Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 4/5
    Dace Mūrniece

Ļoti jauka zobārste. Lieliski saprotas ar bērniem!!!!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Vīrs... Kāds vīrs? Sniegavīrs?

Dodamies ar meitiņu (3 gadi) mājās no bērnudārza. Audzinātāja arī iet mājās, bet aiziet uz otru pusi. Meita prasa: "Kāpēc viņa aizgāja uz to pusi? " Es saku: "Nu, viņai jātiek uz mājām. Tur varbūt būs autobuss vai vīrs viņu ar mašīnu paņems un abi brauks kopā mājās." Meita klusē, domā un tad prasa: "Vīrs? Kāds vīrs? Sniegavīrs? "

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Slepenās sarunas

nikka

trucigo statuss

sveikas!!!!varbut kada no jums zina ka tur isti ir.es dzivoju ar bebiti tikai uz tiem 58ls.man nav ne nekustmo ipasumu ne auto!!!!mes dzivojam manaas ta teikt teva majas.vins nebija sastadijis mantojumu tadel kad nomira mamma nokartoja visus papirus uz sevi jo ta bija letak.tagad man socialaja dienesta piesienas ka vajag ires ligumu ar mammu lai varetu man pieskirt trucigo statusu.mamma jau 5 gadus ir irija un man materiali nepalidz.kada velna pec man vajag to ligumu???visam manam pazinam nevajag ne ligumus ne kadus citus dieva brinumus.varbut jus kada zinat ka ir.mums te socialais dienests ir ists raganu midzenis,bail pat ko prasit no vinam!!!

Ievietots 8. Mar 2011 10:48

Ieraksti komentāru
Secība:

woman

sveika. nu tas līgums noteikti vajadzīgs, lai uz Tava vārda nav māja. savādāk Tev piederēs īpašums. tā Tu būsi īrniece. un tad arī varēsi prasīt pabalstus un citus atvieglojumus uz sevi un mazo. un kur tas ir, te?
Pievienots  8. Mar 2011 11:01

Atbildēt komentāram

smieklīgs koments - ja cilvēkam nav īres līguma, tad īpašums, kur šams dzīvo pāriet viņa īpašumā? o! - jādodas meklēt, kur iemitināties bez līguma, lai iegūtu īpašumu.
Pievienots  8. Mar 2011 11:22

Augusta mamma

komentaars tiesaam galiigi greizs
Pievienots  8. Mar 2011 11:35

woman

nevajag muļķibas runāt. vajag pareizi izlasīt. Tu pati Augusta mamma raksti, ka ja esi ar kādu deklarēts vienā dzīvoklī, tad nevari dabūt ne GMI, ne trūcīgā statusu. Protams, vajag būt kā vienīgajam īrniekam dzīvoklī, vai mājā.
Pievienots  8. Mar 2011 13:38

nikka

bet manam pazinam nekadus ligumus nevajag!!!!mes livanos dzivojam
Pievienots  8. Mar 2011 11:29

Atbildēt komentāram

Augusta mamma

nikaa, vai juus sajaa maajaa esat deklareejusi savu dziivesvietu?
Pievienots  8. Mar 2011 11:33

Atbildēt komentāram

Augusta mamma

Ja Jums ir tur deklareta dziivesvieta, tad nekaadu liigumu nevajag. Liigumu ar maajas iipasnieku jaasleedz tad, ja Juus iireejat tur kaadu dalu un lai dabuutu pierakstu, ja gadiijumaa iipasnieks nelauj bez pieraksta pieraxtiities. Savukaart, bez pieraksta nevar statusu nokaartot.
Pievienots  8. Mar 2011 11:37

nikka

ja.saja maja sanak,ka esmu,bebitis un mana mamma.tapec vajag to ligumu jo kopejie ienakumi tiek aprekinati no deklareto cilveku skaita.bet tas ta nevar but!!!!man gar mammas ienakumiem nav nekadas dalas!!
Pievienots  8. Mar 2011 11:38

Augusta mamma

Liigums sajaa gadiijumaa nav nepieciesams. Un taisniibaa, ka visi, kas ir tajaa adresee deklareeti, tiem visiem buus jaauzraada savi ienaakumi. Taa nu tas ir. Un visiem ikr jaabuut Latvijaa, kas tur deklareti. Es biju deklareeta pie vecaakiem un mans braalis. Mees visi seedeejaam bez darba, braalis labi pelniija, bet vinam bija sava dziive. Un ees deel vina neviens nevareejaam nokaartot.
Pievienots  8. Mar 2011 11:43

nikka

bet ja vina te nav jau 5 gadus?
Pievienots  8. Mar 2011 11:50

Augusta mamma

tad nedabuusi statusu. un pec likuma, ja vina ir tik ilgi irijaa, vinai jau sen bija no lv jaaizdeklareejas un jaaregistree sava irijas adrese.par sito var naudas sodu dabuut vina.
Pievienots  8. Mar 2011 12:23

nikka

nu labi,bet gmi pabalsts?tas gan uz mammu neattiecas?
Pievienots  8. Mar 2011 12:27

Augusta mamma

vienreiz mana mamma gribeeja statusu nokaartot, bet biju irijaa nesen ka aizbraukusi.mana mamma to pateica socos, un vinai atbildeeja taa-tad lai taa lielaa naudas pelniitaaja aarzemees jus uztur, te varat nenaakt.es izraxtiijos un tad tik vina gaaja.
Pievienots  8. Mar 2011 12:27

Augusta mamma

nu bet gmi tu nevari dabuut, ja tev nav statuss pieskirts.
Pievienots  8. Mar 2011 12:30

Augusta mamma

es tevi loti labi saprotu, pasai bija taa, ka draugs pameta ar beernu, dziivot pat iisti vairs kur nebija. un es neko nevareeju nokaartot, vareeju iepuust viniem. saakumaa deel braala lielaas algas, peec tam teetis aizbrauca uz iriju........
Pievienots  8. Mar 2011 12:32

nikka

labi,iesu meginasu kaut k izciniit!ja nu sanaak
Pievienots  8. Mar 2011 12:43

Eira

Tā nu tas ir, ka visus ienākumus, kas deklarējušies vienā dzīvesvietā, skaita kopā, jādabū izziņa par mammas dzīvesvietu ārzemēs, tad vajadzētu piešķirt. Bet sociālajos dienestos patiešām sēž padomju laiku paliekas, kas pret .......
Pievienots  8. Mar 2011 12:47

Atbildēt komentāram

Augusta mamma

Ja maate ir iirijaa, vinai neko nepieskirs, nu johaidii, cik var skaidrot, aizej un pajautaa pirms meegini citam ko ieklaareet. saakumaa esi drosa par ko runaa.
Pievienots 11. Mar 2011 21:29

Miarany

Mana situācija - Man nav tēva , Dzīvojam ar omi vienā mājā ,un ar mammu.(mamma slima)  ,Ir omei arī dēls,bet vienā mājā nedzīvo,dzīvo citur. Esmu deklarēta savā mājā . Ome mantojumu neraksta , uzskata ka to nevajag.  Bet ja viņas pēkšni nav ,mani piemēram kā mazmeitu var no  mājas arā izdzit? Pamatojoties uz to ka nav ne mantojuma ,nav nekkā ? es jau viņai saku ,man pat nav savas istabas ,un kas velak notiks? Es likumus nepārzinu.
Pievienots  8. Mar 2011 13:17

Atbildēt komentāram

nu ja nezini, tad nerunā... māju manto omes lejupējie radinieki, t.i. tava mamma vai tu, ja mamma pēkšņi atsakās. mammma tevi protams var patriekt nahju pēc tam, ja tas būs viņas īpašums.
Pievienots  8. Mar 2011 13:36

stampiņa

nu tātad, braukt augumā sociālajam dienestam.
Ir likumi pēc kuriem viņiem jāseko, tādad, ja jums nav kāda izziņa vai kkas, ko pieprasa sociālie, tad nav tgd jāapsaukājas internetā, ka no padomju laikā.

Un jūsu gudrajiem prātiem ko prātuļot - kā jūs varat izteikt kādus prātuļojumus, ja pat nezināt no kuras pašvaldības viņa ir.
Jūsu zināšanai Rīgas vai Līvānu likumi uz pabalstiem atšķiras, tātad - pirms tālāk kko kladzinat, vismaz noskaidrojat pie kuras pašvaldības pieder, idioti!!!
Pievienots 11. Mar 2011 17:41

Atbildēt komentāram

kinca

Vai tad viena pashvaldiba var njemt vera,cik cilveku viena adrese ir deklarejusies un otra pashvaldiba var nenjemt vera cik deklarejushies viena adrese????
Pievienots 11. Mar 2011 18:59

Atbildēt komentāram

kinca

UN kapec nav pieprasiti uzturlidzekli bernam no berna teva???
Pievienots 11. Mar 2011 19:00

Atbildēt komentāram

karmena1

Ja tu gribi trūcīgo statusu, tad diemžēl ir vajadzīgs tāds līgums. Nu ka mamma tur ar jums nedzīvo kopā un nepelna tūkstošus, bet ka viņa ir izīrējusi to māju tev, bet pati dzīvo citā vietā. Un par tiem uzturlīdzekļiem arī tev var piesieties.
Pievienots 12. Mar 2011 08:52

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE