Instrumenti un Sattelites.lv uzstāsies Dominas pagalmā

 04. septembris 2009 11:00 Ziņa

INSTRUMENTI un SATTELITES.LV šo sestdien būs galvenie mākslinieki Radio SWH Future mini festivālā tirdzniecības centra Domina pagalmā. Pasākums būs bez ieejas maksas un notiks speciālā teltī, kura atradīsies pie galvenās ieejas 5.septembrī no plkst 17:00 līdz aptuveni 23:00.Grupa Instrumenti. Publicitātes foto


Bez festivāla galvenajiem māksliniekiem INSTRUMENTI un SATTELITES.LV koncertā uzstāsies THE MUNDANE, MAYA’S MARVELLOUS, ANDIS GRĪVA, KĀRLIS KAZĀKS, TĀ TĀ TĀ un vēl citi šogad veiksmīgākie latviešu mūziķi. Radio SWH Future mini pasākumu vadīs Artis Volfs un Toms Grēviņš.

INSTRUMENTI - www.myspace.com/instrumenti
Viņi Latvijā ir sacēluši īstu vētru par savu izcelsmi un vairākus pašmāju pasākumus satriekuši ar labāko uzstāšanos. Pandu izskatā ģerbtie mūziķi Latvijā ir slaveni ar hītiem “Apēst Tevi” un “Life Jacket”.

SATTELITES.LV - www.myspace.com/satelliteslv
Jānis Žilde, Edgars Žilde, Ervings Znotiņš, Mareks Ameriks un Toms Ostrovskis - 2009. gada pavasarī ar vienas nedēļas intervālu izdevusi veselus divus studijas albumus - "Bezvadu" un 'Vadu". "Bezvadu" vairāk balstās uz elektroniskās un hiphopa mūzikas principiem - tā pamatā ir bungmašīnu ritmi, sintezatori un dažādi skaņu efekti. "Vadu" ir nedaudz tradicionālāks - tā pamatā ir rokmūzikai raksturīgi aranžējumi - bungas, bass un ģitāras.

THE MUNDANE – www.myspace.com/themundaneband
Grupas pirmsākumi meklējami vairāk kā 10 gadus atpakaļ. Pa šo laiku izdoti vairāki albumi un nospēlēts ne viens vien koncerts. Šogad The Mundane uzstājās Positivus Festivālā’09 Salacgrīvā un būs atkal sastopami SWH Future mini festivālā.

MAIA’S MARVELLOUS - www.myspace.com/maiasmarvellous
ir projekts 9 profesionālu mūziķu un lielisku cilvēku sastāvā. Šī grupa pārstāv soul, r’n’b, pop žanru un repertuārā akcentējas uz orģinālkompozīcijām. Pirmais singls jau guvis labas atsauksmes no klausītājiem un iekļuvis radio SWH Top 20.

ANDIS GRĪVA –
Vairāku muzikālo apvienību dalībnieks, diriģents, skolotājs, radio raidījumu vadītājs un vienkārši lielisks dziesminieks!

KĀRLIS KAZĀKS –
Dziesminieks, kas cēlies no 90to gadu izpriecām, spēlē savas dziesmas ar saviem draugiem. Vairs ne par izpriecām. Gada laikā klajā laidis jau divus albumus.

TĀ TĀ TĀ –
Mūzikas projektu Tā Tā Tā dibinājuši Artis Dvarionas, kurš  agrāk bija pazīstams kā grupas R.A.P. vokālists, un Reinis Briģis, kādreizējais Double Faced Eels ģitārists. 24.jūlijā grupa klajā laida savu debijas radio singlu „Tu esi dinamīts“.

Vairāk informācijas www.positivus.com
 
0 Pievienot komentāru

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas