Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 3.5/5
    Inta Linde

Profesionāle. Ja no Jūsu zoba atlikusi desmitā daļa, viņa uzbūvēs jaunu un vēl- Viļķenes bērniem ir labākie zobi Latvijā. Neticiet? Atbrauciet un apskatiet!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Kurš vedīs uz dārziņu?

No rīta pamostamies. Dēls bija mazliet apslimis, tāpēc palicis mājās. Dēls jautā pēc tēta: "Kur tētis?" "Darbā." Ķurš mani vedīs uz dārziņu?" Piedalies DECEMBRA joku konkursā! Balvā krāsaini LEGO DUPLO® mīļdzīvnieciņi pašiem mazākajiem Ļaujieties brīnišķīgiem piedzīvojumiem dzīvnieku karaļva

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Sirdslietas, attiecības, ģimene

Sarma

Pārsteigums vīrietim

Manam vīrietim drīzumā būs dzimšanas diena, un gribu viņam saorganizēt kādu pārsteigumu. Kāda mana draudzene savējo pārsteidza, i-netā pasūtot čupu ar pieaugušo rotaļlietām seksiņam, nez, varbūt ko tādu..?
tad aizdomājos, ka varbūt ko gluži citādu - mākslinieka darinātu kreklu, šalli..?
nezinu, priecāšos par kādām idejām!

Ievietots 23. Sep 2010 13:33

Ieraksti komentāru
Secība:

Noteikti vajag ko tādu, kas tavam vīrietim patīk. Varbūt viņam būtu prieks par kādu ekstrēmu izklaidi?   
Pievienots 23. Sep 2010 13:41

Atbildēt komentāram

Manam vīram patīk SPA viesnīcas.  
Pievienots 23. Sep 2010 14:12

Atbildēt komentāram

mans vīrs bija ļoti priecīgs par kalendāru ar mūsu bildītēm
Pievienots 23. Sep 2010 14:14

Atbildēt komentāram

/h/

Redzēju Valmirā Valletā bija tāds priešaut ar uzrakstu ''Jā, zini esmu ideāls vīr'' Var tādu.
Pievienots 23. Sep 2010 15:56

Atbildēt komentāram

Skarleta

Noteikti pamēģini,ko intīmu..
Pievienots 29. Sep 2010 20:03

Atbildēt komentāram

duudinja

Kad manam virietim bija dzimsanas diena, saliku pilnu istabu ar svecitem, nopirku sampi vairs pat neatceros ko uzdavinaju, bet vinam tik loti patika atmosfera un svecites, ka davana vairs nebij tik svariga.
Pievienots 29. Sep 2010 20:19

Atbildēt komentāram

Nenosaukts lietotājs

galvenais lai tas būtu kaut kas no sirds un paties un kaut kas tāds kas viņam iet pie sirds... padomā kas viņu var aizraut...
Pievienots 29. Sep 2010 21:48

Atbildēt komentāram

es saveejam foto salonaa uzdrukaaju savu foto uz kruuziites, bet taa kruuziite nebij vis parastaa, vinja bija tumsha, bet kad ielej karstu uudeni atklaajaas mans foto
Pievienots 29. Sep 2010 21:51

Atbildēt komentāram

kuraa tiesi tu salonaa taisiji , un cik tev tas izmaksaja??/
Pievienots  1. Oct 2010 17:06
Es taisiju ceesiis, un izmaksaaja tas 5 ls....
bet man liekas ka tagad visur var taadas uztaisit, jebkuraa foto salonaaa, vai vietaa kas apdrukaa kreklinus, kruuziites utt..
Pievienots  1. Oct 2010 20:10
taka manam virietim loooti patik raidijums american orange contry choper tad atradi ineta vinu logo un bildi un pasutiju salona tkreklu ar sim bildem,virins bija sajusma
Pievienots  1. Oct 2010 20:32

Atbildēt komentāram

vīram kāzu jubilejā uzdāvināju maiku ar uzdruku-īsti vīri mīžs no alus nevis no sievām!
                                                                                               iedzersim?

patika
Pievienots  1. Oct 2010 22:54

Atbildēt komentāram

1. 1
  2. 2
  3. »

Aktuālā rubrika: Grūtniecība un skaistumkopšana

LAPAS KARTE