Publicitātes foto


Smiltsērkšķa un ceļmallapas pieskāriens 2

 01. septembris 2009 15:25 Reklāmas projekts

Dabīgs skaistums ir viena no galvenajām Madara pamatvērtībām! Un nav jau tālu jāmeklē - atliek vien izbraukt no pilsētas, tuvāk dabai, lai saprastu, ka nav skaistāka skata par migliņu rītausmā virs ziedu pļavas; nav skaistākas skaņas kā bišu sanēšana liepu galotnēs; nav īstāka un dziļāka skaistuma par to, kas nācis no dabas. Tāpēc Madara ir radījusi atjaunojošu nakts krēmu, kas gatavots no visdažādākajiem augiem.Nakts krēms aizkavē ādas novecošanās procesus un veicina šūnu atjaunošanos. Tas ir piemērots lietošanai jebkurā vecumā un izlīdzina smalkas krunciņas. Neitralizē stresa, saules un apkārtējās vides nodarīto kaitējumu. Mitrina un bagātina ādu ar dabīgiem augu vitamīniem, antioksidantiem, minerālvielām, bioflavonoīdiem un citām bioloģiski aktīvām vielām.

 

Sastāvā ir Baltijas apinis, kam piemīt antibakteriālas, audus savelkošas un tonizējošas īpašības. Tas aizkavē šūnu novecošanās procesus, nostiprina ādu un novērš iekaisumus, un ceļmallapa, kas veicina bojāto ādas šūnu atjaunošanu, uzlabojot ādas tvirtumu un audu elastīgumu, veicina šķidrumu izvadīšanu no ķermeņa audiem un veido aizsargājošu un mitrinošu kārtiņu uz ādas. Krēmam pievienota arī kliņģerīte, kas pazīstams kā augs, kam piemīt antiseptiska īpašība, ārstē dažādas ādas kaites, iznīcina brīvos radikāļus un iedarbojas kā dabisks UV filtrs. Savukārt sastāvā esošais miežu asnu ekstrakts iznīcina ādai kaitīgos toksīnus un neitralizē brīvos radikāļus, uzlabo ādas elastīgumu un veicina dzīšanas procesus, bet smiltsērkšķis, kas bagātīgs ar augu antioksidantiem, mīkstina un baro ādu šūnas, veicinot to atjaunošanos.

Kā jau klasiķi ir teikuši - skaistums "nāk no iekšpuses", un tāpēc Madara savā ceļā uz skaistumu sāk no pašiem pamatiem. No dabīguma, patiesām un īstām emocijām. Tas ir skaistums savā reibinošajā vienkāršībā! Esi pati! Esi skaista!

 

Madaras produkciju skaties šeit!
 
2 Pievienot komentāru


Kategorijas