Aptauja

Kad Latvijā svin Tēva dienu?

Oktobra otrajā svētdienā

Septembra otrajā svētdienā

23. februārī

Maija otrajā svētdienā

Latvijā Tēva diena nav oficiālo svētku sarakstā

Neko par to nezinu!

Atbildēt

Rezultāti | Iepriekšējās aptaujas

DELFI
tasty

Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 5/5
    Sanita Cvetkova

Ļoti laba vecmāte, piedalās dzemdībās, ļoti noturīga, saprotoša, mīļa, izplaīdzīga un visvislabākā :)

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Negribu vannā ēst putru!

Samantu (2 gadi) bija noķēris Rota vīruss un es, lai netraumētu punci vēl vairāk, saku, ka drīz būs jāēd mannā putriņa. Samanta sāk raudāt: "Nē... es negribu vannā ēst putriņu"... :) Samanta ēd sardeli, bet saka, ka tas ir cīsiņš. Saku, ka nē, cīsiņš ir tievāks un mazāks. Samanta nokož sardeles gabaliņu un saka: "Re, tagad ir cīsi

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Mīlestība & sekss

laaceniite

mini pilles vai spirāle?

mini pilles vai spirāle, ja mazo baro ar krūti? nju jau pagajis menesis no dzemdibām un gribu pavaicāt tām kurām ir pieredze - kas ir labāk un nekaitīgāk man un mazajam. spirali itkā negribu - briesmu lietas esmu dzirdējusi, bet kā ir ar tām mini pill - ir drošas un mazāk kaitīgas mazulim?

Ievietots 13. Sep 2012 14:27

Ieraksti komentāru
Secība:

Caureniit's

man draudzene  mazo baroja ar kruuti un lietoja mini pill.  abi veel dziivi. un taa kaa man pasai gaaja gruuti atcereeties iedzert taas tabletes noteiktajos laikos, izveeleejos spiraali.  arii esmu dziiva un nekad nav bijusi neviena probleema deel taas. 
Pievienots 13. Sep 2012 17:53

Atbildēt komentāram

laaceniite

kādu spirāli tu lieto - cik zinu ir vairāki veidi?
Pievienots 13. Sep 2012 20:13

Caureniit's

man ir parastaa vara spiraale. to izveeleejos arii taadeel, ka tai nav nekaadas ietekmes uz organismu, kaa tas ir ar hormonaalo kontracepciju. aaaa, viena ietekme gan ir - MR palikusas garaakas, tacu manupraat, tas ir nieks saliidzinot ar to, ka man par kontracepciju nav jaauztraucas veel astonus gadus.
Pievienots 13. Sep 2012 20:48

laaceniite

tepat portālā lasīju, ka vara spirale slikti ietekmējot nakamo bernu un izraisot iekaisumus utt. un nākamo mazuli domaju pēc kādiem 2.5 - 3 gadiem - negribētos riskēt
Pievienots 14. Sep 2012 10:27

Caureniit's

tepat portaalaa var arii izlasiit daudz un dazaadus citus garlaiciibas maaktu sieviesu izgudrojumus par dzemdiibaam, to izraisiisanu (gan lai aborteetu neveelamu gruutnieciibu, gan lai paatrinaatu dzemdiibu datumu, jo redz nevar vairs sagaidiit), par beernu ienemsanu, beernu audzinaasanu. tomeer tas nenoziime, ka taas jaanem par pilnu un pasai taa jaariikojas. 

Pievienots 14. Sep 2012 10:46
nju diez vai ārstes ir garlaicības maktas sievietes:
 -pēc šī raksta man nemaz negribas to spirāli likt
Pievienots 14. Sep 2012 16:52

Caureniit's

nu ja ir nosliece uz dazaadiem iekaisumiem un infekcijaam, tad jaa -labaak izveeleeties citu kontracepcijas liidzekli. man pasai nekas taads nav bijis ne pirms spiraales ieliksanas, ne peec.
Pievienots 14. Sep 2012 17:11

laaceniite

itkā nav, bet bail tāpat, ja nu izkrīt un palieku stāvoklī, pie tam esmu tamponu lietotāja, bet ja izmantošu spirāli tad būs jāķēpājas ar paketēm
kad viņu liek sāp un cik ilga ir tā procedūra un cik vispār maksāja?
Pievienots 14. Sep 2012 20:12

Caureniit's

tamponus driikst lietot, ja ir spiraale. izkrist taa var tikai tad, ja neriktiigi ielikta, taa kaa tas ir atkariigs no aarsta.  par taam saapeem - laikaam nedaudz pasaapeeja, taa iisti neatceros, jo tas bija kaadus 2 gadus atpakal; taapat taas proceduuras garums - kaadas 5 liidz 10 minuutes? ne ilgaak.  taa kaa es dziivoju aarpus LV, man tas bija bezmaksas.
 un vajag atcereeties, ka jebkura kontracepcija ir 99% drosa. taatad pastaav iespeeja palikt staavoklii lietojot jebkuru no taas paveidiem. izveele ir pasas zinaa.
Pievienots 15. Sep 2012 01:04

Cik atceros no pieredzes, mini pilles var dabūt aptiekā tikai ar ārsta recepti. Tā kā tu iesi pie sava ginekologa un viņam vari pajautā-kas tev pašai būtu vispiemērotākā izsargāšanās metode. Es lietoju mini pilles visu laiku, kamēr baroju bērnu ar krūti.
Pievienots 13. Sep 2012 18:23

Atbildēt komentāram

laaceniite

tieši dēļ tā arī prasu, jo kad iešu pie dr. lai vimaz ir kkāds info
blakusparādību nebija?
Pievienots 13. Sep 2012 20:11

Aktuālā rubrika: Necel roku!

LAPAS KARTE