Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 5/5
    Liiga Priede

Loti sirsniga, mila, profesionals sava darba... Drosi var vinai uzticeties

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Kokos aug apenītes!

* Evelīna (2 gadi), piegājusi pie upeņu krūma, mēģina atcerēties, kā tās ogas sauc: "Kas tās par avenītēm? Ā, laikam apenītes!" * Evelīna (2 gadi) met vannā ābolus un komentē: "Tārpi aiziet mazgāties!" * Evelīna (5 gadi), tērpusies rozā jaciņā, ar mammu nāk mājās no bērnudārza. Pēkšņi sāk līt lietus. Evelīna jautā: "Kāpēc Dieviņš mani laista? Vai viņ&sc

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērnu audzināšana un attīstība

2010 gada aprīļa bērniņi :)

Sveikas mīļās māmmiņas un foršie tēti
Te mēs papļāpāsim par mūsu mazajiem,mīļajiem susuriņiem,par viņu attīstību un nedarbiem
Kā Jums labi klājās?

Ievietots 13. aug 2010 09:34

Ieraksti komentāru
Secība:

Nenosaukts lietotājs

Saakshu nedaudz ar ieprieksheejaas diskusijas atbildiiti Es vakar divas reizes biju uzrakstiijusi kaartiigu penteri un abi tie mani memuaari kaut kur pazuda Maariit es tik ljoooti priecaajos tevi atkal te sastapt Tad jau tavs mazhai brashuliitis buus kaartiigs balleetaajs jau no beernu kaajinjas Nav joka lieta pa triis kaazaam izdziivoties
Par to dienas rezhiiminju runaajot starplaikaa no 21 liidz 22 mees dodamies uz nakts miedzinju Tad es 00.00 vinju pabaroju,atljaushos piebilst vinja saldi gulj tad mees noguljam liidz apmeeram 8 vai 9 riitaa Kaadu laicinju paspeeleejamies un 11.30 atkal esjam chucheet Tad pamostamies ap 13.30 speeleejamies,eedam utt... 15.30 atkal chucheet un chucham liidz 18,20 tad ir pastaigas,rotaljas un nu jau atkal klaat nakts miedzinjsh Kaa juus sho trako karstumu panesat???
Pievienots 13. aug 2010 09:40

Atbildēt komentāram

Nenosaukts lietotājs

Nez,kas notiek ar mamma.lv,jo bieži ir problemas ar komentāru rakstīšanu un pievienošanu Es no rīta ar biju uzrakstījusi garu penteri,bet viss pazuda,kaut gan parādās,ka pievienots jauns komentārs...

...par to gulēšanu...pa nakti mazais arī saldi čuč,tik pamostas,lai paēstu un čuč tālāk...no rītiem ir  ap 7-7.30 augšā,tad tētis aiziet uz darbu un es mazo ņemu blakus...citreiz paspēlējas pus stundu un atkal grib čučēt...labākajās dienās noguļ līdz pus 11,bet ik pa stundiņai uzmostas,lai uzēstu un čuč tālāk...tad jau uz 11-12 ejam laukā,staigājamies stundas 3-4,bet tai laiciņā arī iesnaužas uz 30min,vai citreiz stundu...citreiz paskaitu,ka pa dienu viņš kopuma paguļ 2 stundas...gribētos,lai tās 2 stundas pagulētu no vietas,lai kaut ko varu padarīt mājās,vai kaut vai pagulēt,bet nekā...vismaz priecē,ka pa nakti netaisa trobeli...

Nevaru sūdzēties,ka mazais taisa baigās histērijas,protams uznāk niķīši,bet tie ir maziņi...
Ļoti priecē Inguss,kas ar mazulīti ņēmas un spēlējas,lai mamma var atpūsties...manam vīram ir pacietība spēleties,kamēr mazais nesāk niķoties,tad sauc palīgā mani,jo es varot visu ko izdomāt,lai puikiņš neniķojas...esmu atklājusi,ka viņam patīk spēlēties ar aiskariem,to izmantoju,lai paēstu

Runājot par karstumu...arī mēs gājām laukā lielajā karstumā un mazais jutās tīri labi...tāpat kā Sanita,vairākas reizes dienā likām vēsā dušā,lai atvēsinātos...viņš pat ne īpaši dzēra tējiņu tai karstumā...laikam patik karstums,jo mums ir tik skaisti brūnas nosauļotas kājiņas gandrīz vai melnas...viņš jau kad piedzima bija ar tumšu ādiņu un mazliet saules puikam iedegums uz visu ziemu,nu tas viņam no manis
Pievienots 13. aug 2010 14:08

Nenosaukts lietotājs

Es atkal tikko pirms 25min pamodos Mazaa 14,30 noluuza un es ar ar vinju kopaa Mees arii meitinju vairaakas reizes likaam dushaa-runaajot par vannoshanos,muusu meitinjai nepatiik vannas kaa taadas Saak nikjoties un dazhreiz pat raudaat...taapeec liekam dushas kabiinee dvieliiti un mazo uz dvielja Juutaas super,dikti patiikaas Arii mees esam skaisti iesauljojushas kaajinjas Un protams arii sejinju,rocinjas gan taa mazaak-tik nezinu kaapeec
Pievienots 13. aug 2010 14:56
ČavaNju mēs savu peku pieradinājām pie karstuma aizbraucot uz nedēļu uz Latgli pie manas vecāsmammas un tur visu nedēļu ārā ēnā dzīvojāmies,a ēnā bija no 25-32grādi un visu laiku dušojamies,tā mēs atvēsinamies
Labi,ja Mārīte tāpatāsdzīvotospa tām kāzām,bet vedējas godā,tas tak milzīgs darbs,vai nēsi cietusi miega badu?
Es to esmupiedzīvojusi,bet tad brivdienās vīrs gāja ārā ar meitiņu un espaliku izgulētiesBet nu jau vairs nav tik traki
Pievienots 13. aug 2010 10:31

Atbildēt komentāram

Nenosaukts lietotājs

Nu miega badā biju gan,jo kāzām gatavojos līdz velām naktīm,kad mazais aizgāja gulēt,jo savādāk laika nebija...Pirmās kāzas mums jau bija 8.maijā,tad savam brālītim gājām vedējos...bet kāzām sagatavojos kamēr puikiņš bija puncī...pēdējās bija mums 7.augustā,nu šitām gan gatavojos naktīs,jo pa dienu viss laiks puikiņam...
Puikiņš jau bija baigi mierīgs,ome mums līdz,lai auklē,es tik kad vajadzēja,tad gāju barot un viss bija baigi feini...
Pievienots 13. aug 2010 14:14
Nju,citreiz arī es apjuku un nesapratu,ko lai dara ar raudošo peku,bet gāja laiks un izdomāju visādas lietasPiemēram meitiņai patīk,ka runājos viņas volodā,protams ar to neaizraujos,jo gribu,lai meitiņai valodiņa attīstās,tā kā pienākas!Bet par to,ka bija miega bads,tas bija viens brīdis pavisam traks pirmo mēnesi nu nekādīgi nevarējām nolikt gulēt,ne ēst gribēja,ne spēlēties,tik raudāja vienā laidā un tā piecas stundas no vietas,bet sanāca,ka sieva kaut kā tika galā ar to visu,jo pēc mēneša biju spiests atstāt savas meitenes uz 10dienām vienas,jo darba komondējumā uz Stoholmu aizbraucu un tad nu atbraucu atpakaļ un skatos,ka manas meitenes ar visu vienas tiek galā!TiešāmJūsu priekšā cepuri nost,jo mēs ar sievu runājām,ka mēs netiktu ar to galā,jo tas ir atbildīgs darbs un,ja ir mājās zīdainis,tad tas vispār ir traki!Bet,ja mazais ir mierīgs,tad forši,bet pirmo mēnesi mēsi negribam atcerēties,jo traks laiks bija,bet tagd viss ir ok
Mēs gan nēsam iesauļojušās,jo nju kaut kā nav sanācis,kaut pa āru dzīvojamies,bet ne kā,jo laikam labs krēms mums ir,kas to sauli nelaiž klāt
Pievienots 13. aug 2010 16:02

Atbildēt komentāram

Nenosaukts lietotājs

Chavinj Mees atkal nekaadu kreeminju nesmeereejam Taapeec laikam arii ir iesaulojusies Pirmo meenesi laikam neviens taa iisi negrib atcereeties Kaut arii principaa nebija tik traki,bet taas dazhas shausmiigaas naktis ir palikushas atminjaa laikam uz visu dziivi...arii mums bija taa ka Alisiite raudaaja ilgi un dikti,es pat teiktu spiedza,briizhiem likaas ka vinjai nav ar ko elpot Bet mees paldies dievam dziivojam kopaa ar manu mammu un vinja ljoooti paliidzeeja arii tagad paliidz vienu gan nevaru saprast!!! Mees ar viirinju divas stundas njemamies ar mazo kripatinju un vinja breeca,breeca....tad es neiztureeju un atdevu vinju mammai,kaa jums liekas kas notika Peec 5min mana mamma atnes mums muusu beerninju pilniigi iemigushu Es biju nepraatiigi prieciiga un taa bija iestraadaajies,kaa mazajai histeerija taa uzreiz pie mammas Un nezinu kaapeec,bet vinja vienmeer apklusa Pie tam momentaali Bet tagad kad mazajai tuvojaas 4meen...vispaar nesaskatu nekaadu gruutiibu Mazo ir ljoooti vienkaarshi nodarbinaat
Pievienots 13. aug 2010 17:18

Nenosaukts lietotājs

Nu tad jau varu ar savu puiku lepoties,jo mums nekad nav bijušas histērijas vairāku stundu garumā.Pirmo mēnesi mans puika vispār neraudāja,dažreiz tikai mazliet iebļāvās,bet neraudāja,tad es visiem teicu,ka puikiņš tā īsti man nav raudājis...pirmo reizi raudāšana uznāca,kad mazajam palika mēnesītis,tieši 1.maijā...mums bija sanākuši ciemiņi un,tad vakarā mazais pus otru stundu raudāja...tad gan man pašai raudiens nāca,jo mazais nekad nebija raudājis un te pēkšņi pus otru stundu no vietas,bet tas tik vienu vakaru uznāca

Pirmā lielā histērija mums bija 2mēn.vecumā,kad pa dienu aizgāju pie dakteres uz kārtējo mēneša apskati un iepotēja 2 potes,tad vakarā 6 kā sāka,tad 3 stundas no vietas histēriski raudāja līdz aizmiga...tagad jau gan citreiz savu balstiņu patrenē ar raudāšanu,bet nav histērijas vairāku stundu garumā...citreiz puika sāk raudāt un paliek bez elpas,tad gan nobīstos,bet tagad esmu iepraktizējusies,ka tādos brīžos jāuzsit pa dupsīti,lai ievelk elpu...

Mēs arī,Vija,sākumā nesmērēju nekādus pret sauļošanās kremus,jo mazais savas kājiņas nosauļoja staigājot pa lauku ratos,bet kad parādījās brūnas kājiņas,tad gan sāku smērēt...tā pat jau sejiņa un mazliet rociņas ar iesauļojis,tad tagad viņš man tāds raibs,jo vēderiņš pilnīgi balts

Ingus,manam puikam arī patīk,ja dūdinu viņa valodiņā,citreiz es pat kādu meldiņu paskandinu un viņam patīk klausīties,bet tētis tik par mani smejas,jo no malas jau smieklīgi izklausās
Pievienots 13. aug 2010 17:56
Es domāju,ka mazajiem br';ižiem ir histērija,jo jūt mūsu vecāku satraukumu vai nogurumu un es domāju,ka mūsu Sofija niķojās,jo es biju neziņā,kā tikšu galā viena,kad nebūs man blakus Inguss,bet nu laikam vajadzēja tik nomierināties un viss bija okUn Domāju,ka Jums Vija ar bija kāds satraukums un mammai nebija,tādēļ varēja mazuli nolikt gulētNē,mums daktere uzreizpateica,lai smērējam krēmu,jo šogad saulīte esot indīga!
Pievienots 13. aug 2010 18:32

Nenosaukts lietotājs

Es pilniigi piekriitu par to ka mazais juut kaa juutaas citi apkaart it iipashi jau mammiite
Bija,bija man satraukums,dusminja un miegs viss kopaa... a mamma maneejaa pilniigi mieriigi panjeema mazo uzlika uz sev uz puncha un gatavs bija
Arii Alisiitei patiik kad vinjai kaut ko gugina Tagad ciitiigi censhaas meeli izbaazt un uztaisiit to purkshkjveidiigo skanju Tik nekas nesanaak-SIEKALAS pa gaisu
Pievienots 13. aug 2010 20:44

Nenosaukts lietotājs

Mans puika jūt arī to,ka taisos aizlaistie uz mazu brītiņu...mums te bija pilsētas svētki,mēs visu dienu pa svētkiem nobraukājāmies,tad vakarā ap 6 aizgājām mājās un uz 10 atkal gājām uz koncertu,puikuci,protams,līdz...ap kādiem pus 12 māsai bērni sāka prasīties uz mājām gulēt,domājām fiksi aizvedīsim pie manis uz mājām,jo mamma bija arī,kas paliktu pie bērniem...protams,kamēr mājās aizvedām,mans puikiņš pamodās,nu domāju paēdīs un čučēs...bet kā par spīti nečuč viss...mamma saka nu brauc gan jau aizmigs,jo paēdis tak ir...nu labi aizbraucu ar,bet pēc 10 min zvanu mammai,vai mazais čuč,viņa saka-nē...fiksi braucu mājās-man atlika tikai rokās paņemt,ka puikucis palika mierīgs un aizmiga...jūtīgi tie mazie,citu neko nevajag,ka tik mamma blakus
Pievienots 14. aug 2010 08:39
Mēli jau tētis mums iemācīja rādit,kad mums bija divi mēnešiUn trijos mēnešos jau aizgāja purkšķa skaņa,bet tā ar notiek ar visām siekalām pa gaisu,jo baigi siekalojamiesArī mums vēl nav zobiņu,bet graužam visu,ko vien var,ļoti paīk gan mans,gan vīra pirkst
Pievienots 15. aug 2010 14:35

Nenosaukts lietotājs

sweikas!ka jums ar maza attistibu?ko jau dara?mans alekinjs 21augusta swines 4men un pagaidam megina iebazt mute visu rocinu un pec tam peta savu slapjo plaukstinu.uz vedera esot gandriz apvelas uz muguras(nedaudz palidzu)vannite esam loti aktivi,beigas taa tieku apslakstita itka dusa butu bijusibet nu runatigs jau loti,ka piecelas ta vajag mani vai tetuku lai parunatosvel mums ir tads mazs nikitis,ka es piesezos pie datora,ta mazam vajag uz punca un skatities ja neredz tad iet valja blausana kad saksiet piebarot mazo?un ar ko isti drikst sakt?
Pievienots 13. aug 2010 22:19

Atbildēt komentāram

Nenosaukts lietotājs

Sveika Mums mazule kad ir uz puncha probleemu tikt uz muguras nav nekaadu - to vinja dara pat labaak nekaa no mugurinjas uz puncha Muusu meitinja dikti daudz runaajaas,ar plaukstinjaam njem peedinjas un speeleejaas Smejaas pilnaa balsii veljaas uz visiem saaninjiem un paaris reizes taa smuki uz puncha ir griezusies,bet nu laikam pacietiiba galaa un tagad apveljaas tikai kad es vinju uz saaninja nolieku Mums 22augustaa buus 4meen. un tad arii plaanojam pirmo reiziiti iedot kaut ko pagarshot Cik zinu tad tev arii ir nevis kruuts beerninjsh,bet pudeljbeebis Ja nemaldos Ja taa tad tieshi no 4meen vecuma var saakt piebarot...jaasaak it kaa ir ar kjirbiiti,burkaaninju,vai banaanu biezeniiti un veel var pirkt to Aptamil putrinju kura paredzeeta no 4meen. vecuma,bet pirmajaa reiziitee var dot ne vairaak kaa divas karotiites eediena!!!
Pievienots 14. aug 2010 05:49

Nenosaukts lietotājs

Mūsu puikiņš ir sācis ne tikai vienu rociņu mutē bāzt,bet jau abas uzreiz,laikam aktīvi cenšas zobiņus sameklētdusmīgi kož arī mantās,ja nesanāk tad raud...

Mēs jau mazā vanniņā vairs neliekam,jo tiek nošļakstīts viss pilnībā...katru rītu un vakaru lieku dušā noskaloties,bet vienreiz nedeļā,kad ar ziepītēm mazgājamies,tad jau ejam kopā lielajā vannā,dikti jau patīk

Vija,tu rakstīji,ka dod jau burkānu suliņu...cik daudz drīkst dot?Man ar gribas pamēģināt,ko jaunu ne tikai mammas pieniņu...gribas lai mazais sāk pierast pie citām garšām...šat tad viņām mazu kripatiņu iedodu saldējumu,biezpiena sieriņu...vakar pirmo reizi mazu kripatiņu medu uz knupīšu iedevu,lai nosūkā.Man mamma teica,ka tas esot veselīgi,ka mazlietiņ medu dod...
Pievienots 14. aug 2010 08:29

Nenosaukts lietotājs

Uj nee Maariit es Ingusam rakstiiju,lai pameegina burkaanu sulinju,jo vinju var no 4meen Mees veel neko neesam meeginaajushi Es apziniigi gaidu muusu 4meen jubili Bet taa kaa tev puikinjsh ir kruuts beerninjsh vinju vispaar piebarot var saakt tikai no 6meen. vecuma Un ar medutinju vajag ljoooooti uzmaniigi,jo tas beerniem esot viens no lielaakajiem alergeeniem par sulinju es domaaju ka kaadus 120ml dienaa toch var
Pievienots 14. aug 2010 10:41
Pamēģinājām mēs to burkānu sulu,netīk mums,nju mēs gaidīsm 6mēnešus,tad varbūt kautko gribēs citu,ne tikai friso un manu krūti!Bet mēs ar pavisam drusku devuši saldējumu un Sofija iļoti garšoja,bet devām plombīra,bez nekādām piedevām
Pievienots 15. aug 2010 14:41

Nenosaukts lietotājs

Skaidrs par burkāna suliņu
Vija,medutiņu devu mazu kriksīti...šo to jau vajag iedot pa mazam kriksītim,lai mazais pierod...
Sanita,arī es dodu tikai plombīra saldējumu,jo pašai ļoti garšo plombīra bez nekādām piedevām...es no saldējuma varētu pārtik,kā man garšo
Sanita,esat vēl ko savai mazulītei devuši pagaršot?
Pievienots 15. aug 2010 18:01
Mārīt!Esam mēģinājuši mango biezenīti,kas veiklā nopērkams,bet tas viņai negāja pie sird,negaršoja un esam mēģinājuši veikala suliņas,kumelīšu tējiņu un nekā negrib viņa,negaršo vai pa agru,īsti nesaprotu,bet tos veikala bija mana mamma pirkusi pati nepirku!Pati domāju,kā dodu friso piena maisījumu(jo sava pieniņa nepietiek,ka varētu putriņu pamēģināt,bet nju ta redzēs,kas un kā!A,un vēl devām svaigu burkānu,lai berzē pa smaganām,tas ar nepatika! A,ko Tu esi devusi? Runājotpar saldējumu,pēc dzemdbām esmu,kā traka uz saldējumu,neviena diena nepajiet,ka neapēstu saldējumu,grūtniecības laikā tā nebija!
Pievienots 15. aug 2010 18:41

Nenosaukts lietotājs

Es neko tādu neesmu devusi,kā tik saldējumi,mazu kriksīti medutiņu,biezpiena sieriņu...kumelīšu tējiņu viņš man ikdienā ar negrib tā,pat tad ja ir karsts,bet kad braucam kaut kur ar mašīnu,tad gan daudz dzer tējiņu...
Prasu tev Sanit,jo tev ar meitiņai jau 4mēn.,tad domāju,ko puikucim vēl varētu dot pagaršot...
Gribas,lai mazais pierod pamazām pie dažādām garšam...

Par to saldējumu...man atkal sākās tas jau grūtniecības laikā pēdējā mēnesī...kad puikucis piedzima un bijām vēl slimnīcā un kāds taisījās mūs apciemot,tad prasīja,ko aizvest...tad teicu lielu kasti saldējumu tikai un vienīgu baltu,bez jebkādām garšām...tagad man tā,kā tev saldējums katru dienu un varu 2 notiesāt uzreiz
Pievienots 15. aug 2010 19:13
Nju mēs tagd nolēmām dod kaut ko,kad mazā jau sēdēs pati,jo tad būs vieglāk un būs tā,ka nevarēs aizrīties tik ātri!Un mazāk iespēja,ka aizrīsies!Nju,ja sanāk,ka tavam puikam ar mūsu meitiņu tikai divu dienu strapība
Citreiz,ja Sanita nav nopirkusi pa dienu saldējumu man no veikala ejot obligāti jānopērk saldējums vai kas cits garšīgs
Pievienots 16. aug 2010 07:51
Burkānu suliņu sākumā tikai pa dažām pilītēm, un tad pamazām palielināt daudzumu, tā mums ārste rekomendēja, kad bij 4 mēneši!tik daudz uzreiz neko nevar dot, visu jāsāk mazumiņam!jo jāredz kā mazais uz to reaģēs!!!!!!!!
Mums 21.augustā būs 5 mēneši!dēliņš man ir marta puika, bet bij domāts 3.aprīlis, tādēļ jau gaidot biju ar Jums Vija vienā diskusijā, pie aprīļa bērniņiem!!!!!!!!!!!
es ar pāris dienas atpakaļ sarakstīju garu penteri, bet viss pazuda, nesaprotu kāpēc tā!!!!!!!
Pievienots 14. aug 2010 12:02

Atbildēt komentāram

Varu palielīties, ka 4,5 mēn.jau tikām pie 1.zobiņa, un otrs ar jau gaida savu kāŗtu!
dēliņam sācies laiks, kad gribas jau visu spēt, veļas ļoti, uz vēdera, tā dzīvojas, un mēģina tikt arī uz priekšu, drusku jau sanāk!veļas arī vairākas reizes no vietas!esot uz vēdera stingri ceļas augšā uz rociņām un parceļ svaru no vienas rokas uz otru!
arī sēdēt jau gribas, ceļas sēdus gan no guļus stāvokļa, gan pussēdus, pagaidām līdz pusei izdodas!
un gulēt ļoti iepaticies uz vēdera, pat pa miegam sagriežas uz vēdera un guļ tā, nevis uz muguras vai sāna!!!!!!!!
Ed manu krūti un 1 reiz dienā ar Aptamil, kad jūtu ka krūtis galīgi tukšas paliek, bet mazais vēl grib ēst!
Ļoti tieši šai karstajā laikā ir samazinājies piens, vai no svīšanas un šķidruma trūkuma organismā - nezinu, bet tā ir!!!!!!!!
tā lūk!
Pievienots 14. aug 2010 12:09

