Aicina palīdzēt Bērnu slimnīcai

 14. septembris 2009 15:00 Ziņa

Lai mudinātu sabiedrību aktīvi ziedot Bērnu Klīniskajai Universitātes slimnīcai iniciatīvā Lielie bērnu slimnīcai apvienojušies visdažādāko profesiju cilvēki no visiem Latvijas nostūriem.Foto: mammamuntetiem.lv


 „Bērnu slimnīcā strādā izcili un pašaizliedzīgi ārsti, rūpīgas un mīļas māsiņas, taču daudzas telpas ir novecojušas un inventārs ir nepietiekams. Ienākot Infektoloģijas nodaļā, šķiet, laiks šeit apstājies pirms desmitiem gadu. Apzinoties, cik nozīmīga ir kvalitatīva medicīnas aprūpe bērniem, novērtējot, cik daudz tās labā dara slimnīcas personāls, mēs aicinām ikvienu sniegt palīdzīgu roku Bērnu slimnīcas atjaunošanā,” savā interneta vietnē www.lieliem.lv norāda Lielie bērnu slimnīcai.

Šobrīd „Lielie bērnu slimnīcai” sadarbībā ar bērnu slimnīcas atbalsta biedrību ir apzinājuši tās lietas un līdzekļu apjomu, kas nepieciešams, lai uzlabotu bērnu un vecāku ārstēšanos slimnīcā. Notiek aktīvs darbs pie ziedotāju apzināšanas, savu informatīvo atbalstu ir apsolījuši vadošie Latvijas mediji, sociālajos medijos cilvēki jau aktīvi slimnīcai ziedo ne tikai naudu, bet piedāvā arī rotaļlietas, kancelejas preces un videotehniku.

Par akcijas simbolu izvēlēta saulīte, ar kuru jau šobrīd izpušķojuši savas bildes daudzi twitter.com un draugiem.lv lietotāji. Iniciatīvas logo jau var pamanīt uz automašīnu logiem Rīgā, bet daži Rīgas centra biroji savos logos ir ielīmējuši lielas dzeltenas saules, paužot atbalstu bērnu slimnīcai.

Paredzams, ka iniciatīvas Lielie bērnu slimnīcai kulminācijas pasākums notiks 26. septembrī, kad slimnīcas teritorijā notiks talka. Šajā dienā paredzētas arī citas akcijas bērnu slimnīcas atbalstam.

Ziedojumu tālrunis bērnu slimnīcai: 90006681 (1 lats par zvanu)

Šobrīd Bērnu slimnīcai saziedoti 475,00 Ls.

Palīdzēt vari ne vien ar naudu, bet arī ar mantām. Slimnīcai nepieciešams:

Zīdaiņiem un bērniem:
Zīdaiņu pārtinamie galdi;
Pakaviņi zīdaiņiem;
Bērnu krēsli barošanai ar galdiņu;

Elektropreces:

DVD un CD atskaņotāji;
Putekļu sūcējs;
Ledusskapis;
Mikroviļņu krāsns;
Elektromobilis;

Trauki:
Termosi;
Nerūsējošais katls;

Biroja lietas un mēbeles:
Biroja galdi un krēsli;
Kartotēku plaukti un uzgaidāmās telpas krēsli;
Stāvlampas un sienas lampas;
Tāfele zīmēšanai;
Žalūzijas;

Kancelejas preces un rotaļlietas:

Kancelejas preces (papīrs, krāsainais papīrs un kartons, līmes zīmulīši, stikla krāsas, vilnas un maisa audums filcēšanai, skočs, dzijas, pērlītes, zīmuļi, krāsas, plastilīns);

Attīstošas rotaļlietas – kluči, enciklopēdijas, rokas grāmatas, galda spēles, puzles, krāsojamās grāmatas.

Sporta piederumi:
Sporta zāles piederumi – vingrošanas paklāji, vingrošanas nūjas, vingrošanas bumbas, lecamauklas, hanteles, smaguma aproces, līdzsvara dēlis;
Trenažieri;
Svari;
Kušetes.

Kur nodot slimnīcai nepieciešamās mantas?

Slimnīcā ir atrasta telpa, kurā iespējams pieņemt atnestās mantas.
Pieņemšanas laiki: katru dienu no 9:00 līdz 14:00.
Jūs laipni sagaidīs un pieņems Zaiga.

Telpa atrodas Vienības gatvē 45, Bērnu Klīniskās Universitātes slimnīcas teritorijā vecās poliklīnikas ēkā –  ēka, kas ienākot pa galvenajiem vārtiem, atrodas pa kreisi. Trešajā stāvā pirmās durvis pa kreisi, uz durvīm uzraksts: Pedagoģijas dienesta vadītāja. Jāklauvē skaļi, jo durvis vienmēr aizslēgtas (dažādā kontingenta dēļ).

Vairāk informāciju par akciju meklē www.lieliem.lv
0 Pievienot komentāru

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas