Nevaru iedomāties labāku tēvu kā mans vīrs! 1

 08. septembris 2009 16:00 Pieredze

Tajā dienā viss sākās tik negaidīti... Šķita, ka vēl ir neizsakāmi daudz laika, bet mūsu mazā meitucīte izlēma ierasties šajā pasaulē ātrāk! "Vēl pēdējo reizi tikai," mans vīrs mani iedrošināja un tieši  tajā brīdī atskanēja kluss kliedziens kā pirmais sveiciens mums no mazās dzīvībiņas!Foto iesūtījis Raivo Salerainens, tētiem.lv reģistrētais tētis. Attēlā redzamie cilvēki nav šī raksta varoņi.


Viņš — mans mīļotais vīrietis — pielika savas plaukstas pie tikko dzimušās meitenītes augumiņa. Un viņa tur gulēja. Gulēja sava tēta drošajās, mīļajās plaukstās. Tajā brīdī viņš raudāja no laimes! Viņš nespēja apvaldīt prieka asaras,jo, neskatoties ne uz ko, viņš varēja turēt rokās savu meitiņu, viņš varēja pirmais visā pasaulē sajust viņu, pieskarties viņai. Mūsu meitiņa auga un līdz ar meitiņu auga arī mūsu mīlestība pret viņu! Tagad meitiņai ir jau vairāk kā divi gadiņi, bet viņas tēta mīlestība joprojām turpina kļūt arvien stiprāka un stiprāka. Reizēm, vērojot viņus spēlējoties, samīļojoties, runājoties, attopos raudot. Raudot no aizkustinājuma!

 

Viņš darīs visu, lai tikai redzētu smaidu savas meitiņas sejā!

Katrs viņa pieskāriens ir mīlestības pilns. Katra jauna lietiņa, ko mazā iemācās, liek viņa sirdij ietrīcēties no lepnuma un prieka! Katru reizi, sarājot meitiņu, kad viņa izdarījusi palaidnības, neklausa, viņš pārdzīvo. Pārdzīvo pat ilgāk nekā dažkārt pati meitiņa, jo viņa sirdī mīt tik liela mīlestība, ka grūti rāties. Un, neskatoties uz paša pārdzīvojumiem, viņš gatavs rāties, lai tikai viņa meitiņa izaugtu par labu cilvēku, kas nedara pāri cietiem, kas apzinās, kas ir labs un kas slikts...:)  Bet pēc katra rājiena, viņš neaizmirst samīļot savu meitiņu un vienmēr pamanās izvilināt smaidu viņas sejā! Augustā meitiņa sāka iet bērnudārzā. Uzzinot, ka meitiņa kādu rītu ļoti pārdzīvoja, ka man — mammai jāiet prom, viņš klusi raudāja savā sirsniņā! Un tajā mirklī jau tapa saraksts ar lietām, kā mazo meitiņu iepriecināt, kad viņa atnāks mājās. Viņš darīs visu, lai tikai redzētu smaidu savas meitiņas sejā! Ik sekundi meitiņa dzīvo sava tēta sirsniņā. Pat atnākot pārguris no darba, viņš vienmēr atrod spēku, lai spēlētos, dauzītos, smietos kopā ar savu meitiņu! Viņš ar lielāko prieku gatavs taisīt meitiņai matus, sapucēt un mācīt jaunas lietas. Vīrs būtu ar mieru iet pastaigāties pat nakts vidū, ja vien mazā princesīte to prasītu. Nav iespējams aprakstīt to prieku, lepnumu, sajūsmu, mīlestību, kas iededzas viņa acīs ikreiz esot kopā ar savu meitiņu. Un tieši tāpēc es nevaru iedomāties labāku tēvu kā mans vīrs! Paldies viņam par nebeidzamo mīlestību, rūpēm, atbalstu! Par ikkatru laimes un prieka brīdi.. Par katru jauko pārsteigumiņu, ko viņš nenoguris mēģina mums sagādāt!

Aicinām viedoklī dalīties gan tētus un mammas, gan arī pavaicāt, ko par savu tēti un vectētiņu saka bērni! Mūsu vidū ir tik daudz superīgu tētu! Viņi ir pelnījuši svētkus!

lai iesūtītu stāstu! Lūdzu, pievieno arī tēta bildīti!
1 Pievienot komentāru

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas