Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 5/5
    Liiga Priede

Loti sirsniga, mila, profesionals sava darba... Drosi var vinai uzticeties

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Acīmredzams cilvēku bankrots

Dzīvojam laukos un parasti esam krietns pulciņs mājinieku, reiz iebraucām pakaļ radiniekam kādā citā lauku sētā. Pagalmā nevienu neredzēja. Saimnieks, iznāca no mājas, to aizslēdza un septiņgadīgais Raivo spēra ārā to, ko  vērodams bija izsecinājis: "Klausies, tev mājās ir cilvēku bankrots?" Piedalies OKTOBRA joku konkursā! Balva - vairāk kā 50,00&

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Zīdainis

Fenheļa tējas pret kolikam./..

Šo savu diskusiju lietotājs ir bloķējis.

Mīļās māmiņas,kādāš devās jādod fenheļa tējiņa mazulim???
Šeit atradu diskusijas par kolikām,bet tur nav rakstīts kādās devās...

Ievietots 11. Jul 2010 13:50

Ieraksti komentāru
Secība:

Es nopirku jau bundzinjaa ,bet tur iet klaaat arii citas ; kumeliites,kimenju ellja.No firmas Humana un tur vajag  tejkaroti uz 100 ml (granulu teeja) Jaa jums ir tiira fenhelja teeja tad es nedomaaju ka vajag daudz.Beerniem nevajag stipru teeju dot.
Pievienots 11. Jul 2010 15:00
Ak,jā aizmirsu piebilst,ka meitiņai 2 nedēļas.Tapēc,noteikti arī daudzums atšķirsies.Principā rīt ārstam pajautāšu,vienkārši tik gŗūti skatīties kā mazais mocās,gribējās palīdzēt ātrāk..
Pievienots 11. Jul 2010 15:18

Nenosaukts lietotājs

es savam tā arī neiedevu, jo, pirms dot bērnam, pati izmēģināju - man tā sagrieza vēderu un veselu dienu sāpēja, ka neuzdrošinājos izmēģināt uz savu bērnu!
prasīju dakterei par devām, viņa tā kā izvairījās no piekrītošas atbildes par došanu, bet teica, ja reiz es izlemjot dot, vairāk par tējkaroti nevajadzētu.
mēs tomēr Espumisan izmantojām pie kolikām - palīdzēja ļoti labi.
Pievienots 11. Jul 2010 15:34
Mums tā problēma,ka ar visu esmumisan sāp puncīts un meitiņa raud.. diemžēl nepalīdz mums viņš Vel arī uz punča paguļam,bet tur nekas dižs nenotiek  

Pievienots 11. Jul 2010 15:45

Nenosaukts lietotājs

aptiekā bez receptes zīdaiņiem nopērkamas vēl kādas pāris zālītes pret kolikām - vajag farmaceitam apjautāties. tā kā mums tas Espumisan līdzēja, pārējām nosaukumus neatceros. lietojām dikti regulāri - pirms katras ēdienreizes (baroju ar krūti) pa 10 pilieniem, t.sk. naktī. ja ēda divreiz vienas stundas laikā, tad gan nedevu atkārtoti, bet neizlaidu nevienu pilienu došanu arī atrodoties ārpus mājas.

Pievienots 11. Jul 2010 15:49
Man ārste teica espumisan dot pa 15 pilieniem ar pieniņu kopā,bet tie tā nevisai līdzēja,tad nākošā dienā mazā mocijāš visas dienas garumā pilienu skaitu palielināju līdz 20,bet nekā...tad uz nakti devu 25(kā lietošanas instrukcijā minēts),bet tik un tā ceļās augšā un koncerts kaimiņiem..
Pievienots 11. Jul 2010 17:46

Nenosaukts lietotājs

Mums pret kolikām nelīdzēja ne Espumisan, ne Sab simplex, toties palīdzēja Antiflat. It kā visām šīm zālēm pamatviela viena un tā pati, taču palīgvielas atšķiras.
Pievienots 11. Jul 2010 19:42
Pret kolikām labas homeopātiskās zāles ENTEROKIND
Pievienots 11. Jul 2010 20:20
jaa siis mums arii loti labi paliidzeeja kad bijaam jau visu izmeeginaajusi... super pilienini...
Pievienots 13. Jul 2010 01:13
Skaidrs
Pievienots 11. Jul 2010 21:27

Nenosaukts lietotājs

bet nu arī, kas vienam līdz, otram ne... mums tā īsti palīdzēja tik 3 mēnešu vecuma sasniegšanu, vairs ar kolikām nemokās.
Pievienots 12. Jul 2010 15:22
Mums daktere teica ka uz 100 ml vajag vienu tejkaroti fenheļa tējas (parasto nevis granulēto)
Pievienots 12. Jul 2010 16:05
es devu hipp fenhela teju tur uz bundzinas rakstits cik daudz jalieto ta tejona.
pamase meitinai punci biezak liec uz vederina gulet...
Pievienots 12. Jul 2010 16:38

Nenosaukts lietotājs

mans puika uz punča uzlikts bļāva vēl vairāk, viņam dikti nepatika uz punča, kad liku neatkarīgi no tā vai sāpēja vai nesāpēja.
Pievienots 12. Jul 2010 22:22
Ilze,man meitiņai tā pat
Pievienots 12. Jul 2010 22:52
tad gan traki...manai jaunkundzitei loti patika uz vederina cucet
Pievienots 12. Jul 2010 23:24
tad gan traki...manai jaunkundzitei loti patika uz vederina cucet
Pievienots 12. Jul 2010 23:25
man deelinjam pirmos 3meenesjus bija kolikas katru dienu gandriiz...un es arii saakumaa biju sausmaas...nezinaaju ko dariit... un lietoju. espumizan, antiflat ...bet man liekas ka neko tie liidzekli nepaliidzeeja...tad es vinju paneemu uz rokaam paarliku paari plecam kaa atraugu taisiitu bet mazliet zemaak un biidiju augsaa lejaa pa manu plecu mums tas arii paliidzeeja... paliidzeeja arii uzliekot uz veedera un maseejot stingraat mugurinju un arii uzliekot uz muguras un kaajas piespiezot pie vedera...
Pievienots 12. Jul 2010 23:13

Aktuālā rubrika: Gudrības ģimenes veselības stiprināšanai

LAPAS KARTE