Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 5/5
    Sanita Cvetkova

Ļoti laba vecmāte, piedalās dzemdībās, ļoti noturīga, saprotoša, mīļa, izplaīdzīga un visvislabākā :)

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Agronomi. Mazie, zaļie kukainīši

Tas notika pašā darba gaitu sākumā. Ir atklātā stunda 1.klasē. Vadu es, bet klasē ir skolas direktore, mācību pārzine un vēl 3 skolotāji. Ir latviešu valodas stunda. Stundā jālasa teksts, kur pieminēti agronomi. Es, pirms teksta lasīšanas, noskaidroju jaunos vārdus. Prasu: "Vai kāds zina, kas ir agronomi?" Viena meitenīte paceļ roku. Es izsaucu, jo tie

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

testi rāda, ka esmu stāvoklī, bet sākās mēnešreizes

Labdien!
Es esmu pamatīgā apjukumā. Man aizkavējās mēnešreizes, uztaisīju testu. Otrā strīpiņa bija blāva, ne tik izteikta. Uztaisīju digitālo testu, tas man rāda, ka esmu 2-3 nedēļas stāvoklī. Šodien ļoti stipri velk vēderu un sākušās tā kā mēnešreizes, bet ne tā kā parasti - vieglākas.
Esmu bijusi stāvoklī un nekas tāds nenotika. Vēderu nevilka un nekas nesmērājās.

Vai var būt, ka testi kļūdījušies?

Ievietots 27. nov 2017 18:34

Ieraksti komentāru
Secība:

Annika

Iespejams, ka tās nav mēnešreizes, bet gan spontānais aborts. Iemesli var but dažādi.
Pievienots 27. nov 2017 19:09

Atbildēt komentāram

Uztaisīju testu pēc mēnešreizēm. Vēl ar vien pozitīvs. Tā, ka es nesaprotu, kas tas bija par dabas joku
Pievienots 30. nov 2017 15:45

Nenosaukts lietotājs

Esmu bieži lasījusi, ka smērēšanās grūtniecības sākumā ir normāla parādība. Tas noteikti uzreiz nenozīmē spontānais aborts, ja smērēšanās ir vieglāka, kā mēnešreizes parasti. Tieši šī iemesla dēļ, bieži vien, nejaušu grūtniecību sākumā nemaz neievēro, jo liekas, ka ir "mēnešreizes" Nesatraucies un doties pie ārsta.
Pievienots  6. dec 2017 08:58

Atbildēt komentāram

Biju pārbaudīties. Spontānais aborts tas nebija, bet bija attīstījusies "tukša ola", bez embrija. Šādi gadījumi mēdzot būt bez asiņošanas, bet normāli tomēr organismam vajadzētu šo tukšo olu atgrūst. Manā gadījumā tā nenotika, līdz ar to, vajadzēja lietot medikamentus. Var jau būt, ka tā ir kāda sievietes maņa, bet man uzreiz tā smērēšanās un vēdera vilkšana likās ļoti aizdomīga, kaut gan arī biju lasījusi, ka grūtniecības sākumā mēdz būt viltus mēnešreizes. Par manu gadījumu mazliet precīzāk aprakstīts šeit:
Pievienots  7. dec 2017 23:06

Annika

Tā nu gan nav, ka asiņošana ir norma. Mēdz būt smērēšanās tad, kas olšūna implantējas dzemdē, bet tās nav asinis. Asiņošana ir reti un biežāk tomēr nozīmē problēmas. Bet kā jau paredzēju, autorei bija faktiski spontānais aborts, lai kāds arī nebūtu iemesls - tukša ola vai augļa patoloģija. Tā daba rīkojas.
Pievienots 13. dec 2017 15:35
tas nebija spontānais aborts, bet gan missed abortion, jo nenotika normāla augļa attīstība, bet organisms turpināja grūtniecību. Spontānais aborts tika izraidīts ar medikamentu palīdzību. Un kā jau teicu man nebija stipras asiņošanas kā notiek spontānā aborta gadījumā, bet gan smērēšanās. Kā arī nevienā brīdī neesmu minējusi, ka asiņošana grūtniecības laikā ir norma, lūdzu nevajag sagrozīt un interpretēt manis teikto. Stāstu, jo man pašai tā nekad nebija noticis, taču šādiem simptomiem noteikti vajag pievērst uzmanību
Pievienots 13. dec 2017 16:01

;

LAPAS KARTE