Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 5/5
    Liiga Priede

Loti sirsniga, mila, profesionals sava darba... Drosi var vinai uzticeties

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Bērna joks par vieglas uzvedības sievieti

Annija (8 gadi): Es: Vai Tu zini, ko nozīmē vārds "mauka"? Annija: - Jā, tas pats, kas padaudza. Es: Kā Tu zini šādus vārdus? Annija: - Es mācījos runāt... Kā tad es zinu, ka maize ir maize!

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Slepenās sarunas

herpes vīruss

Sveikas dāmas.. Esmu grūtniecības 8. nedeļā un man uzmetās aukstumpumpa, kuru laikam būšu paspējusi iznīdēt pirms pārvēršas par sulojošu augoni uz lūpas.. Esmu daudz salasijusies par herpes vīrusu uz dzimumorgāniem un tā nenormāli bīstamo ietekmi uz grūtniecību.. Bet kā ir ar aukstumpumpām? Herpe tomēr paliek herpe.. Man dzīvē līdz šim aukstumpumpas ir bijušas, bet, jāsaka, samērā reti un ne tik drausmīgā izpausmē.. Vai tādas aukstumpumpas var kaitēt bēbim??? Kad būs vizīti pie dakteres noteikti to uzjautāšu, bet varbūt kāda no jums jau ir zinoša par šo lietu.. Paldies..

Ievietots 24. feb 2009 12:36

Ieraksti komentāru
Secība:

Venēra

No drošiem avotiem-bēbim bīstams tikai, ja māmiņai tā ir pirmā inficēšanās ar herpes vīrusu!
LaiJumsveselība!
Pievienots 24. feb 2009 19:16

Atbildēt komentāram

listraee

Krēms pret herpes -
Pievienots 11. okt 05:41

Alteja

Pilnīgi piekrītu Peonijai! Nesatraucies! Mazo tas ne mazākā mērā neietekmēs! Cita lieta, ka herpes parasti replicējas (izlien no migas, lai uzmestos uz deguna, lūpas, vai kur citur), ja nedaudz novājinās imūnsistēma. grūtniecības laikā tā ir normāla parādība, ka grūtnieces imūnsistēma kļūst vājāka, un, šajā vūrusu laikā, tas ir jo pamanāmāk. Grūtniecības laikā nevar lietot spēcīgus imūnsistēmu paaugstinošus līdzekļus, tai skaitā ehināciju, bet vari sevi mēģināt pasargāt no vīrusiem ēdot daudz ķiplokus ar biezpienu, dzērvenes, brūklenes, kuras var nopirkt veikalā svaigas un upeņu zapti! Herpēm arī nepatīk ne ķiploks, to pat var smērēt uz herpes, ne medus, ne c vitamīns. Veseļojies un nesatraucies!
Pievienots 24. feb 2009 20:00

Atbildēt komentāram

jauka diena

mediciniski bistami ir, ja grutniecibas pedejas nedelas ir dzimumorganu herpes - saja gadijuma noteikti japazino arstam un tiek izrakstitas antivirusa zales, lai mazais neiegutu so infekciju....domaju, ka tev satraukumam nav pamata, bet vislabak apjautaties savam arstam
Pievienots 24. feb 2009 20:36

Atbildēt komentāram

lilita

paldies.. Nopirku tirgū dzērvenes un 100% dzērveņu sulu un nu jāsāk vitamīnu kūre..
Pievienots 25. feb 2009 13:15

Atbildēt komentāram

zvērīga

Hmm... man ar noderēja šis info, jo kopš esmu stāvoklī, apmēram reizi mēnesī uzmetās Tad nu šodien nopirku tos reklamētos plāksterīšus un kaut kādu smērīti, jo iekšēji jau nekādas zāles nevar dzert... iepriekš lietoju Herpelānu, likvidējas apmēram uz gadu vai diviem, ja cītīgi izdzer kursu!
Pievienots 25. feb 2009 13:22

Atbildēt komentāram

rone

cik zinu ļoti bīstams ir dzimuorgānu herpe tieši pirmajos mēnešos..tad ir ļoti liels risks spontānam abortam..
un jā jālieto dažādi dabīgie imuunsistēmas stiprinošie produkti un būs labi!!
Pievienots 25. feb 2009 13:41

Atbildēt komentāram

lilita

Bet kā lai uztver i-netā nesen lasītu komentāru par to, ka grūtniecei uzmetusies aukstumpumpa.. viņa bijusi 2.grūtniecības mēnesī.. ārsts konstatējis bērnam anomālijas vai kkādus bojājumus un licis taisīt abortu.. un tas vienas aukstumpumpas dēļ? Tādēļ jau tik ļoti par to aizdomājos.. Varbūt vienīgi tai sievietei herpe uz lūpas izmetās pirmo reizi mūžā.. Dīvaini kko tādu lasot.. Es gan pati personīgi pazīstu jauno māmiņu, kas grūtniecības laikā ar aukstumpumpām staigāja vairākas reizes.. piedzima vesels bērniņš...
Pievienots 25. feb 2009 13:46

Atbildēt komentāram

Alteja

Massu informācijas līdzekļos bieži vien publicētajā informācijā netiek pateikts viss līdz galam, tas jau saprotams, žurnālists nav mediķis. Tādēļ, šādu informāciju nevajag uztvert ar pārliecību, ka tā notiks arī ar tevi. Pati jau atbildēji uz savu satraukumu, nav zināms, vai saskare bija 1x dzīvē un varbūt mazulim anomālija bija ne no vīrusa. Nesatraucies, viss būs labi!!!
Pievienots 25. feb 2009 15:20

Angry Bitch

Dažādas anomālijas gadās, Ģenētikas centrā vispār ir konvejers - visu dienu grūtnieces drūzmējas, taisa analīzes un sonogrāfijas. Kādai konstatē arī kādu vainu un liek taisīt abortu. Taču ar aukstupumpu tur noteikti ir tikai sakritība.
Pievienots 25. feb 2009 15:29

rone

nu gadās jau visādi..
ja ir plānota grūtniecība..pirms tas konsulteejoties ar ārst tak var iziet kādu imuunsistēmas uzlabojošu kursu...es jau ar savu ginekalogu esmu par to runaajusi..viņa man ir ieteikusi arii vairākas iespeejas kaa stiprinat imunsisteemu pirms grūtnieciibas..ceru, ka beigās viss buus labi!
Pievienots 25. feb 2009 13:59

Atbildēt komentāram

Alteja

Jā, imunitāti jāstiprina pirms grūtniecības, grūtniecības laikā ar to jābūt ļoti uzmanīgiem. Mazulis ir svešas olbaltumvielas māmiņas organismā, un pārstimulēta imunitāte var sākt iznīcināt šīs "svešās" olbaltumvielas. Bet ar mēru un maigi to uzturot, viss būs ok! Galvenais, samērīgi vitamīnus, svaigu gaisu un labu noskaņojumu! Satraukums arī novājina imunitāti!
Pievienots 25. feb 2009 15:25

LAPAS KARTE