Aptauja

Kad Latvijā svin Tēva dienu?

Oktobra otrajā svētdienā

Septembra otrajā svētdienā

23. februārī

Maija otrajā svētdienā

Latvijā Tēva diena nav oficiālo svētku sarakstā

Neko par to nezinu!

Atbildēt

Rezultāti | Iepriekšējās aptaujas

DELFI
tasty

Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3.5/5
    Inta Linde

Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Kuņģis vēl nav vaļā!

Šorīt saku Mārcim, nu jau 4gadniekam: "Vajag paēst brokastis!" Uz ko saņemu atbildi: "Man kunģis vēl nav vaļā! Piedalies JŪLIJA joku konkursā! BALVA VAIRĀK KĀ 50,00 EUR VĒRTĪBĀ NO APGĀDA ZVAIGZNE ABC   Lai iesūtītu savu joku konkursam, SPIED ŠEIT!  

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Ģimenes lietas

zumzumm

Vai man ir vecmodīgi uzskati?????

Šo savu diskusiju lietotājs ir bloķējis.

Tad nu situācija ir šāda...Vīra brālim, kuram šobrīd ir 32 gadi, ir uzradusies jauna brūtele (jebšu kā es viņu dēvējus kucīte). Viņi samērā bieži viesojas mūsu mājās un kā pa durvīm iekšā, tā šī būtne velk viņu uz dīvānu mīcīties, neraugoties uz to, ka mums ir divi bērniņi. Liekas, ka ne šai būtnei, ne vīra brālim nav ne mazākās kauna sajūtas vai nu arī es esmu iesīkstējusi čāča
P.s par cik manas smadzenes šādas darbības nepieņem, tad pagājušajā reizē skaidri un gaiši pateicu... Mīļo cilvēk, iemāci savai kucītei uzvesties un tad ved cilvēkos.

Ievietots 26. Nov 2010 17:43

Ieraksti komentāru
Secība:

azalia

nu ko lai saka pareizi izdarīji, lai mīcās baltajā sniegā un cik ta tā daiļava veca???? smadzenes laikam apsaldējusi! turies
Pievienots 26. Nov 2010 17:51

zumzumm

Ja nemaldos tad 25. Nu vajadzētu taču tādā vecumā sapras kur drīkst un kad drīkst
Pievienots 26. Nov 2010 17:55

azalia

un ko tad čalis teica? Droši vien, ka jau uzmeta lūpu! Tad arī čalim jābūt smadzenītēm kaut ko tādu pieļaut! Tu pajautā varbūt viņi to dīvāniņu atpirkt grib, ja jau tik ļoti patīk
Pievienots 26. Nov 2010 18:04

zumzumm

Nomurmināja, ka nevajgot apsaukāt viņa draudzeni . Tik pēčāk vīram esot teicis, ka es uzvedoties kā princese. MANAS MĀJAS IR MANA PILS UN TUR ES JŪTOS NE TIKAI KĀ PRINCESE, BET KĀ KARALIENE
Pievienots 26. Nov 2010 18:10

azalia

tāq tik uz priekšu, vajag parādīt robežas, lai zin un ko tavējais, nemetās aizstāvēt brāli?
Pievienots 26. Nov 2010 18:21
Brīnums, ka nemetās aizstāvēt. Brālis viņam svēts un dārgs. Bet skaidri zinu, ka vīram šāda uzvedība nav saprotama un pieņemama.
Pievienots 26. Nov 2010 18:25

azalia

labi vēl, ka tavējais tavā pusē! nu katrā ziņā arī čomam 32 gados būtu jābūt kaut kādai ētikai, nav jau padsmitnieks, kurš mīcās vecāku gultā, kamēr šo nav mājās Pareizi darīji, es arī tā darītu un tev nav vecmodīgi uzskati, tev vienkārši ir ētika un tu ļoti labi atšķir, kur to var darīt un kur ne! Iesaki viņiem, lai pamēģina lielveikalā uz kases, ja jau patīk, ka kāds viņus vēro!
Pievienots 26. Nov 2010 21:33

meitene

nu jā, tādā vecumā jau toč jāsaprot, kā cilvēkos uzvesties
ja būtu 16, tad varētu nezināt...
Pievienots 26. Nov 2010 17:57

zumzumm

Bļin, liekas, ka viņa nav vīrieti savā mūžā redzējusi tuvāk par 10 metriem
Pievienots 26. Nov 2010 18:04
Man nav nekas pret taadu uzvediibu ja clveeki ir divataa-taada uzvediiba nav eetiska ja esi sabiedriibaa neatkariigai ir vai nav beerni klaat...
Pievienots 26. Nov 2010 18:18

-butterfly-

ka saprast vardu MICITIES??? bucioties,list zem svarkiem,izgerbties,vai ko vinji dara???
Pievienots 26. Nov 2010 18:35

zumzumm

Nekad neesi "mīcījusies"? Nu to varētu arī traktēt kā priekšspēli bez ķermeņu atkailināšanas
Pievienots 26. Nov 2010 18:41

-butterfly-

vienkarsi tam vardam ir daudz nozimju!!!
un vel kas,ja mana masa vai masas virs nosauktu manu comu lidzigos vardos,es pati tur vairs kaju nespertu, nezin ka tu justos ja tevi par kuciti saukatu,vai ari tavu viru par urodinju,man liekas ka problema ir ne tikai vinjos bet ari tevi, es tiesam negribetu lai manam bralim butu tada sieva ,sorry gimene ir gimene un lai ko mana masa, bralis neizveletos es atbalstitu un nejauktos ar aizvainojosiem vardiem
Pievienots 27. Nov 2010 00:06

Miranda

Es droši vien līdzīgi būtu izdarījusi, tikai jā, iesaukas izvēle nav varbūt tā pareizākā Turklāt nesaprotu, kādēļ viņi to dara svešā mājā, nevis savā?! Tev noveicās ka vīrs tev neklupa virsū, par šādu izteicienu.  Teikšu tā ja man atnāktu māsa un sāktu šādi uzvesties es negaidītu kamēr vīram tas apniktu, pati pateiktu - " filtrē kur tu atrodies" !
Mums ir ģimenes draugs kurš izvēlējies sievieti, ko es arī labprāt nosauktu rupji, taču kaut kā neuzdrīkstos to rupji pateikt, es esmu visādi delikāti likusi saprast kad mums viņa nepatīk un viņa ir k... un kāsēja, tā teikt atradusi nevis vīrieti, bet naudas maku saviem entiem bērniem
Pievienots 27. Nov 2010 01:12

upss...

vai tad sieviete ar beerniem nevar miileet un tikt miileeta?
ja ir beerni tad sanaak ka jaaizmirst par sevi un nevar skatiities uz viiriešu pusi?taa sanaak?
Pievienots 30. Nov 2010 10:26

Skumjaa

Kāpēc jāaizmirst. Tiesi otrādi-nav jāaizmirst,ka IR BĒRNI,citādi sanāks,kā  mikriņā vienai kundzītei-bērni'ņš prasa-''nu nopērc man, nopērc'' Mamma''-nevaru tagad''. Bērns-''Nu tad es pastāstīšu  omei,ka tu tēta čuri bučo'' Jauki ne?  Sieviete tūlīt izkāpa  no mikriņa.
Pievienots 30. Nov 2010 11:16

Miranda

Šinī gadījumā domāju bērni katrs no sava un šobrīd puisis ir apkāsts līdz pēdējam, tai skaitā ir ieķīlājis arī visu, bet no naudas pašam nav palicis itin nekas, turklāt sievietei bērni pašai nemaz neinteresē, jo nedzīvo ar viņiem, bērni ir atstāti mātei un pati ir ārzemēs, tagad vēl draugu parāva līdzi savās afērās, lai palīdz nopelnīt viņai, nevis pašam kredītam, tur aug parāds, bet viņai tas neinteresē. Kad bija LV, ne santīmu neiedeva, kaut zināja, ka viņiem nav līdzekļu un darbs arī šeit nav.
Bērni nav traucēklis sievietei justies mīlētai, vienkārši uzskatu kad visam ir savas robežas.
Pievienots 30. Nov 2010 17:15

saulīte

Jums jau nu arī ar to kultūras līmeni tā pašvaki, ja vīra brāļa draudzeni saucat par kucīti.
Pievienots 29. Nov 2010 23:09

zumzumm

Jūsuprāt, kā man viņu devēt? Par pavieglas uzvedības meitieti?
Pievienots 30. Nov 2010 09:43
Ja cilvēkiem ir kaisle - viņi mīcās visur un nedomā par to, kā izskatās. Šķiet, ka vecajai kundzītei bail nevis par bērnu "morālo stāju", bet par to, ka pašas vīrs neatrod kādu kucīti, saskatījies cik forši iet brālim
Bet patiesībā tieši namamāte nosaka ko drīkst un ko nedrīkst darīt viņas mājā. Ja neļautu kādam iet istabā ar ielas kurpēm vai smēķēt - tad taču nerakstītu par to forumā. Aizrādītu un incidents būtu izsmelts.
Atcerējos gadījumu no tālās jaunības, kad pēc viena tusiņa namamāte izguldīja viesus un piekodināja "uz viņas gultām nedrāzties", savādāk izmetīšot ārā. Nezinu, vai viņai pašai bij kādas problēmas, vai vienkārši negribēja pēc tam mēbeles tīrīt  
Pievienots 30. Nov 2010 10:16

zumzumm

Jā par to, ka mans vīrs atradīs sev citu, trīcu un drebu, naktīs murgojura brāļa Gājēju un mirēju nekas neattrurēs!Bet ne par to ir stāsts...Cik tad daudz savas "guļamistabas lietas" mēs iznesam plašākai apskatei. Visa mīcīšanās, spaidīšanāīšanās, skūpstīšanās ir ļoti intīma un prtivāta štelle, kuru nu tiešā nevajadzētu nolikt publiskai apskatei! Vienīgais, ko es darīju nepareizi, ka vīra brāļa "mīļoto dāmu" noaucu par kucīti. Jā starpcitu, šo daiļrunīgo vārdu dzirdēja mans vīrs un viņa brālis.
Pievienots 30. Nov 2010 13:26

delta

Tā vien liekas ka pašai ar nav daudz smadzeņu, jo kā var tā apsaukt nepazīstamu sievieti. Protams nedrīkst tā uzvesties, bet var laipni palūgt ka mājās mazi bērni un nevēlies ka tā uzvedas un nevis apsaukāt. Ar kādām tiesībām?
Pievienots 30. Nov 2010 10:23

zumzumm

Ar tādām tiesībām, ka normāliem teikumiem divi pieauguši cilvēki nesaprot. Visiem ir sava pacietības robeža, arī man. Nav man ar bērniem jāspēlējas viņu guļamistabā, ja rotaļām mums ir ierīkots stūrītis viesistabā. Un savās mājās es gribu sēdēt savā dīvānā, nevis uz grīdas, jo tu izlaidušies guļ divi pieauguši cilvēki un grib spaidīties. 
Pievienots 30. Nov 2010 13:31
vai tad viņiem nav citas vietas,kur mīcīties? Lai savās mājās izmīcās un tad lai brauc ciemos!
Pievienots 30. Nov 2010 10:46
  1. 1
  2. 2
  3. »

Aktuālā rubrika: Necel roku!

LAPAS KARTE