Labākā bērnu anekdote noskaidrota! Nākamās nedēļas uzvarētājam – griķu spilvens

 18. septembris 2009 14:00 Konkurss

NEDĒĻAS ANEKDOTE! Bija vajadzība kādu ceļa gabaliņu pabraukt ar taksi. Paula (5 g.) ilgi vēro taksistu, mašīnas salonu, pārbrauc ar pirkstu stiklam un dziļdomīgi saka: "Šitam taksisistītiņam bērnu nav!" Jautāju: "Kāpēc Tu tā domā?" "Ļoti tīra mašīna!" :) (Iesūtījusi Linda Grīnberga-Odiņa).Foto: Viktorija Kuprijanova, http://www.bernufoto.lv/


Šīs nedēļas uzvarētāja ir Linda Grīnberga-Odiņa ar anekdoti Šitam taksisistītiņam bērnu nav!  Balvā - ērtais un veselīgais griķu spilvens no www.grikuspilveni.lv
 
Lai sazinātos par balvas saņemšanu, rakstiet audra@mammam.lv vai zvaniet 22016107. Balvas var izņemt mēneša laikā no uzvarētāju publicēšanas datuma.

 


Iesūti arī tu savu joku un turpmākās trīs nedēļas saņem lieliskus griķu spilvenus, kas ir ne tikai ērti, bet arī veselīgi! Balvu vari aplūkot
www.grikuspilveni.lv

Par griķu spilveniem

Spilvens no griķu sēnalām ir veselīga miega noslēpums. Pildījuma priekšrocība ir tā, ka griķu sēnalas pielāgojas galvas formai un nodrošina pareizu kakla un galvas stāvokli. Spilvens no griķu sēnalām palīdzēs novērst kakla, jostasvietas un galvas sāpes, krākšanu, kakla stīvumu, bezmiegu un citas problēmas.

Spilveni no griķu sēnalām ir ekoloģiski tīrs izstrādājums, kas ilgi saglabā savu struktūru un nodrošina brīvu gaisa cirkulāciju, tādēļ galva nesasvīst un vasarā guļot uz šāda spilvena nebūs karsti.

Un starp citu, vecos piesviedrētos spilvenos dzīvo ļoti daudz mikrorāpuļu. Naktīs tie maršē pa tavu seju...
Esi sev un videi draudzīgs. Spilveni ar attīrītu griķu sēnalu pildījumu domāti tavas veselības un možuma uzturēšanai iespējami ilgāku laika periodu.

Vairāk lasi www.grikuspilveni.lv

 

Konkursā piedalīsies visas anekdotes, kas tiks iesūtītas līdz piektdienas (25.09.) rītam pulksten 10.00. Rezultātus paziņosim piektdienas pēcpusdienā.

Visus bērnu jokus lasi šeit!

 
0 Pievienot komentāru

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas