Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 5/5
    Liiga Priede

Loti sirsniga, mila, profesionals sava darba... Drosi var vinai uzticeties

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Mammu, re kur Pežo banka!

Tad viņam bija četri gadi un Latvijā vēl bija Krājbanka. Emīls perfekti iemācījies automašīnu nosaukumus un zīmītes - Audi, Volvo, VW u.t.t. Pastaigu laikā regulāri tika nosauktas visas stāvošās mašīnas. Staigājam pa Vecrīgu un pēkšņi dēla pārsteiguma sauciens: "Mammu, re kur pežo banka!" :) Iesūtījusi: Līga Sējēja.

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērnu audzināšana un attīstība

2010 gada aprīļa bērniņi :)

Sveikas mīļās māmmiņas un foršie tēti
Te mēs papļāpāsim par mūsu mazajiem,mīļajiem susuriņiem,par viņu attīstību un nedarbiem
Kā Jums labi klājās?

Ievietots 13. aug 2010 09:34

Ieraksti komentāru
Secība:

Nenosaukts lietotājs

O,visiem jau sāk parādīties zobiņi...
Mums tikai ļoti gribas kost visur un tā,kā Vija saka,ar dusmām...es jau domāju,ka ātrāk par 7,8,9 mēn.zobiņi nebūs,jo mums pat nav smaganiņas sapampušas...Pēdējas naktis uznāk,ka pamostas mierīgi paēd,tad aizmieg es ielieku gultiņā un tad sāk nemierīgi dīdīties un ieraudas,tad uzsmērēju uz smaganiņām smērīti(Dentinox-Gel) un paliek mierīgs un normāli čuč tālāk...Šausmīgi patīk kost man,vai tētim degunā,ar rociņām ieķeras vaigos un tik velk klāt un tad tik kož,tādi prieki un no malas tik smieklīgi izskatās

Ingus,tā jūras ūdentiņa fukcija ir tikai,lai skalotu puņķīšus ārā...es jau ar tik lietoju to jūras ūdeni,bet pilnībā ar tās iesniņas nav pārgājušas jau 2 ned...
Pievienots 19. sep 2010 18:05

Atbildēt komentāram

Mēs ar mokamies ar zobu sāpītēm,apakšā jau divi reizē gandrīz izlīda,tagad dikti niez augšiņa.Siekaliņas dikti tek un temperatūra uzradusies
Pievienots 19. sep 2010 18:37

Nenosaukts lietotājs

Man taa pat ka Maariitei liekas,ka zobinji mums nebuus aatraak par 7,8,9 meenieshiem Arii smaganinjas nav sapampushas
Mums ar tie punkiishi taa iisti negrib atkaapties,bet nu ir nesaliidzinaami labaak Vismaz mazaa prieciiga,visu laiku njemaas un speeleejas
Pievienots 19. sep 2010 20:24

Atbildēt komentāram

Nenosaukts lietotājs

Mamītes un tēti!
Varat manu puikuci apskatīt galerijā  KONKURSS TĒTIS,galerijā "MY DAD ROCKS".Mēs būsim ļoti,ļoti pateicīgi,ja arī nobalsosiet par mums.
Pievienots 20. sep 2010 13:13

Atbildēt komentāram

Jau novērtējām,ja tas i tas pats balsot
Pievienots 21. sep 2010 07:18

Atbildēt komentāram

Nenosaukts lietotājs

Jā,Inguss,paldies!
Pievienots 21. sep 2010 08:18

Nenosaukts lietotājs

Es ar nobalsoju :p SUPERIIGAS bildiites
Pievienots 21. sep 2010 08:35

Nenosaukts lietotājs

nobalsojām mēs arī!
Pievienots 21. sep 2010 13:20

Nenosaukts lietotājs

Zane,paldies!
Pievienots 21. sep 2010 19:00
foršas bildītes, es ar nobalsoju
Pievienots 22. sep 2010 16:48
Mārīt:Nav pa kas
Pievienots 21. sep 2010 09:21

Atbildēt komentāram

Nenosaukts lietotājs

Vija,sveiciens Alisītei mazajā jubilejā!

Pievienots 22. sep 2010 14:02

Atbildēt komentāram

Nenosaukts lietotājs

Miiljsh,jo miiljsh PALDIES
Pievienots 22. sep 2010 19:37
Nu re, mums vakar palika 5 mēnesīši, bijām pie daktera sveram 7.400kg  un garums 66 cm, viss mums labi,ejam pēc plāna, bet uz vakardienas svētkiem esam noķērušas iesniņas,drusciņ kakliņš, daktere teica, ka tas ir vīruss, laikam mums kāds atnesa,bet,lai neuztraucamies, ka  jo katrs otrais tagad slimo,tāpēc izvairīties grūti, nu nekas, ārstēsimies, gan jau būs labi
Pievienots 22. sep 2010 16:54

Atbildēt komentāram

Nenosaukts lietotājs

Ivita,paldies,par balsojumu!Un mazajai Saulītei 5 mēn.jubilejā
Mums puikucis uz 5 mēn.ar izstiepās līdz 66cm.bet svars gan mums bija 6.780kg,mums ar viss pēc normas.
Mums ar bija iesniņas 2.ned.,bet nu jau pārgāja.Mums te tētis bija ar mazu klepu un iesnām un domāju,kaut tik puikucis nesaķer ar klepu,bet ne kā,puika izrādījas stiprāks un pie iesniņām nedabūja klāt klepu.Jo izrādījās,ka tētis no Sebuča saaukstējās...gadās arī tā.
Pievienots 23. sep 2010 08:29
Vija,IvitaApsveicam Jūsu maziņās ar 5 mēneša jubileju
Pievienots 22. sep 2010 20:05

Atbildēt komentāram

Nenosaukts lietotājs

tencinu
Pievienots 23. sep 2010 06:47
Mīļš paldies
Pievienots 23. sep 2010 13:08
Nav pa kas
Pievienots 23. sep 2010 19:46
MM,vakar Sanita ar Sofi bija pie daktera,jo Sofim iesnas un niķīga,daktere izrakstīja mums deguna pilienus un apstiprināja mūsu aizdomas,ka zobiņu laiks mums tiešām sācies un nejau ar tiem vieglākajiem zobiņiem,mūsu pekai augšējie zobiņi ir izdomājuši pirmie līst laukā!Tapēc esam niķīgas!Esam beidzot saņēmušies un pa nepilniem sešiem mēnešiem pirmo reizi esam 1kg svarā pieņēmušāsUn tagad Sofis ir 8kg smaga un 64,5cm gara,paaugusies gan tikai pa 0,5cm!Bet nu beidzot normāla nakts gulēta,jo Dūduks varēja pačučāt deguntiņš netraucēja!
Pievienots 23. sep 2010 19:51

Atbildēt komentāram

Nenosaukts lietotājs

Mana mazā pirmajos mēnešos pa pus otru kg pieņēmās svarā, tagad pa pus kg. tagad esam ar 8 kg un 69 cm. Mēs ar gaidam savus pirmos zobiņus!
Pievienots 25. sep 2010 12:39
Ā,Sanita bija uzvārījusi ķirbi,kartupeli un lielopiņu un sablenderējusi,Sofim dikti garšoja
Pievienots 23. sep 2010 19:51

Atbildēt komentāram

1. « 
  2. 4
  3. 5
  4. 6
  5. 7
  6. 8
  7. 9
  8. 10
  9. 11
  10. 12