Pilsaptieka.lv – medikamenti internetā! 4

 01. septembris 2009 12:05 Reklāmas projekts

Līdz ar licences iegūšanu šī gada jūlijā, Jelgavas Pils aptieka pēc 15 gadu ilgas pieredzes aptieku darbā atklājusi Latvijā pirmo interneta aptieku – www.pilsaptieka.lv. Tā ir jebkuram cilvēkam, jebkurā laikā un vietā pieejama aptieka ar savu farmaceitu. „Mēs Latvijas iedzīvotājiem vēlamies teikt, ka arī medikamentu iegāde pie mums internetā ir droša, ērta un ar garantiju saņemt viskvalificētāko apkalpošanu,” stāsta Pils aptieku tīkla vadītāja Dina Kurzemniece.Publicitātes foto. Attēlā: "Pils aptiekas" vadītāja Dina Kurzemniece


Vienmēr atvērta
Jaunā interneta aptieka www.pilsaptieka.lv ir radīta tam, lai tā kļūtu par jebkura Latvijas iedzīvotāja personisko aptieku. Tā ir vienmēr atvērta, tajā visas preces var gan apskatīt, gan izlasīt to instrukcijas, gan vēlāk arī saņemt sev izdevīgā vietā, laikā un veidā par 10% lētāk, kā citur. Tā ir Latvijā bāzēta aptieka, tādēļ risks pasūtīto preci nesaņemt, iegādāties nelegālus vai viltotus produktus, vai saņemt atbildi, ka izvēlētais produkts nav pieejams, te nepastāv. Interneta aptieka par samērīgām cenām piegādā pasūtītās preces uz jebkuru vietu Latvijā laikā no 24h līdz 3 dienām, lai gan pasūtījumu iespējams bez maksas saņemt arī Jelgavas Pils aptiekā vai citā vietā pēc vienošanās. Norēķinu iespējas neierobežotas.

No zīdaiņu pārtikas līdz bezrecepšu medikamentiem
Nepārtraukti paplašinot un attīstot piedāvāto preču klāstu, jau tagad interneta aptiekā pieejams gan ierastais aptieku sortiments (vitamīni, higiēnas preces, kosmētika, bērnu preces, tējas, bezrecepšu medikamenti), gan tādi specifiski produkti, kā pārtika enterālajai barošanai vai produkti cilvēkiem ar īpašām vajadzībām (diabētiķiem, alerģijas slimniekiem, cilvēkiem pēc traumām, u.c.).

 

Sertificēta farmaceite Sigita Blažēviča aptiekas mājas lapā interaktīvā veidā sniedz konsultācijas uz pacientu uzdotajiem jautājumiem un dod ieteikumus ārstēšanās procesā.

Mājas lapa iekārtota tā, lai tajā ātri un ērti varētu atrast sev nepieciešamo, kā arī būtu iespējas iepirkties izdevīgāk – katru mēnesi tiek atjaunots īpašais piedāvājums precēm sievietēm, vīriešiem, bērniem un zīdaiņiem, kā arī akcijas precēm. Īpaši atzīmējami gatavie produktu grozi, kuros vienmēr atrodams kāds pārsteigums.

Īsts farmaceits arī internetā
Kā jau īstai aptiekai, arī šajā strādā farmaceiti. Sertificēta farmaceite Sigita Blažēviča aptiekas mājas lapā interaktīvā veidā sniedz konsultācijas uz pacientu uzdotajiem jautājumiem un dod ieteikumus ārstēšanās procesā, lai klients iegādātos vispiemērotāko medikamentu savas slimības ārstēšanai. Klientu ērtībai Pils aptieka radījusi arī interesantu interneta ceļvedi veselības pasaulē – blogu www.LabaiVeselibai.lv. „Katru dienu tiecamies paplašināt piedāvāto preču klāstu un būt ikkatra klienta mājas aptiekai, kurā ir viss. Mēs vienmēr savā mājas lapā gaidām savu esošo un potenciālo klientu ieteikumus un ierosinājumus, lai mēs ar katru dienu kļūtu tiem tuvāki,” tā Dina Kurzemniece.

www.pilsaptieka.lv
 
 
4 Pievienot komentāru

Kategorijas