Atbildēt komentāram

Nenosaukts lietotājs

Sveika Es atceros,ka biji muusu diskusijaa Jauki,ka atkal pievienojies Uuu....zobinjsh...tas tik forshi Muusu mazuliite arii ar pirkstinju ciitiigi skribina smaganinju un kozh visu kas pagadaas pa rokai Bet nu es ik pa laikam paskatos un pataustu to smaganinju-un nekaa nav uz punciisha pagaidaam sanaak tikai kaajinjas spirinaat,bet uz priekshu nu nekaadiigi Uz muguras taa jau cita runa Es jau te kaut kur biju piemineejusi,ka ja palaistu pa griidu vinja izshljuukaatu pa visu dziivokli
Pievienots 14. aug 2010 15:26
mums 21. augustā paliks 4 mēn, ēdam arī vēl krūti, tikai karstajā laikā biežāk,uz vēderiņa veļamies, bet tā grūtāk reizēm izvilkt rociņu, bet dažreiz pat iznāk, spēlējamies ar mantiņām,runājamies un smejamies un pūšam burbuļus, ļoti patīk sev vilkt klāt lupatiņas, pat ar saviem krekliņiem spēlējas.Mēs gaidam, kad lielais karstums beigsies, jo mums te austrumos ir traki,saulē šodien 43 grādi, ārā ejam tikai vakarā
Pievienots 15. aug 2010 15:36

Atbildēt komentāram

Nenosaukts lietotājs

Manam puikucim šodien lielā diena...palika 4,5mēn. un sāka pats velties uz punča,atpakaļ gan vēl ne...pirms tam,kad viņam palīdzēju uz punčuka tikt,viņš to darīja diezgan paslinki,bet šorīt vienkārši tika uz sāniņa un pats sāka cīnīties,lai tiktu uz punča un sanāca ar un tā šodien visu dienu viļājās
Vēl sāka mums balstiņā smieties,pirms tam bija tik 2 reizes balstiņā smējies...
Es jau kad lasīju,kā te meitenes ņemās jau sen,tad jau teicu,ka mans puikiņš slinkumiņš,bet visam savs laiciņš
Pievienots 15. aug 2010 18:08

Atbildēt komentāram

Nu re,nēsam gan mēs vīrieši slinki
Pievienots 15. aug 2010 18:32

Nenosaukts lietotājs

Uhh...Miiljaa APSVEICU ar lielajiem notikumiem Mazais riktiigs malaciitis tev Tik forshi kad mazinjie balstinjaa smejaas Izklausaas vienkaarshi neaprakstaami fantastiski
Pievienots 15. aug 2010 21:18

Nenosaukts lietotājs

Protams,Inguss,vīrieši jau nav slinki,tikai mans mazais vīrietis parāda savu raksturiņu un dara tad,kad viņam gribas

Paldies Vija...pašai tāds prieks,ka tik liels solis mazuļa attīsībā sperts...un tie smiekliņi ir tik feini
Pievienots 16. aug 2010 18:12
Nju,mūsu peka ar parāda jau raksturiņu un balstiņu paceļ,ja nav pa viņas prātam un ceļ tik skaļi,ka citreiz šķiet,ka atnāks kaimiņi un pajautās,ko mēs daram ar bērnu
Pievienots 16. aug 2010 20:05

Nenosaukts lietotājs

Ujj...meitenes kaa es jums piekriitu-pati katru dienu ar eedu saldeejumu Vienkaarshi dievinu TIO plombiirinju,vai arii karlasonu Un sasaldeetaas sulinjas Vakar mazulei iedevu nolaiziit sasaldeeto sulinju,bija staavaa SAJUUSMAA Un shodien plombiirinju nolaiziija Arii dikti nu gaaja pie sirds
Pievienots 15. aug 2010 21:28

