"Veselība" septembrī: Monta Zuke – Dabisks skaistums upurus neprasa!

 14. septembris 2009 9:00 Ziņa

Pērn Monta Zuke pretendēja uz kroni šovā Latvijas princese. Tagad par princešu lietām viņai svarīgāks ir pavisam kas cits, piemēram, futbols... Kādēļ šis sporta veids Montai kļuvis liktenīgs, kā arī kādēļ viņa ir pārliecināta, ka dabisks skaistums upurus neprasa, lasi žurnāla Veselība septembra numurā.
Uzzini arī atbildes uz 21 ļoti aktuālu jautājumu – viss par jauno gripu: kādi īsti simptomi, ko apdraud visvairāk, vai iespējams izsargāties?

Lasi vēl:

Burciņas, pildītas ar vasaru un...pārtikas piedevām
Pirms pērkam ievārījumus, kompotus un konservētus dārzeņus, ir vērts atcerēties dažas E vielas, lai izlemtu – ņemt burciņu vai atlikt atpakaļ plauktā.

Savās kurpēs un ar savu vēju
Mīlēt, pieņemt sevi un atļauties būt pašai. Bet... Ko tas vispār nozīmē – būt pašai? Netīrīt zobus, jo varbūt negribas, neievērot ceļu satiksmes noteikumus, jo nav laika, un teikt visiem visu, kas ienāk prātā? NĒ! Tas tomēr ir kaut kā citādi.

Veselības apdrošināšanas polise – zelta oliņu dējējvista?
Darba devēja piešķirto veselības apdrošināšanas polisi darbinieks mēdz uzlūkot kā bezmaksas ceļazīmi uz veselu virkni vairāk (vai mazāk) nepieciešamu ārstēšanas pasākumu. Savukārt ārstam polise var izskatīties pēc vistiņas, kas viņa darbavietai – veselības aprūpes iestādei – dēs zelta oliņas. Seko līdzi, kā tiek tukšoti tavas apdrošināšanas limiti, lai patiesas un lielas vajadzības brīdī neizrādītos, ka polise jau tukša!

Tikai šomēnes – aizpildi žurnāla lasītāju aptaujas anketu un laimē kruīza ceļojumu uz Stokholmu sev un vēl 3 draugiem!

Ienāc! Veselība.lv
 
0 Pievienot komentāru

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas