Risinājums krīzes situācijā

 26. augusts 2009 12:00 Ziņa

Šobrīd nav skaidrības mūsu valstī par to, kas notiks tālāk ar mūsu bērniem. Nav skaidrības par to, vai mūsu bērniem būs pagarinātās dienas grupa, vai būs pulciņi, vai būs sporta skolas, mākslas un mūzikas skolas. Tādēļ mūsu biedrība vēlas palīdzēt gan pedagogiem, gan vecākiem laikā, kad pēkšņi skolotājs tiek nostādīts fakta priekšā, ka viņam vairs nebūs darba, bet vecāks, ka nebūs vieta, kur bērnam iegūt papildus zināšanas vai spēlēties un izpildīt mājas darbus, kamēr vecāki ir darbā.
Mūsu biedrības piedāvājums attiecas uz jebkuru skolu visā Latvijā, jo pedagogam iestājoties biedrībā tiks slēgts līgums par darba attiecībām, bet vecāki varēs turpināt vest bērnu uz nodarbībām pie tā paša pedagoga, kurš jau ir iepazīts un iemīļots, kas ir it īpaši svarīgi sākumskolas periodā.


Pagarinātajā dienas grupā sākumsskolas skolēniem nodarbību organizēšana notiks skolas telpās - uzreiz pēc mācību stundu beigām līdz vecākiem vēlamam laikam, bet ne vēlāk par 18.00. Atsevišķos gadījumos, protams, var pārrunāt individuālu laiku.
Pēcpusdienās klasēs notiek mājasdarbu sagatavošana skolotāja uzraudzībā, relaksējošas spēles un aktivitātes, kas ļauj bērnam atpūsties, tāpat arī aktivitātes svaigā gaisā un uz harmoniskas personības un radošo spēju attīstību orientētas nodarbības.

5.-9. klašu skolēniem - konsultācijas, pedagoga uzraudzība mājas darbu sagatavošanā. Nodarbības notiek uzreiz pēc mācību stundu beigām. Nodarbībās skolotājs palīdz bērniem sagatavot mājasdarbus, atbild uz jautājumiem, kas radušies stundu laikā, tādējādi nodrošinot, ka bērns ir sagatavojies nākamās dienas darbam un pietiekami izpratis mācītos jautājumus. Nodarbību laikā, starp sesijām tiek spēlētas relaksējoši intelektuālas spēles, kas palīdz bērnam atpūsties un veiksmīgāk koncentrēties tālākā darbā. Nodarbības notiek nelielās grupās no 7 līdz 15 skolēniem.


Biedrības „Vide bērniem” piedāvātais privātstundu serviss palīdz skolēnam, kuram nepieciešama palīdzība mājasdarbu sagatavošanā, mācību vielas izpratnē vai mācību vielas padziļinātā apgūšanā. Tāpat iespējamas privātstundas uz neilgu laika posmu, piemēram, pēc slimošanas. Profesionāls pedagogs (strādājošs skolēna vai citā skolā) individuāli pielāgo apgūstamo mācību vielu, lai nodrošinātu, ka skolēns sekmīgi to apgūs.


Biedrība palīdzēs Jums atrast pedagogu, kurš var palīdzēt jūsu skolēnam mācīties mājās – gan padarīt mācīšanos vieglāku un labāk sagatavoties stundām, gan sekot līdzi mācību procesam, ja nav iespēju kādu laiku (piemēram, slimības dēļ) apmeklēt skolu.
Protams, aktuāls jautājums šobrīd jebkuram vecākam - vai es to varu atļauties, cik tas maksā? Mūsu biedrība, konsultējoties ar ekonomistiem un grāmatvežiem, ir izstrādājusi cenu shēmu pakalpojumiem, kuri tiek piedāvāti. Mūsu biedrības mērķis nav pelnīt naudu, bet rast risinājumu vecākiem, un nedaudz palīdzēt pedagogiem piepelnīties pie šobrīd tik zemā atalgojuma.


Pēcpusdienas klase (1.- 4. klašu skolēniem) no mācību stundu beigām līdz 18:00- 15 Ls mēnesī, vai 1 Ls stundā.
Konsultācijas un pedagoga palīdzība mājas darbu sagatavošanā (5.-9.klašu skolēniem) - Ls 1.50 stundā.
Mācību sagatavošana pie skolēna mājās - Ls 5-8 stundā.


Privātstundas:

 • Latviešu valoda Ls 4.00 stundā
 • Angļu valoda Ls 4.00 stundā
 • Vācu valoda Ls 4.00 stundā
 • Krievu valoda Ls 4.00 stundā
 • Matemātika Ls 4.00 stundā
 • Dabas mācība Ls 4.00 stundā
 • Algebra Ls 4.00 - Ls 7.00 stundā
 • Ģeometrija Ls 4.00 - Ls 7.00 stundā
 • Fizika Ls 4.00 - Ls 7.00 stundā
 • Ķīmija Ls 4.00 - Ls 7.00 stundā
 • Bioloģija Ls 4.00 - Ls 7.00 stundā

Par konkrētām sadarbības iespējām tieši ar Jūsu ģimeni vai skolu lūdzu zvaniet pa telefonu 22345990 vai 26807137 vai rakstiet info@videberniem.lv

Ar cieņu, Ilona Krone, Vita Skramane, biedrības "Konsultatīvais centrs "Vide bērniem"" dibinātājas.


 
0 Pievienot komentāru

Warning: mysql_num_rows() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /data/web/root/lib/mysql.php on line 713

Lasi vēl


Warning: array_key_exists() expects parameter 2 to be array, boolean given in /data/web/root/lib/art.php on line 1256