Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 4/5
    Violeta Fodina

Ļoti jauka daktere...Ginekoloģijas jomā un neauglības risināšanai...

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Neesmu nabags!

Jancis stāsta, kā skrējis, kā pakritis, kā viņam tagad sāp kāja. Es viņu samīļoju: "Ak, nabadziņš, Tu mans!" "Es neesmu nabags!" Jancim šņukstēt aizmirstas. "Kas tad Tu esi?" "Vienkārši mīļums!" Jancis pārliecināti atbild. Taisnība jau viņam ir  Piedalies OKTOBRA joku konkurs

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Zīdainis

Dadzeee...

Vai man pietiek savas pieniņš???

Sveikas!!!Kā zināt vai bērniņam pietiek mātes piens?

Ievietots 19. Mar 2011 11:40

Ieraksti komentāru
Secība:

Dadzeee...

Meitiņai 7.mēneši,piebaroju no 5.mēnešiem.Bieži pēc piebarojuma mazā atsakās no pupa,un man rodas sajūta,ka piens ir ļoti mazs un nepietiek,kaut gan pēc pupošanās nedaudz paliek pupā piens.Kā lai īsti zinu,vai man pietiek pieniņš,vai nevajag piedot klāt maisījumu???!!!
Pievienots 19. Mar 2011 11:50

Atbildēt komentāram

liina

mums tagat 8 men... mazais peec piebarojuma arii atsakaas no pieninja. vinjsh jutas paeedis. mums pininsh tagat ir tikai brokstiis un uz nakti.
es gan pati vairs nebaroju, bet domajams ka taa tas vareetu buut.
vel jau vari megjinaat paslaukt pieninu un apskatities cik un ka tur ir... 
Pievienots 19. Mar 2011 11:53

liina

pieninsh rodaas galvaa, ne pupos... un tikliidz paraadaaas shaubas - taa pieninjsh arii saak zust. 
galvenais ir saglabaat mieru, guleet kopa ar beebiiti diendusinjs, kaartiigi eest un kruuze teejas pie baroshanas. un viss teu izdosies.
Pievienots 19. Mar 2011 11:50

Atbildēt komentāram

jocīgā

Pievienojos šim uzskatam.
barošanas laikā biju satraukusies par ģimenes lietām un pieniņš bija ļoti maz praktiski baroju no pudelītes, bet kad ģimenes lietasnokārtojās puelīte paslēpās skapītī.
Mana meitiņa no pupa pavisam atteicās 2.5 gadios un pārgāja uz karoti un mācību krūzīti.
3 un 4 mēnesī baroju ar pudeli.
Mums nebija jādomā kā atradināt no pudeles, jo to viņa bija aizmirsusi.
Viss sākas un beidzas galvā.
Pievienots 19. Mar 2011 15:12

Dadzeee...

Jā,bet  daudzi speciālisti uzskata,ka bērnam 7.mēnešos diennaktī jāsaņem līdz pat 950ml piena.Man ir ļoti lielas šaubas,ka tik daudz viņa saņem diennaktī no maniem pupiem,vai tas nav kaitīgi bērnam,ja tik maz piena saņem???
Pievienots 19. Mar 2011 12:27

Atbildēt komentāram

zummene

Tik daudz jāapēd tad, ja ēd tikai Tavu pieniņu, bet Tu jau viņu vēl piebaro, takā es domāju Tava Meitiņa ir paēdusi. Kā Tu raksti, viņa atsakās no piena, kad ir ēdusi piebarojumu, tātad viņa ir paēdusi jau! Ja mazā jūtās omulīga un neprasa ēst ik pēc stundas, bet ik pēc 3-4, tad viņa noteikti ir paēdusi. Bet ja tiešām gribi zināt cik apmēram Tev pieniņš, izslauc.
Manam dēliņam ir tagad 8 mēneši, kad sāku piebarot arī no 5 mēneši, sākumā pēc piebarojuma arī devu vēl pieniņu, bet pavisam nedaudz, bet tagad jau sen nedodu, tikai no rīta un vakarā, un naktī, ja ceļas, jo viņš jūtas paēdis no piebarojuma. Viņam jau arī kuņģītis nav bezizmēra, vienā ēdienreizē jārēķina ap 200 ml. Un ja tas nav piens, tad tas ir kāds piebarojums 200 ml.
Un tiešām nesatraucies, citādi no kreņķiem pazudīs!
Pievienots 19. Mar 2011 13:09

pelīte

To jau Tu pati redzi - ja bērniņš pēc ēšanas ir nemierīgs,izēd abas krūtis,bet prasa vēl,tad piens nepietiek.
Ja bērniņš pēc barošanas ir mierīgs,tad pieniņa pietiek.
 Un jā, liina ir taisnība - galvenais nesatraucies,atpūties un tad viss būs kārtībā!
Pievienots 19. Mar 2011 13:00

Atbildēt komentāram

Nenosaukts lietotājs

dod katrā ēdienreizē tikai vienu pupu. tad katrs pups saražos tik,cik vajag vienai reizītei un otrā pupā paliks rezerve vēl veselai ēdienreizei. lielākā kļūda ir barot ar abiem pupiem katru reizi. tad katrs pupiņš saražo tikai pusi ēdienreizei nepieciešamā un tad kādā brīdī tiešām var izrādīties par maz,jo bēbuks ir paaudzies un prasa lielākas porcijas!
bet kopumā-ja neprasa vēl,tad pietiek!
tu pati taču arī nelasi grāmatā cik tev kas jāapēd un pa cik stundām,bet ēd tik un tad,kad vēlies... citām mammām piena ir vairķa,bet liesāks,citām mazāk,bet treknāks, visām ir kas kopīgs-katrai mammai pieniņa ir tik un tāds,kāds nepieceišams viņas bērniņam!
un par atslaukņu,lai paskatītos cik ir-nav jēga mantu cūkāt. daudzi bērni tādu atslauktu vispār nedzer! nu vienīgi pēc tam var putru uzvārīt mazajam!
Pievienots 19. Mar 2011 14:01

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE