Foto: mammamuntetiem.lv

Attēlā redzamie cilvēki nav raksta varoņi.


Vēl tagad gribas, lai tētis pažēlo...

 10. septembris 2009 12:00 Pieredze

Tētis jau mums visiem ir īpašs ar to, ka viņš vienkārši ir.Atceros, kad es kā trīs gadus vecs bērns no riītiem reizē ar tēti cēlos augšā, un tētis mums abiem gatavoja brokastis. Tas bija laiks, kad neviens netraucēja, jo mamma vēl gulēja un apkārt bija klusums. Brokastis bija tāds īpašs laiks, kad es tēti redzēju foršu, mīļu jo mīļu, ar ikdienas rūpēm nepārņemtu un zināju, ka uz tām 40 minūtēm viņš būs tikai manā rīcībā.

 

Tētis brokastīs uzvārīja olas, uzsmērēja maizītes, uztaisīja man tēju, bet sev — kafiju, sēdēja man pretī un ēda. Es centos neatpalikt un, lai būtu tikpat stipra un liela kā tētis, mēģināju iestumt sevī divas vārītas olas, bet man ne vienmēr tas izdevās.:)


Un tad nāca brīdis, kad tētim vajadzēja doties uz darbu. Kā tagad atceros, kā tētis aizvilināja mani līdz istabai un pateica, ka tagad ies pastrādāt un vakarā būs mājās, lai es viņu gaidu un nedaru blēņas, bet es — kā jau visi bērni — mierā nesēdeju! Kad dzirdēju, kā tiek aizslēgtas ārdurvis, vienmēr skrēju ar olas dzeltenumu nošmulētu muti un drēbēm pie durvīm un, sisdama ar karoti, raudāju, lai tētis nāk atpakaļ...


Arī tagad dažreiz, kad tētis brauc reisā (viņš ir tālbraucējs), man acīs saskrien asaras, jo, kad mēs izaugam, bieži vien redzamies aizvien retāk un retāk... Bet reizēm tā gribas, lai tētis tevi atkal samīļo un pažēlo kā mazo mīļo meitiņu... :)

 

lai iesūtītu stāstu! Lūdzu, pievieno arī tēta bildīti!

Akcijā iesūtītos stāstus lasi šeit!
 

P.S. Skaties aizkustinošas un mīļas tētu bildes galerijā Tētis un bērns un izveido savu bilžu galeriju (bez maksas) arī tu!
0 Pievienot komentāru


Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas