DELFI

Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3.5/5
    Inta Linde

Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Pieniņš

Martins ( 2 gadi  10 mēn ) skatā uz mani un jautā: "Vai tev pieniņš pupiņos ir?" Es atbildu, ka vairs nav. Tad Martins padomā un saka: "Es tev ieliešu pupiņos pieniņu!" Piedalies JŪLIJA joku konkursā! BALVA VAIRĀK KĀ 50,00 EUR VĒRTĪBĀ NO APGĀDA ZVAIGZNE ABC   Lai

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Grūtniecība

Cēsiniece

Cēsinieces māmiņas :)

Iedraudzējos ar puisi Cēsīs, man te viss svešs, tgd mums ir bērniņš.. Vai Cēsīs ir jaukas ginekoloģes? (Kādas? Kur atrodas?)
Un vai Cēsīs ir forši dzemdēt, kādas vecmātes? Jeb labāk braukt uz Valmieru jeb kādu citu tuvāko slimnīcu???

Ievietots 3. Nov 2010 10:56

Ieraksti komentāru
Secība:

Kornete tagad ir Valmieras ielaa 7. Laba un zinosa daktere. Par Zupu dzirdeetas gan labas gan sliktas atsauksmes. 
Pievienots 22. Nov 2010 18:07

Atbildēt komentāram

Mana arī meita dzīvo Cēsīs un dzemdēja arī Cēsu slimnīcā ļoti jaukas vecmātes un ārstes.Viņai bija ginekoloģe Ilze Kornete Valmieras iela 7.
Pievienots 22. Nov 2010 18:04

Atbildēt komentāram

cēsīs pie ginekoloģes negāju,gāju rīgā,bet uz cēsīm braucu dzemdēt.man bij baigi labā vecmāte sauca irēna
Pievienots 22. Nov 2010 17:00

Atbildēt komentāram

Vislabākā ginekoloģe Cēsīs ir Ilze Kornete. Privātprakse atrodas Rīgas ielā, blakus krogam - Laterna.
katram jau savs viedoklis par ārstiem, esmu dzirdējusi daudz sliktu vārdu par zupu un nemaz nerunāsim par slimnīcas ārstiem.. Tikko pat bija gadījums, kad draudzenei "netīšām" pārspieda cistu un rezultātā bija jātaisa aborts.. kaut kādi stulbeņi tur strādā, manuprāt!
Pievienots 22. Nov 2010 15:45

Atbildēt komentāram

Cēsīs ir ļoti jauka ginekoloģe Zupa!Privātprakse atrodas uz Vaļņu ielas, netālu no sociāliem(ja zinat); t.64123702,29285006!Un grūtniecības laikā pieņem vecmāte Anniņa, superīgs cilvēks, tik jauka un saulaina, vienmēr sagaida ar smaidu, visu izstāsta!
Un dzemdēju abas reizes Cēsu slimnīcā, un nekādu pretenziju nav, tiešām jauki!Abas reizes bij ģimenes dzemdības(jāiziet pirmsdzemdību kursi, turpat Zupas privātpraksē, 3 nodarbības, katra maksā 2ls)!
Ja vēl kādi jautājumi, droši varat rakstīt arī man privāti Draugos, varat mani atrast kā Linda Bāra Jonāne!
Pati dzīvoju Augšlīgatnē!
Pievienots  3. Nov 2010 11:08

Atbildēt komentāram

dzemdeju ceesiis..ir ok..gan vecmaate bija forsha, gan ginekologe vsp superr forsha..tikai neatceros kaa sauc..bet vari aiziet uz cesu slimnicu ginekologijas nodalju un iepazities ar personalu(loti atsauciigs un forsh) un visu apskatiit, tikai vispirms gan sazvanies un sarunaa kad labak to dariit
Pievienots  3. Nov 2010 11:04

Atbildēt komentāram

Aktuālā rubrika: Necel roku!

LAPAS KARTE