Aptauja

Kad Latvijā svin Tēva dienu?

Oktobra otrajā svētdienā

Septembra otrajā svētdienā

23. februārī

Maija otrajā svētdienā

Latvijā Tēva diena nav oficiālo svētku sarakstā

Neko par to nezinu!

Atbildēt

Rezultāti | Iepriekšējās aptaujas

DELFI
tasty

Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 4/5
    Violeta Fodina

Ļoti jauka daktere...Ginekoloģijas jomā un neauglības risināšanai...

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Esmu no Go Planētas :))

Mana meita Vanessa: "Mamm, es neesmu no Latvijas, es esmu no Go Planētas, sirdī man ir vējš un dvēselē burvestības." :D Piedalies AUGUSTA joku konkursā! Balva vairāk kā 50,00 EUR vērtībā Grāmata bērniem Smurfi. Visi uz skolu!, izdevniecība Jumava (cena veikalā 4.13 €) Grāmata bērniem Džordžs un

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Skaistums & veselība

Cērmes- kā tās bērnam atklāt un kā ārstēt.

Vairāk gribu redzēt speciālistu ieteikumus. Paredzot ieteikumus doties pieģimenes ārsta uzreiz saku ka mēs tur bijām un ārsts sevišķu uzmanību mums nepievērsa. Simptoms viens un gaužām vienkāršs - meitai reizēm nabas rajonā iesāpas vēders.

Ievietots 10. Jul 2010 17:43

Ieraksti komentāru
Secība:

manupraat ljoti muljkjiigi domaat, ka beernam ir ceermes, ja vienkaarsi iesaapas veeders, jo ar zarnaam var buut ljoti daudz parastu probleemu no kuraam iesaapas veeders ik pa laikam. ja vinjai buutu ceermes, tad taas buutu ljoti viegli konstateet, jo taas itin biezi iznaaktu kopaa ar veedera izeju. ja veeders vienkaarsi iesaapas, tad taas vareetu buut kaadas zarnu kustiibas, veel ljoti bieza paraadiiba ir gaazu uzkraasanaas. ieteiktu pamekleet citus iespeejamos variantus, jo manupraat muljkjiigi, ka esi noteicis pats savu diagnozi tikai viena simptoma deelj un tagad domaa, ka daktere neviiziiga, jo domaa savaadaak.
Pievienots 10. Jul 2010 21:56

Atbildēt komentāram

Cik zinu tad divreiz gadā profilakses nolūkā bērniem dod vermox tabletes pret parazītiem pavasarī un rudenī ar divu nedēļu intervālu.VAR TASĪT ANALĪZES LABARATORISKI,BET NE VIENMĒR TAS ESOT PRECĪZAS.ĻOTI LABI PROFILAKSEI IR SĪKI SAKAPĀTS SVAIGS ĶIPLOKS UN UZDZERT MELNO TĒJU AR BERGAMOTI,KĀ ARĪ ĶIRBJU SĒKLAS GRAUZT,UN MĀCĪT BĒRNIEM REGULĀRI MAZGĀT ROKAS.cĒRMES IR ĻOTI NOPIETNA SASLIMŠANA PRET KURU BIEŽI SABIEDRĪBĀ IZTURAS VIEGLPRĀTĪGI,JO TĀS MĒDZ DZĪVOT VISOS CILVĒKA ORGĀNOS UN TOS BOJĀT,JA SAVLAICĪGI NETIEK ĀRSTĒTAS,TĀS DZĪVO ACU ĀBOLOS,AKNĀS,NIERĒS UTT BOJĀJOT ORGĀNU DARBĪBU.Vēl ir jāzin,ka profilaktiskā  zāļu kursa lietošanas laikā ir ļoti jāievēro higiēna un bieži jāmaina gultas veļa un jāguļ pa nakti  ar biksītēm,lai parazītiatkal nevairotos izklīstot pa gultas veļu.Visvieglāk cērmes ir dabūt graužot nagus,jo zem nagiem nagiem ir pilns ar milrobiem un parazītu oliņām.Ja bērns griež zobus tas ar val liecināt par parazītiem organismā.Ja nepatīk viens ārsts var aiziet pie cita ārsta,un lūgt ,lai nozīmē uz analīzēm. 
Sāpītes vēderā visbiežāk ir uzkrājušās gāzes,pēc saldu vai gāzētu dzērienu lietošanas,var jau būt,k arī apnedecīts iekaisis vai kāda cita saslimšana ,kas saistīta ar vielmaiņu.Nav,ko minēt,jāiet ppie ārsta un viss jāstāsta un jātaisa analīzes,ja šis ārts neizprot,tad jāiet pie cita,jo Jūsu bērna veselība ir tikai Jūsu un vienīgi Jūsu rokās.Ir jārīkojās ,ja ir sūdzības!
Pievienots 10. Jul 2010 22:26

Atbildēt komentāram

Man vecakajam delam ari bija cermes!Turklat berns nesudzejas par sapem vedera,bet bija pa nakti loti biezs saus klepus,apmeklejot arstu,netika secinats iekaisums,bet daktere mums iskaidroja,ka miega paraziti lien pa baribas vadu un tur atstaj olinas,tadejadi kairinot rikles galu!Ticiet neticiet,ta es atklaju,ka manam bernam ir cermes,jo klepojot,berns izklepoja so olinu un tas bija atkartoti,ko nevar nosaukt par sagadisanos,piedevam dakteris apstiprinaja,ka ta tiesam ir cermju olina,jo aiznesu uz polikliniku serkocinu kastite!Un pluss vel viena pazime,bernam loti smakoja elpa!
Arstesana nekas ekstrems netika pasakts,ja nemaldos,tad dzeram to pasu Vermox.Japiezime,ka bernam kam ir cermes loti nelabprat ed veseligu edienu un miesas ir kalsni..Pec atveselosanas mans dels manami apvelas!
Ka ieprieks rakstija Zanda,berniem jamaca regulari mazgat rokas un nebazt tas mute,ka ari nenak par skadi gada divreiz vienkarsi veikt profilaksi,ari pieaugusajiem,tas nav par skadi!
Pievienots 16. Jul 2010 01:32

Atbildēt komentāram

Aktuālā rubrika: Necel roku!

LAPAS KARTE