Vīrietis, kas ir labs draugs un superīgs tēvs! 3

 12. septembris 2009 10:00 Pieredze

Dzemdību dienā man bija tikai viena doma — esi kopā ar mani, man vajadzīgs tavs atbalsts, tavs maigais pieskāriens, tavi vārdi, kas spēs mani nomierināt un plecs, uz kura paraudāt...Foto: no personīgā arhīva


Viņš bija tas, kurš ar mani kopā dzemdībās bija visas garās 24 stundas. Bez vīra es nebūtu spējusi tik mierīgi un bez liekas satraukšanās laist pasaulē mūsu meitiņu. Man bija tik liels mierinājums no viņa vārdiem: Viss būs kārtībā, tu to spēsi, es esmu tev līdzās, drīz jau mūsu mazulītis būs kopā ar mums! Tas iedvesmoja mani. Un pēc laiciņa mans mīļotais vīrietis ar savām maigajām plaukstām pieskārās pie tikko dzimušās, mūsu ilgi gaidītās meitiņas trauslā augumiņa... Viņa gulēja. Sava tēva drošajos apskāvienos. Tajā brīdī es redzēju viņu. Jaunais tēvs nespēja apvaldīt prieka asaras, jo viņš bija pirmais šajā pasaulē, kas varēja sajust viņu, savu meitiņu.  
Vērojot tēti ar meitiņu spēlējoties, smejoties, mīļojoties, es no prieka pat varu apraudāties! Redzot to, ka viņš ir laimīgs laimīgs, ka viņa ir. Arī mazā Pelīte, no rītiem ieraugot tēti, ir tik laimīga! Smaids ir pa visu seju, staro kā saulstariņš, viņas sejā ir rakstīts - man tu esi vislabākais! Un es tevi mīlu. 
Mans vīrs ir jaukākais, dāsnākais, mlošākais cilvēks, ko man dzīvē ir nācies sastapt. Vienmēr visām grūtībām ir ticis pāri ar paceltu galvu. Tu esi ideāls vīrietis un superīgākais tēvs mūsu mazajai Princesītei! 

lai iesūtītu stāstu! Lūdzu, pievieno arī tēta bildīti!

Akcijā iesūtītos stāstus lasi šeit!
 

P.S. Skaties aizkustinošas un mīļas tētu bildes galerijā Tētis un bērns un izveido savu bilžu galeriju (bez maksas) arī tu!
3 Pievienot komentāru

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas