Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 4/5
    Violeta Fodina

Ļoti jauka daktere...Ginekoloģijas jomā un neauglības risināšanai...

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Kurš vedīs uz dārziņu?

No rīta pamostamies. Dēls bija mazliet apslimis, tāpēc palicis mājās. Dēls jautā pēc tēta: "Kur tētis?" "Darbā." Ķurš mani vedīs uz dārziņu?" Piedalies DECEMBRA joku konkursā! Balvā krāsaini LEGO DUPLO® mīļdzīvnieciņi pašiem mazākajiem Ļaujieties brīnišķīgiem piedzīvojumiem dzīvnieku karaļva

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

Pieteikšanās bērnudārzā

Esam pašā ceļa sākumā, apmēram 4 nedēļas. Tests pozitīvs, aizkavēšanās 2 nedēļas. Laikam jau mazais pieteicies. Attiecīgi jautājums, kad jāpiesaka sīkie bērnudārzā? Nav baigās rindas?

Ievietots 21. Dec 2008 00:02

Ieraksti komentāru
Secība:

Mani arii interesee shis jautaajums!!!!!
Pievienots 21. Dec 2008 00:30

Atbildēt komentāram

Skatoties, kad piedzims jusu bernins. Ja gada beigas, tad bernu darza bus gruti tikt. Mana meitina piedzima novembra beigas un rinda ir 56. Bernu darza vaditaja teica, ka musu rinda labakaja gadijuma pienaks, kad meitai bus 4. vai 5. gadi. Pieteikt var tikai tad, kad ir dzimsanas aplieciba un deklareta dzives vieta (berninam)
Pievienots 21. Dec 2008 02:36

Atbildēt komentāram

Tas ir atkarībā no vietas,kurā tu dzīvo.Un,ja bebis dzims gada sākumā,tad būs lielāka iespēja,ka bērns tiks bērnudārzā.Un starp citu internetā vari sameklēt un paskatīties konkrēto bērnudārzu un gadu cik ir pieteikti bērni un cik vēl ir brīvas vietas palikušas.Protams,ja gribēsi laist bērnu prestižajā bērnudārzā,tad bez garām rindām neiztikt un iespējamība,ka bērns vispār netiks
Pievienots 21. Dec 2008 10:11

Atbildēt komentāram

Nemaz nevajag prestižu bērnudārzu! Mans dēls piedzima septembra sākumā un vienā bērnudārzā rindā ir 79tais, otrā - 157.! Tā ka, ja velies laist bērnus bērnudārzā, ieplāno viņa dzimšanu janvārī un februārī!
Pievienots 21. Dec 2008 13:44
Kā jau teicu - augusta mēnesis
Pievienots 21. Dec 2008 14:19
Dzimšanas mēnesis - Augusts. Tātad no Jūsu vārdiem, kad saņemam dzimšanas apliecību - uzreiz kājas pār pleciem uz bērnudārzu?
Pievienots 21. Dec 2008 11:42

Atbildēt komentāram

Jā. Nokopējiet dzimšanas apliecību un izziņu par deklarēto dzīvesvietu un uz bērnudārziem prom!
Lai veicas!
Pievienots 21. Dec 2008 15:01
Paldies, kā pienāks laiks tad skriesim. Sanāk, ka tagad apmēram 8 mēnešus, varu nelikties ne zinis.
Pievienots 22. Dec 2008 11:43
vispirms vajag piedzemdēt un tikai tad tu vari pieteikt rindu
Pievienots 30. Dec 2008 15:11

Atbildēt komentāram

vislabaak ir pieteikties jau tgd....jo nevar jau zinaat,kas buus peec tiem 3gadinjiem,kad laidiisiet beerninju daarzinjaa.....rindas var buut arii neiedomajamas!!!
Pievienots 30. Dec 2008 15:19

Atbildēt komentāram

tb domaats,kad piedzims...
Pievienots 30. Dec 2008 15:19
Vai kāds nezina linku tai bērnu dārza rindai?
Pievienots 30. Dec 2008 15:25

Atbildēt komentāram

Var apskatīties kada rinda ir jūsu apkaimē esošajam bērnu dārzam, taču jāņem vērā, ka uz iestāšanās gadu bērnam jābūt pilniem 3-jiem gadiem
Pievienots 30. Dec 2008 15:35

Atbildēt komentāram

Ne taču... Nav obligāti jābūt 3 gadiem. Tas ir atkarīgs no dārziņa. Manējā ir silīšu grupas un es tiku no 2 gadiem, bet citi nāk vēl jaunāki.
Pievienots 30. Dec 2008 17:24
Lielākā daļa bērnu dārzu ir no 3 gadiem un silītē tikt, ja bērns dzimis augustā manuprāt ir tā pat k'apieteikties lidojumam kosmosā. Bet nu var jau būt!!
Pievienots 30. Dec 2008 22:12
Tad jau esmu kosmosā, jo esmu dzimis septembrī. Un man silītes grupiņā bija vēl citi bērni, kas dzimuši vēlāk par mani.
Pievienots  1. Jan 2009 12:18
jaaaaaaaa......mees arii esam dzimushas augustaa...un ka palika 2 gadinji -pieteicu darzinjaa...un nu jau oktobrii devaam pirmos soliishus daarzinjaa...
Pievienots  1. Jan 2009 19:05
Tiklīdz dabūsi dzimšanas apliecību, tā ej pieteikties. Turklāt, var pieteikties vairākos dārziņos vienlaicīgi. Ja iesniegumā rakstīsi, ka no 1,5 gadu vecuma (ja attiecīgais b/dārzs ņem tik maziņus), tad gadījumā, ja nebūs vieta no tā vecuma, tad saņemsi auklīšu pabalstu.
Pievienots 31. Dec 2008 01:34

Atbildēt komentāram

Par to auklīšu pabalstu pastāstat vairāk....
Pievienots 31. Dec 2008 21:05
Es varu pateikt tikai par Rīgas pašvaldībā dzīvojošiem. Šobrīd pabalsts ir Ls 50.00 mēnesī. B/dārza rindā jābūt vismaz gadu,lai varētu pretendēt uz pabalstu.
Kā pieteikties.
- Vispirms jāpiesakās pa tālruni 7026816
Pēc tam jādodas uz Rīgas domes izglītības, jaunatnes un sporta departamentu Hanzas ielā 7, kur jāuzraksta iesniegums- Iesniegumam jāpievieno pases un bērna dzimšanas apliecības kopija, savukārt aizbildnim — Bāriņtiesas lēmuma kopija, kas apliecina aizbildnību, bet pilnvarotajai personai — notariāli apstiprinātas pilnvaras kopija.
Lēmumu par pabalsta piešķiršanu pieņems 30 dienu laikā pēc visu dokumentu iesniegšanas.
Pabalstu plānots izmaksāt vienu reizi mēnesī līdz 25.datumam. To aprēķinās ar iesnieguma saņemšanas dienu.
Pievienots  1. Jan 2009 12:16

Aktuālā rubrika: Grūtniecība un skaistumkopšana

LAPAS KARTE