Atbildēt komentāram

Manuprāt viņiem saldējums garšo,ja tas ir vēs un viņš droši vien mūsu mazajiem kipariem atvēsina smaganiņas,kas tik ļoti niez pirms zobiņu nākšanas ārā,mūsēja laprāt vairāk ēstu saldējumu tik mēs nedodam daudz,jo nju nevar jau tik daudz,jāskatās,ka reāģēs organismiņš,bet pagaidām alerģiju mums nav un ceram,ka arī nebūs
Pievienots 16. aug 2010 07:54
Hi,vakar jau pagaršojām vārītu kartupeli,mazliet ju kaut ko apēdaBet labāk garšoja biezpiena sieriņš,gatava bija mammai no rokām izrautBet domāju,ka viņai tas čaukstošais papīrs vairāk piesaistīja,bet sieriņu ar laprāt ēda,bet iedevām tikai drusciņ,lai aprod ar garšu,ka tas i kaut kas jauns un tā mēs domājam katru dienu kaut ko pa drusciņai,lai viņa saprot,ka ir jārij un jāsūkā,nevis tikai jāsūc,jo manuprāt bieži ir tas,ka nevis negaršo,bet viņi nesaprot,ko darīt!
Pievienots 17. aug 2010 13:23

Atbildēt komentāram

Sveiki, es esmu Helen ASV Es esmu šeit, lai izplatītu šīs labās ziņas visai pasaulei par to, kā es saņēmu savu Man atpakaļ. Es biju traks, kad mans Man atstāja mani uz citu sievieti pēdējos divos mēnešos pēc viena laulības gadiem, tāpēc es biju sajaukt un pat domāt par pašnāvības izdarīšanu.Tātad kādu dienu es tikko pārlūkoju INTERNETU, un es satiku draugu, kas iepazīstināja mani ar Dr Ramneeku lielo vēstnesi orāklei, kuru viņš kalpo, es stāstīju savu problēmu Dr Ramneekam, kā mans vīrs atstāja man. Viņš man teica tikai, ka esmu pienācis īstajā vietā, ja es saņemšu manu sirds vēlēšanos bez jebkādas blakusparādības. Viņš man teica, kas man jādara, pēc tam, kad tas tika darīts, nākamajās 2 dienās mans vīrs sauca par mani pa tālruni un teica, ka žēl, ka esmu dzīvojis pirms šodienas, un arī nākamajā nedēļā pēc tam, kad mans Vīrs aicināja mani lūgt piedošanu, mani sauca skolā, kur es strādāju, ka esmu brīvs, ka man vajadzētu atsākt darbu Es esmu tik laimīgs un pārsteigts, ka man jāpaskaidro tas visai pasaulei par Dr Ramneek palīdziet man piešķirt manas sirds vēlēšanos. Ja jums nepieciešama jebkura veida palīdzība, sazinieties ar Dr. Ramneek Mahajanu, izmantojot šādu e-pasta un visu problēmu atrisiniet. Neviena problēma nav pārāk liela, lai to atrisinātu. Sazinieties ar viņu tieši un atrisināt problēmas, piemēram, Viņa vislabāk zina par burvestību tik daudziem citiem, piemēram, (1) Ja jūs vēlaties savu ex atpakaļ. (2) jums ir nepieciešama laulības šķiršana jūsu attiecībās. (3) Jūs vēlaties paaugstināt savu biroju. (4) Jūs vēlaties, lai sievietes un vīrieši palaistu pēc jums. (5) Ja jūs vēlaties bērnu. (6) Jūs vēlaties būt bagāts. (7) Jūs vēlaties, lai jūsu vīrs un sieva kļūtu par jums mūžīgi. ( Ja jums nepieciešama finansiāla palīdzība. (9) Augu aprūpe. (10) Lai izārstētu savu slimību, jums ir nepieciešama pareizrakstība (11) Jums ir nepieciešama loterijas pareizrakstība, jums ir nepieciešams naudas izskaidrojums (12) Garīgā aizsardzība Sazinieties ar viņu šodien
Pievienots 27. sep 14:28
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  6. 6
  7. 7
  8. 8
  9. 9
  10. 10
  11. 11