DELFI

Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 4/5
    Dace Mūrniece

Ļoti jauka zobārste. Lieliski saprotas ar bērniem!!!!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Domāju, ka domāšana ir lēna

Miks (4 gadi) domīgi sēž, kaut ko savā nodabā prātodams, jautāju, ko viņš tā domā? Miks: "Domāju, ka domāšana ir lēna." Piedalies JŪLIJA joku konkursā! BALVA VAIRĀK KĀ 50,00 EUR VĒRTĪBĀ NO APGĀDA ZVAIGZNE ABC   Lai iesūtītu savu joku konkursam, SPIED &Scaro

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Grūtniecība

Sausmu filmas

Sveikas, esmu 4 grutniecibas menesi, lieta tada, ka man vienmer ir patikusas sausmu filmas, nav jau ta, ka tikai tadas skatos, skatos ari komedijas, romantiskas... Mani uztrauc tas vai tagad, kad esmu stavokli drikst tadas skatities? Varbut stulbs jautajums, es nez, bet esmu dzirdejusi, ka nelabveligi varot mazo ietekmet utt, nepieversu it ka tadam lietam veribu, bet, tomer, mazs satraukums ir

Ievietots 13. Jun 2013 14:16

Ieraksti komentāru
Secība:

LOPUTAPA

Ja patīk un nejūties satraukta, manuprāt, vari skatīties.  
Pievienots 13. Jun 2013 14:29

Atbildēt komentāram

ginky

nav stulbs jautājums...man bija tāds pats, jo esmu liela šausmu filmu fane! nekas tur neko neietekmē, to es uzreiz varu pateikt...ja nu vienīgi mazais nebūs no bailīgajiem
bet ja nopietni, tad skatījos un izbaudīju visu veidu filmas..ideāla grūtniecība un mierīgs bebuks
Pievienots 13. Jun 2013 14:38

Atbildēt komentāram

beerns jau juut tavas emocijas, ne jau redz ko tu skaties..
ja tu maaki izbaudiit filmu neizjuutot bailes un satraukumu tad jaa!

bet paklaut mazuli taadaam briesmiigaam emocijaam , kaa baileem un shausmaam ,deelj savas izklaides ir ,manupraat, egoistiski...

taa nu es atmetu shausmu filmas...   nemaz negribaas taadas vairs    
Pievienots 13. Jun 2013 15:20

Atbildēt komentāram

ginky

ne jau visām skatoties šausmu filmas ir bail man šausmu filmas izraisa tikai vieglu smīnu
Pievienots 13. Jun 2013 15:26

vijoliite

Un nav bail,ka bērnam paaugoties nežēlība viņam  izraisīs  tikai vieglu smīnu. Bērns tak mana to attieksmi.
Pievienots 13. Jun 2013 21:07

ginky

Nu normāli jau nav šādi pārspīlēt! Varētu domāt, ka pati nekad neesi skatījusies nevienu asāku filmu par ''hameleonu rotaļām''
Nē nav gan bail, mums te visiem ar psihi ir kārtībā! 
Pievienots 16. Jun 2013 22:48

Danna

Padomājiet labāk,kāpēc jums patīk skatīties šausmenes?Ko tas nozīmē?Cik lielā mērā tiek ietekmēta apziņa un zemapziņa-jūsu un jūsu nedzimušā bērna?Patiešām vajag tā riskēt?Un es gan nebūtu pārliecināta,ka ar psihi viss ir kārtībā,ja patīk vardarbība,nāve,kroplības,šausmasun tas piedevām vēl izraisa ''vieglu smīnu''.Bērns patiešām to jūt!Topošai mātei jācenšas baudīt skaistums,pozitivisms,viss labais,nevis jāpakļauj sevi un bērnu baiļu un ļaunuma enerģijai,nezinot,kādas sekas nākotnē tā var izraisīt.Padomājiet
Pievienots 17. Jun 2013 00:27
Man draugam ļoti patīk šausmu filmas un grūtniecības laikā kopīgi tādas arī skatījāmies, vismaz sākumā, beigās nevarējām, jo man asiņainie skati izraisīja vemšanu Bet es teiktu, ka var skatīties, ja pašai patīk, nekas briesmīgs mazajam no tā nenotiks
Pievienots 16. Jun 2013 22:40

Atbildēt komentāram

ginky

Pilnīgi piekrītu!
Pievienots 16. Jun 2013 22:49

vijoliite

Aha,un tā aug noziedznieki.
Pievienots 19. Jun 2013 21:31

Aktuālā rubrika: Necel roku!

LAPAS KARTE