Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3.5/5
    Inta Linde

Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Agronomi. Mazie, zaļie kukainīši

Tas notika pašā darba gaitu sākumā. Ir atklātā stunda 1.klasē. Vadu es, bet klasē ir skolas direktore, mācību pārzine un vēl 3 skolotāji. Ir latviešu valodas stunda. Stundā jālasa teksts, kur pieminēti agronomi. Es, pirms teksta lasīšanas, noskaidroju jaunos vārdus. Prasu: "Vai kāds zina, kas ir agronomi?" Viena meitenīte paceļ roku. Es izsaucu, jo tie

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

Tūska

Sveicināti. Esmu nobažījusies. Kādu laiku mani māc diskomforts dēļ tūskas. Vairākos forumos lasīju par kāju, roku un sejas tūsku. Manā variantā, tūska ir tur, no kuriens pasaulē nāka bērniņš. Šī 2.grūtniecība. 
Pēc 1. dzemdībām, kad mazais bija nācis pasaulē un viss iztīrīts arī sākās tūska, tad nu dabuju 1h uz gaa pagulēt ar ledu starp kājām. Tad nu mēnešreižu laikā arī 1 vai 2 diena jutās diskomforts lejā.

Tagad nesaprotu ko darīt. Pa dienu nekā nav, dienas beigās ap kādiem 6 vakarā jau sākās. Nevisai patīkami ilgstoši stāvēt uz vietas. Nākamā vizīte pēc 3 ned. Salasījos ka dēļ tūskas bērniņš var iet bojāt. Tagad sēžu un ne par ko citu nevaru padomāt.
Vai kādai ir tā bijis????? 

Ievietots 27. aug 19:38

Ieraksti komentāru
Secība:

LAPAS KARTE