Olga Rajecka: “Arī Madonnai bija jaunāks draugs!” 7

 27. augusts 2009 20:00 Ziņa

Par dziedātājas Olgas Rajeckas attiecībām ar krietni jaunāko draugu jau dzirdēti daudzi pretrunīgi viedokļi, bet viņa par to nemaz neuztraucas, jo “šaubas var būt par darbu vai kādu projektu, bet ne attiecībām”.
“Man bijis tā, ka aizbraucu ciemos pie paziņām un viņi saka: “Mēs šeit dzīvojam tā, pagaidām. Vēlāk būs remonts vai pārvāksimies citur, tāpēc tu apkārt neskaties.” Tad domāju, kā gan var dzīvot pagaidām? Man vajag tagad un tūlīt, un es nedomāju, kas būs rīt. Ja gribu, guļu visu dienu un netaisnojos, ka pagaidām atpūšos. To vienkārši daru. Ja man tagad ir attiecības, tad par tām priecājos un pieņemu, ka laikam beidzot esmu tās nopelnījusi. Jo iepriekš nezināju, ka var būt tik labi. Marija, mamma un draugi runā, ka esmu mainījusies, esmu sākusi dzīvot viegli. Vairs nestresoju par pilnīgām muļķībām. Ja man kāda sieviete saka – man taču būs jālaiž vaļā tas jaunais cilvēks, man paliek skumji. Kāpēc kaut kas tāds ir jāsaka? Garantijas taču nav nevienās attiecībās.”


Ja man kāda sieviete saka – man taču būs jālaiž vaļā tas jaunais cilvēks, man paliek skumji. Kāpēc kaut kas tāds ir jāsaka?

 

Ja cilvēkiem vienkārši ir grūti pieņemt netradicionālas attiecības, tad tā neesot Olgas problēma. “Es dzīvi vairs neplānoju, mans pirmais uzdevums ir izaudzināt meitu un būt laimīgai šodien. Tieši tā arī jūtos. Pašlaik attiecības man palīdz gan radošajos, gan ikdienišķajos darbos. Patiesi, man nekad dārzs nav bijis tik skaists, viss ziedos! Jo es to dārzu ravēju ar pilnīgi citu “fīlingu”!
Gints ir vīrietis, kurš pelnījis ļoti labu sievu. Zinu, ka viņš var uzcelt māju, iestādīt koku un izaudzināt trīs dēlus. Es to vienkārši zinu. Kas attiecas uz mani, es negaidu neko. Jo agrāk gaidīju ļoti un neko nesagaidīju. Var būt tā, ka otram sāk šķist, ka tu esi kā “izlasīta grāmata”, ka viņam tevī kas nepatīk, ka gribas ko citu, tā dzīvē vienkārši notiek. Bet vai tāpēc nemēģināt?


Par jaunumiem dziedātājas Olgas Rajeckas dzīvē lasi jaunākajā žurnāla Marta numurā.

Autore:
Ieva Konstante, žurnāls Marta
 
7 Pievienot komentāru

Saistītie raksti

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas