Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 5/5
    Liiga Priede

Loti sirsniga, mila, profesionals sava darba... Drosi var vinai uzticeties

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Onkuli, tu esi zaglis!

Mūsu trīsgadīgais dēls šobrīd ir aizrāvies ar policijas darbu un lomu spēlēm. Mājās esam runājuši, ko dara policisti, un dēls to labprāt izspēlē dažādās situācijās. Reiz kāpņutelpā satikām kaimiņu, uzsākām sarunu un pēkšņi dēls svarīgā balsī paziņo: "Onkuli, tu esi zaglis, tu nozagi man maku!" Es nobālēju, bet kaimiņš acīmredzami apvainojās. Aizejot mājās, pār

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērnu audzināšana un attīstība

Piena pumpji

Sveikas!!!
Kādai varbūt ir kāds info par interenta adresēm, kur var pasūtīt nedārgus piena pumpīšus??? Varbūt kāda var ko konkrēti ieteikt, jo to veidi ir tik daudzi, bet ar kuriem ir efektīvāk?

Ievietots 28. aug 2010 09:57

Ieraksti komentāru
Secība:

Nenosaukts lietotājs

Man ir visparastākais piena pumpītis ar roku pumpējamais to pirku aptiekā aptuveni 3ls. labi jau ir tie elektroniskie aptiekā bija pa 11ls, jāiet tik uz aptieku un jāprasa. Lai veicas.
Pievienots 28. aug 2010 10:22

Atbildēt komentāram

parasto no pieredzes neiesaku, jo vismaz e neko nevareeju dabuut aaraa... e nomainiiju 3 pumpiisus un vislabaak man patika nuk elektriskais piena pumpis.. vismaz man no vina k-kaada jeega bija...
Pievienots 28. aug 2010 11:06

Atbildēt komentāram

Es atkal ar to rokas kačājamo, gumijas bubulīti galā neko nevaru dabūt laukā...Tad man vēl ir uz vakumu, tāds velkamais, bet ar to ir dikti sāpīgi, ar nav jēgas....
Pievienots 28. aug 2010 12:15

Atbildēt komentāram

man paliidzeeja Nuk mehaaniskais piena pumpis
Pievienots 28. aug 2010 12:46

Atbildēt komentāram

Nenosaukts lietotājs

Varu piedāvāt jaunu Philips Avent Isis krūts pumpi kompletā ar vienreizējiem un daudzreizējiem (mazgājamiem) krūtštūra ieliktnīšiem (kopā 7 iepak.). Ja interesē, rakstiet uz e-pastu :
Pievienots 28. aug 2010 13:17

Atbildēt komentāram

Nenosaukts lietotājs

Man bija gan tas vakuma Nuk, gan Philips Avent Isis ar roku pumpējamais - šis bija krietni labāks, vismaz process bija patīkamāks un ātrāks nekā ar Nuk.
Pievienots 28. aug 2010 14:54

Atbildēt komentāram

Pati izmantoju Avent rokas pumpiti. Loti labs, esmu apmierinata Atri un vienkarsi
Pievienots 28. aug 2010 15:52

Atbildēt komentāram

Man jau slimnīcā ieteica bērnu māsa...Medela mehāniskais...Looti labs, jau gandrīz 5 mēnešus lietoju diendienā un nekāda vaina...
Pievienots 30. aug 2010 10:00

Atbildēt komentāram

Nenosaukts lietotājs

Es par Philips Avent...
Ir gan Elektriskaism gan rokas rezjiima...
Ikdienaa lietoju abu, peec noskanjojuma... 
Iesaku arii pudeliites, knupiishus utt.. Laba kvalitaate, eerti lietojami un beebiitim arii patiik...
Pievienots 30. aug 2010 10:48

Atbildēt komentāram

Nenosaukts lietotājs

P.S Es pirku Ebay.com...
Pievienots 30. aug 2010 10:49
es teiktu ka par ļoti pieņemamu cenu ir arī Medela elektriskais......labākos piedāvājumus skaties
Pievienots 31. aug 2010 19:30

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE