Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 4/5
    Dace Mūrniece

Ļoti jauka zobārste. Lieliski saprotas ar bērniem!!!!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Agronomi. Mazie, zaļie kukainīši

Tas notika pašā darba gaitu sākumā. Ir atklātā stunda 1.klasē. Vadu es, bet klasē ir skolas direktore, mācību pārzine un vēl 3 skolotāji. Ir latviešu valodas stunda. Stundā jālasa teksts, kur pieminēti agronomi. Es, pirms teksta lasīšanas, noskaidroju jaunos vārdus. Prasu: "Vai kāds zina, kas ir agronomi?" Viena meitenīte paceļ roku. Es izsaucu, jo tie

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Skaistums & veselība

Gultas veļa 3D

Sakiet, meitenes, vai kads jau pasūtīja
3D gultas veļa
?
Kā izskatās? Kāda kvalitāte? Kur nopirkt?
Lūdzu!

Ievietots 25. okt 2013 11:46

Ieraksti komentāru
Secība:

Ja gribi nopirkt gultas veļu tad uzmanies, jo dotajā brīdī ļoti daudz parādījās gultas veļas no mikrošķiedras, kas salīdzinājumā ar kokvilnu ir pietiekami lētāka un lielākā daļa pārdevēju saka, ka tā ir kokvilna. Paskaties tur ir skaidri un gaiši pierakstīts kur ir mikrošķiedra, bet kur kokvilna. sintētika vienmēr paliks par sintētiku, es domāju labāk pirkt dabīgu materiālu.
Pievienots 16. nov 2013 12:17

Atbildēt komentāram

Nenosaukts lietotājs

Mani arī interesē tā izstrādājuma kvalitāte un kāds tas audums paliek pēc trešās mazgāšanas
Pievienots 30. nov 2013 22:04

Atbildēt komentāram

Par to kvalitāti var teikt to labāko! Izmazgājam savus komplektus jau reizes 4-5 un viss ir perfekti. Kokvilnas veļa ir laba, un arī mikrošķiedra ir super! Tā mikrošķiedra man pat patīk drusku labāk - ir ļoti mīksta un maiga. Bet otrais mikrošķiedras komplekts, kas mums ir, (ar delfīniem , ir no plānas mikrošķiedras un nu, tas ir ļoti iepatīcies bērnam - nesvīst, arī mīksti un zīmējums labs . Pati pirku šeit - fotki.lv/ru/bedding
Pievienots 16. jan 2014 06:21

jacina

Pirku gultas veļu šeit: Tiešām plaša izvēle un bezmaksas piegāde Latvijā.
Pievienots 10. nov 2014 18:35

Atbildēt komentāram

Morrigan

Nesen esmu saskarusies ar tā saucamo kokvilnas 3D gultas veļu par 25 EUR... Biju vīlusies līdz ārprātam - bilde neatbilst, zīmējums smuks bet tāds izplūdis... Pēc tam draudzene pierunāja pameģināt vēlreiz un nopirku no kokvilnas satīna komplektu par 55 EUR. Nu ko var teikt - NESALĪDZINAMI!!!! Super mīksts audums, zīmējums ir viens vienā ar to, kas ir bildē, bezmaksas piegāde līdz mājas durvīm - noteikti iesaku! Pārdevēja man arī izstāstīja par parējiem "kokvilnas" komplektiem - daudzi nemaz nesaprot, ko viņi tur tirgo...
Pievienots 12. nov 2014 14:02

Atbildēt komentāram

Es arī pirku Pagaidām man ļoti patīk, kvalitāte laba, bet vēl nav mazgāts, tad jau redzēs kā būs pēc mazgāšanas
Pievienots 18. nov 2014 09:27
Es pirku Esmu apmierinata gan ar kvalitati, gan cenu. Un piegadaja jau nakamaja diena!!!
Pievienots  8. jan 2015 18:59

Atbildēt komentāram

Lailite

Jāskatās gan līdz mikroškiedra vai kokvilna- bildi tas baigi nemaina, bet veļas kopšanu, mazgāšanu gan...ar mikroškiedru gludinot var visādi joki sanākt gludeklis var pielipt, ja grādi būs pa lielu Bet ar kokvilnas-satīna nekādu problēmu pirku iekšs
Pievienots 13. feb 2015 10:50

Atbildēt komentāram

;

LAPAS KARTE