Šantāža pastāv katrā ģimenē

Dzēsts lietotājs

viss rakstītais (situāciju ziņā) tā varētu būt, taču šim es absolūti nepiekrītu: "Šantāža maigākā vai izteiktākā veidā pastāv katrā ģimenē." tik pat labi var teikt, ka VISIEM garšo rozīnes, vai VISIEM ir lielākas vai mazākas problēmas no rīta pamosties.. :)

Dzēsts lietotājs

Man šķiet, ka vārds "šantāža" skan tā paskaļi, tāpēc uzreiz gribas iebilst - nu nē, manā ģimenē nekā tāda nav! Taču, kā jau rakstā minēts, vieglas manipulācijas nevienam nekaite. Taču vai mēs, liekot roku uz sirds, varam apgalvot, ka mūsu ģimenē nekā tāda nav? Un vai tā nav manipulācija, ja bērnam saku: "ja tu nepaēdīsi brokastis, multenes neskatīsies!" ?

Dzēsts lietotājs

Nu, solīt multenes par putras izēšanu bērnam ir ne tikai šantāža, bet pat visai smaga demagoģija-vecā, labā, reaktīvi iedarbīgā padomju laiku metode panākt bezierunu paklausību :(
Bet pāra (arī laulāta) attiecības bez nelielām, ne ļauni domātām manipulāciju rotaļām gan, manuprāt, būtu traki garlaicīgas ;)  Tu nopērc jaunu veļu un nodemonstrē to vīram-Tu JAU ar viņu manipulē :))

Dzēsts lietotājs

Gimene tas nenotiks,kurai viss ir kartiba!!!Seit ir runa drizak par saspiletam savstarpejam attiecibam un viena partnera meginajums izskirties!!!tad ari rodas attriebibas un santazas,loti maz ,nu loti maz zinu parus ,kuri izskirusies mierigi,bez savstarpejam atriebibam!!!Lai Jums veicas!

Kategorijas