Līvānos pēc sporta stundas miris 4.klases skolēns 7

 10. septembris 2009 13:00 Ziņa

Vakar Līvānu 1. vidusskolas ikdienu pārtrauca traģisks notikums - pēc sporta nodarbībām nomira 4. klases skolēns. Šodien skolā iedegtas svecītes, pieminot pāragri no dzīves aizgājušo zēnu.Foto: mammamuntetiem.lv


Kā medijiem pastāstījusi skolas direktore Maija Skudre, pēc fizkultūras nodarbībām pirms plkst.11 zēns esot savam klasesbiedram sacījis, ka viņš jūtoties slikti un tāpēc piesēdīs uz kāpnēm. Pēc kāda brīža zēnu saļimušu uz kāpnēm ieraudzīja kāda skolotāja. Neatliekamā medicīniskā palīdzība ieradās ļoti ātri, zēna dzīvību vairs neizdevās glābt. Viņš nomira skolotājas rokās. Iepsējams zēnam bija iedzimta sirdskaite. Īsto nāves iemeslu noskaidros medicīniskā ekspertīze. Zēna vecāki skolai nav izteikuši pārmetumus par pedagogu darbu, arī cita veida pretenziju neesot.

Pēc šī atgadījuma gan skolotāji, gan skolēni ir šokā, tāpēc turpmāk ar 4.klasi tuvākajā laikā sāks strādāt psihologs.

Pašreizējā kārtība paredz, ka ģimenes ārsta izziņa par skolēna veselību jāiesniedz tikai pirmklasniekiem, citu klašu skolēniem tā nav obligāta prasība. Taču pašu vecāku atbildība ir pārbaudīt bērna veselību ik gadu, it īpaši tiem, kuriem ir veselības problēmas un vajadzīgs atbrīvojums no sporta nodarbībām.

Materiāls tapis sadarbībā ar nacionālo ziņu portālu www.kasjauns.lv
 

 
7 Pievienot komentāru

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas