir vecumā no dzimšanas līdz sešiem gadiem.Foto iesūtījusi Arnita Lagunoka, mammam.lv reģistrētā mamma


Bērnu emocionālās audzināšanas (BEA) grupa palīdz pilnveidoties visnozīmīgākajā profesijā – vecāki, iedrošinot, sniedzot atbalstu, piedāvājot reālus paņēmienus, kā risināt dažādas sarežģītas situācijas bērnu audzināšanā un gūt gandarījumu un prieku no vecāku lomas. BEA programma izveidota Kanādā, un šobrīd ir viena no atzītākajām vecāku apmācības programmām pasaulē. Latvijā BEA grupas notiek no 2004. gada.

Piedaloties BEA grupā, jūs:
-    Pilnveidosiet savas zināšanas par mazu bērnu attīstību
-    Uzzināsiet veiksmīgas audzināšanas principus
-    Apgūsiet veidus, kā pozitīvi risināt sarežģītas situācijas
-    Labāk izpratīsiet savus bērnus un sevi vecāka lomā
-    Apzināsiet savus pozitīvos resursus un mācīsieties tos izmantot, audzinot bērnus
-    Attīstīsiet emociju pašregulācijas spējas sevī un bērnos
-    Gūsiet emocionālo atbalstu

Katra no 10 nodarbībām veltīta noteiktai tēmai – bērna attīstība un temperaments, ķermeņa kontroles veicināšana, drošās piesaistes veicināšana, spēlēšanās un fantāzijas attīstīšana, valodas un komunikāciju spēju attīstīšana, pašvērtējuma veicināšana, disciplinēšanas metodes, emociju pašregulēšana, koncentrēšanās un plānošanas spēju attīstīšana, sociālās kompetences un gādīguma veicināšana.

Grupas nodarbības ļoti ieteicams apmeklēt abiem vecākiem kopā!

Nodarbības notiks 10 reizes nelielā grupā (no 6. Oktobra līdz 15. decembrim katru otrdienu (izņemot 17. novembri) plkst. 18.00 – 20.30, Rīgas centrā, nodarbības garums 2,5 stundas. Cena no cilvēka 100 ls, no pāra 180 ls par visu ciklu. Avansu iemaksājot līdz 21. septembrim, cikls 95 ls no cilvēka vai 170 ls no pāra. Cenā iekļauti plaši izdales materiāli un kafijas pauzes.

Uzzināt sīkāku informāciju un pieteikties varat pie Diānas Zandes (tālrunis 29266007, e-pasts dizande@inbox.lv)
0 Pievienot komentāru

Saistītie raksti

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas