DELFI

Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 5/5
    Liiga Priede

Loti sirsniga, mila, profesionals sava darba... Drosi var vinai uzticeties

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Bargais pušums

Aizrādu Mikam (4 gadi), lai nekasa kājiņu. Uz ko Miks skarbi atcērt: "Man tur ir tas bargais oda pušums." Piedalies JŪLIJA joku konkursā! BALVA VAIRĀK KĀ 50,00 EUR VĒRTĪBĀ NO APGĀDA ZVAIGZNE ABC   Lai iesūtītu savu joku konkursam, SPIED ŠEIT!  

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Grūtniecība

Tējas grūtniecības 41. nedēļā

Sestdien paliek 41.nedēļa, rit jau dakteres noteiktais laiks(2.-8.maijs), vairs jau nevar sagaidīt sava bērniņa dzimšanas brīdi.
Pēc jūsu pieredzes kuru tēju būtu labāk šajā laikā dzert aveņu lapu vai raspodiņu-lai tā kā paātrinātu procesu..
Paldies!!

Ievietots 6. May 2010 19:12

Ieraksti komentāru
Secība:

Nenosaukts lietotājs

janodarbojas ar .
Pievienots  6. May 2010 19:54

Atbildēt komentāram

Nenosaukts lietotājs

man jau šķiet, ka mīlēšanās ir tāds plaši pieņemts mīts. nenoliedzami - process patīkams un mamma atslābinās, kā rezultātā varbūt arī bebis sadomā dzimt, bet bērns dzimst tad, kad tam ir jādzimst (pēc viņa paša domām)! nenoliedzu, protams, arī visas citus mīlēšanās "blakusproduktus", kuri labi iespaido sievietes organismu pēc būtības, taču vislabāk ir vienkārši atslābt un gaidīt.

tāpat var palīdzēt arī daudz un garas pastaigas

bet, ja dakteri saka, ka bebim puncī ir OK, iespējams, viņam vienkārši tur ir tik labi, ka vēl grib "paķert" mirkļus
Pievienots  6. May 2010 20:26

Atbildēt komentāram

39. nedēļas beigās vecmāte ieteica dzert aveņu lapu tēju. Meita piedzima 7 dienas pēc ārsta noteiktā datuma.
Pievienots  6. May 2010 21:12

Atbildēt komentāram

Nenosaukts lietotājs

ja nedzimst jadodas pie arsta.ta tak nevar but ka ginekologs gaidis kad pats saks dzimt ja ir pari laikam.
Pievienots  6. May 2010 21:36

Atbildēt komentāram

Nenosaukts lietotājs

ja nedzimst jadodas pie arsta.ta tak nevar but ka ginekologs gaidis kad pats saks dzimt ja ir pari laikam.
Pievienots  6. May 2010 21:36

Atbildēt komentāram

Nenosaukts lietotājs

vina raksta ka laiks ir no 2-8 sodien ir 6. tad jau vel var pagaidit!...bet ka var but ka tads datums un 41 nedela kkas nesakrit!
Pievienots  6. May 2010 22:18
Mums bija nolikts datums 30.aprīlis- 1.maijs. Bet bebis sēdeja puncī un ne par ko negribeja nakt laukā Par mīlēšanos -- mīts, garas pastaigas-- arī , jo biju aktīva visu grūtniecību un beigas kad sāku parstaigāt datumu, jo īpasi daudz saku iet garajās pastaigās.Rezultats: 12.maijā tika stimuletas dzemdības
Pievienots  6. May 2010 23:11
Nu manai meitiņai tagad ir jau 1gadiņš un mēnesis,bet bija tā ,ka piedzemdēju tieši pēdējā ārsta noteiktajā dienā.Laiks man bija no 18. -20.martam...20 martā pa dienu sākās sāpes un vakarā 23:14 mazā bija klāt...Līdz ar to tev vēl rezervē ir 2 dienas un tas ir daudz,jebkurā mirklī var sākties process,bet,ja ies pāri datumam,tad  ginek.sūtīs uz dzemd.stimulēšanu.
Pievienots  6. May 2010 23:31

Atbildēt komentāram

Nu manai meitiņai tagad ir jau 1gadiņš un mēnesis,bet bija tā ,ka piedzemdēju tieši pēdējā ārsta noteiktajā dienā.Laiks man bija no 18. -20.martam...20 martā pa dienu sākās sāpes un vakarā 23:14 mazā bija klāt...Līdz ar to tev vēl rezervē ir 2 dienas un tas ir daudz,jebkurā mirklī var sākties process,bet,ja ies pāri datumam,tad  ginek.sūtīs uz dzemd.stimulēšanu.
Pievienots  6. May 2010 23:31

Atbildēt komentāram

Nenosaukts lietotājs

Man noteiktais laiks bija 14.novembris,bet piedzima 4. novembrii un es par to tikai priecaajos,jo ilgaak gaidiit nemaz negribeeju.
Nezinu kas beigaas liidzeeja,bet izmeegjinaaju daudz ko no stimuleeshanas.Saaku ar to ka nedeelju pirms dzemdiibaam regulaari dzeeru avenjlapu teeju,pati biju lielu maisu savaakusi,miileejaamies ari vairaak kaa parasti,garas pastaigas,siltu vannu un viinu,arii griidu tupus raapus mazgaaju.
Bet man jau liekas ,ka paliidzeeja tas,ka 3.novembra vakaraa apguulos gultaa,uzliku austinjas ar savu gruutnieciibas laika miiljaako muuziku un ilgi runaajos ar Emiilu,teicu,ka mammai nu ir loti gruuti un ka vinjam jaanaak aaraa,ka vinjam saruupeeta skaista istabinja un dreebiites un,ka tik loti gribam vinju skatiit vaigaa! Un 2 naktii saakaas ilgais process,jo Emiilu satikaam tikai vakaraa 20.30!

Lai Tev veicas un lai vieglas dzemdiibas!

Un to rasaspodinju teeju dzeeru peec dzemdiibaam,lai aatraak iztiiraas viss un savelkas!
Pievienots  7. May 2010 07:55

Atbildēt komentāram

dzeru avenu lapu teju...tur no tas tejas ieksa dzemmdes kakls mikstinas...un arii itka lai nav plisumi...man bija pirmas dzemdibas un neviens plisuminsh nebija...
Pievienots  7. May 2010 09:17

Atbildēt komentāram

Avenu teeju parasti iesaka,bet tad jau saakot ar 34.grutniecibas nedeelu un 3-4kruuzes dienaa. Ja tagad saaksi,jeegas nekaadas vienalga nebuus. 
Ricinella paliidzot. Bet nez,nez - taa izraisa caureju un vemsanu, un vederkrampjus un diezvai ir patiikams saakums dzemdiibu procesam...
Pati plaanoju kaapt kalnos (man aiz maajas ir viens pakalns,kuraa uzkaapjot parasti jau elpa aizsitas,jo ir diezgan augsts),varbuut liidzees  
Pievienots  7. May 2010 10:27

Atbildēt komentāram

1. 1
  2. 2
  3. »

Aktuālā rubrika: Necel roku!

LAPAS KARTE