Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 5/5
    Liiga Priede

Loti sirsniga, mila, profesionals sava darba... Drosi var vinai uzticeties

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Kokos aug apenītes!

* Evelīna (2 gadi), piegājusi pie upeņu krūma, mēģina atcerēties, kā tās ogas sauc: "Kas tās par avenītēm? Ā, laikam apenītes!" * Evelīna (2 gadi) met vannā ābolus un komentē: "Tārpi aiziet mazgāties!" * Evelīna (5 gadi), tērpusies rozā jaciņā, ar mammu nāk mājās no bērnudārza. Pēkšņi sāk līt lietus. Evelīna jautā: "Kāpēc Dieviņš mani laista? Vai viņ&sc

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Slepenās sarunas

Ko sakát par HERBALIFE????

Sveiki visiem!!Gribu  lietoja vai lieto Herbalife?Kádi rezultáti vai ir sanácis notievét un pats svarigakais jautájums vai tas viss neatnák atpakalj..?Lúdzu raxtat savas pieredzes..Paldies jau ieprieksh!!

Ievietots 30. jūl 2010 09:16

Ieraksti komentāru
Secība:

SmieklīGā

Tu domā Herbalife no Welness?
Pievienots 30. jūl 2010 20:58

Atbildēt komentāram

listraee

Notievēšanas tabletes - Es notievēju ļoti ātri un bez jo-jo efekta.
Pievienots 11. okt 04:40

zeltene

Arī es gribeju lietot Herbalife, bet tad uzzināju, ka esmu gaidībās.
No pieredzes- mana tuva radiniece nodarbojās ar izplatīsanu un pati lietoja Herbalife tievēsanas produktus, kā rezultātā smagi sabeidza sev kunģi. Pēc tam viena paziņa teica, ka arī viņas māte lietoja un neko labu nenesa.
Bet katram savi secinajumi jāizdara, es vienalga gribēju pamēģināt.
Pievienots 31. jūl 2010 20:18

Atbildēt komentāram

es_

es esmu lietojusi Herbalife un rezultaati tieshaam bija pashi labaakie! aatrs notieveeshanas veids un laba pashsajuuta! nu galiigi neko sliktu nevaru teikt.protams tas jau katra pasha zinjaa peec tam , ja saak atkal riit bulcinjaspeec seedeeshanas uz programmas  un taadas lietas dabiski ka svars naak atpakal, tas ir ar jebkuru notieveeshanas metodi, pashsaprotami
Pievienots 31. jūl 2010 20:27

Atbildēt komentāram

Sursurs

Redzi, es notievēju pateicoties sportam. Ēdu visu, ko vēlos, arī bulkas un kūkas, nekas man nav nācis atpakaļ. Padomā pati, kā tas Herbalife sačakarē vielmaiņu, ja apēdot kūciņu, klāt nāk pāris kilogramu!

Pievienots  2. aug 2010 14:25

es_

Nu nevajag jau paarspiileet- eedot vienu kuucinju - paaris kg klaat....
arii kad paarstaaj sportot un saac riit bulkas viss var naakt atpakal!
Pievienots  2. aug 2010 15:28

Anonīms

Nelieto. Visus ,kurus es pazīstu nav sasnieguši plānoto - pēc laika svars pieaug dubultā. Sargā sevi un savu naudas maku - tad arī dievs sargās
Pievienots 31. jūl 2010 20:48

Atbildēt komentāram

Frosja

Es mazlietiņ palietoju un āda palika sarkana un tā kā mazlietiņ niezoša sajūta bija, lai gan nekad neesmu bijusi alerģiska. Pārtraucu lietot un sārtums no vaigiem pazuda "un es atkal kļuvu balts"Tā tagad stāv tā budža, laikam jāmet ārā. Mazlietiņ žēl naudiņas, bet nu pati vainīga un varu dusmoties tikai pati uz sevi gribējās neko nedarot iegūt "šmauganu" viduklīti
Pievienots 31. jūl 2010 21:02

Atbildēt komentāram

Anonīms

mūc prom no herbalife neatskatoties, citādi sabojāsi vielmaiņu utt. un tad gan nekādi brīnumlīdzekļi vairs nepalīdzēs.
Pievienots 31. jūl 2010 22:10

Atbildēt komentāram

nika-2222

O,jomajo...Paldies par ieteikumiem..tieshám nezinaju,ka var but tadas sekas...nu, nezinu welness tas va ne, bet iedava man kokteiljus, vitaminus,alojas dzérienus..
Pievienots  2. aug 2010 11:52

Atbildēt komentāram

nika-2222

O,jomajo...Paldies par ieteikumiem..tieshám nezinaju,ka var but tadas sekas...nu, nezinu welness tas va ne, bet iedava man kokteiljus, vitaminus,alojas dzérienus..
Pievienots  2. aug 2010 11:52

Atbildēt komentāram

Anonīms

Nekada gadijuma sitam firmam neuzticeties ar savu tievesanu ta ir visa naudas krapsana,un veselibas bojasana ,es ari pec tresam dzemdibam paliku resna,un domaju pasutisu tos baloninus no kuriem tik atri vaje,bet labi kad konsultejos ar ginekologu,un vina kategoriski pateica kad ne,bet tad es aigaju uz udens airobiku un trennezierzali un esmu apmierinata,bet pagaidam tik pusmenesis.labakieteiktu ja var atlauties tad udens airobiku un trenezieris.

Pievienots  2. aug 2010 14:14

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE