11 gadus vecam bērnam pārdod alkoholu

Dzēsts lietotājs

man 11 gadu vecumaa bija tikai lelles galvaa!!! vecaaku vaina. tur jameklee saakumu, nevis paardeveejaa. ja beerns veelas, ja vinam ir taada nepieciesamiiba, vins to tik un taa izdariis.. vinam vecaaks cilveeks nopirks. ari to vainos? hmm...beerns lieto jau gadu, a mate tikai tagad par to uzzina..........

Dzēsts lietotājs

tur jau ta lieta ka ne jau vecaku vaina, bet gan vienaudzi, jau velk lidz.

Dzēsts lietotājs

un kas tos vienaudžus audzina? - vecāki!

Dzēsts lietotājs

Šito muļķigo akciju dēļ pārdevējas tagad pat sen kā pilngadīgiem cilvēkiem prasa dokumentus. Šodien pat Piņķu Maximā es (27) ar draudzeni (25) gribējām iegādāties alu un mums vajadzēja uzrādīt dokumentus. Akcijas neko nedos - saskaitīs pa Rīgu, cik vietās var nopirkt, cik nevar un ar to viss beigsies, bet normālam pieaugušajam uz veikalu tagad būs jāiet ar pasi. Gribētos zināt, kurš ir atbildīgs par šo jucekli veikalos? Kam ir par maz darba, ka izdomā visādas muļķības?

Dzēsts lietotājs

Dokumentu parsiishana ir normaala prakse visaa pasaulee, un par to nevajag iespringt. Nebuut nepiekriitu Agnesei, situaacija nav mulkiiga..

Dzēsts lietotājs

Kāds krievu profesors - cīnītājs pret alkoholismu bija uzsvēris, ka jāaizliedz tieši vieglie kokteiļi un alus. Jo ar tiem viss sākas. Bērni jau nedzer uzreiz šņabi.
P.S. Nez kuru vainotu "sašutusī māte",  ja viņas meita kopā ar pilngadīgiem vīriešiem dzertu šmigu? Vienmēr ir vainīgas pārdevējas, policija utt. Bet pati māte nekādi nav vainojama pie tā, ka meita dzer, bet viņa pat nav pamanījusi.

Dzēsts lietotājs

Noveelu jums daamas,kas te raksta komentaarus,lai passaam negadiitos ka beerns dzert saaks 11 gados,nez ko juus vainosiet? Tak nejau passas sevi :D Es arii nedaudz iedzeeru 14 gados,un nejau mamma tur bija vainiiga,bet gan vienaudzi kas saka:ai tu jau takaa llevaa ne piipee ne dzer! Protams es pretii: kaa,davai dod ssurp... i papiipeeju i padzerstiijos!
taa saak likties,ka te komentaarus vnm raksta kautkaadas vientiesiites,kas arii noteikti pliku viirieti ieraudziija 30 gados!?

Dzēsts lietotājs

man jau ļoti garšo fizz.. nebrīnos ka citiem arī :D ņamma
1 2

Saistītie raksti

Kategorijas