Turpinām iepazīt Rīgu!

 26. augusts 2009 13:00 Ziņa

Rīga nosvinējusi savu dzimšanas dienu, nu jau kārtējo. Ko mēs zinām par Rīgu, tās vēsturi un kultūru? Laiks iepazīties tuvāk!Foto no biedrības Cita Rīga arhīva


Rīga ir „dzīva pilsēta, kas grib būt iepazīta. Biedrības Cita Rīga rīkotās Rīgas Sarunas - Tematiskās pastaigas ir vienkāršs un patīkams veids, kā iepazīties ar pilsētu, kā padarīt to par savu draugu. Rīgas Sarunas nenotiek kā ekskursijas tradicionālajā nozīmē. Tās ir sarunas, kurās piedalās gan gids, gan ekskursanti, jo katram taču ir kāds stāsts un atmiņas par savu Rīgu. Lai arī tās nav balstītas uz vēsturiskiem faktiem un notikumiem, tās padara dzīvākus pilsētas vaibstus.

Tuvākās Rīgas Sarunas notiks:
27. augustā pl.18.30 Vecrīga (IV daļa) – ejot pa Šerloka Holmsa pēdām Vecrīgā; iepazīstot Rīgas Džuljetas balkoniņu...
31. augustā pl.18.30 Jūgendstils Vecrīgā – iepazīstiet Rīgas skaistāko sievieti, uzzini, kura bija pirmā jūgendstila celtne Vecrīgā!
2.septembrī pl.18.30 Krēmeru dabas liegums – iespēja sākt izzināt neskarto dabu Pārdaugavā.
3.septembrī pl.18.30 Āgenskalns (III daļa) – uzzini, kas ir lielākā katoļu baznīca Rīgā, kur tika ierīkota televīzijas studija...
7. septembrī pl.18.30 Zvēri un putni Vecrīgā – kurš zirgs „pazaudēja” pakavu, stāsts par pilsētas žagatu un cīņas ar pūķiem..
8.septembrī pl.18.30 Ķīpsala – kāpēc pilsētas centrā dzīvo ķengurs, kur top jauns muzejs un pārvietotās koka mājas..
9.septembrī pl.18.30 Viesturdārzs – kas bija pirmais ķeizardārzs, kādam notikumam par godu tika izveidota triumfa arka...
10.septembrī pl.18.30 Zaļais bulvāru loks (I daļa) - iepazīsti lietas un vietas Rīgas parkos ar interesantu vēsturi un izbaudi rudens smaržu pilsētā.
11.septembrī pl.18.30 Vecrīga (V daļa) – uzzini, kas ir „hačkars”, kas ir „dziedošās jumpravas” un „Rīgas brīnumi”.
14.septembrī pl.18.30 Torņakalns - uzzini ko vairāk par vietu, kur „guļ” tramvaji, kur bija pirmā rotaļlietu fabrika Rīgā...
15.septembrī pl.18.30 Citadele – kas bija „citadele” un kad tā izveidojās, kur atradās provianta noliktavas, kas atrodas bijušajā cietumā..

Lai piedalītos Rīgas Sarunās iepriekš jāpiesakās uz e-pastu sarunas@citariga.lv norādot vēlamo datumu. Sīkāku informāciju iespējams saņemt rakstot uz e-pastu vai zvanot 26143120.

Katrā Rīgas Sarunā varēs piedalīties 6 līdz10 dalībnieki, lai tā tiešām varētu izvērties par sarunu. Vienas Rīgas Sarunas aptuvenais ilgums 1,5 stundas. Dalības maksa vienā Rīgas Sarunā 2,00 Ls (vienai personai). Izņemot Sarunu Krēmeru dabas liegums, kur dalības maksa ir 3,00 Ls.
 

Vairāk lasi www.citariga.lv
0 Pievienot komentāru

Reklāmraksti: Ģimenes budžets

Kategorijas