Iesaki ārstu:

  •   Vērtējums: 4/5
    Dace Mūrniece

    Ļoti jauka zobārste. Lieliski saprotas ar bērniem!!!!

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Mammu, re kur Pežo banka!

Tad viņam bija četri gadi un Latvijā vēl bija Krājbanka. Emīls perfekti iemācījies automašīnu nosaukumus un zīmītes - Audi, Volvo, VW u.t.t. Pastaigu laikā regulāri tika nosauktas visas stāvošās mašīnas. Staigājam pa Vecrīgu un pēkšņi dēla pārsteiguma sauciens: "Mammu, re kur pežo banka!" :) Iesūtījusi: Līga Sējēja.

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Bērniņa gaidīšana un dzemdības

BĒRNA IEŅEMŠANA

Ar puisi esmu kopā pusgadu un vēlamies ieņemt bērniņu jau kādus trīs mēnešus,bet nekā nesanāk-brīžiem viņam liekas ka vainīgs ir viņš pie tā,esmu bijusi pie ārsta-man esot viss kārtībā.
Varbūt varat lūdzu padalīties informācijā kā Jūs tikāt pie bērniņa..
Jau iepriekš-PALDIES!

Ievietots 6. apr 2010 11:07

Ieraksti komentāru
Secība:

''''''


Varbūt esi hormonu zāles iepriekš ilgstoši lietojusi...??? Man draudzene gadu centās līdz izdevās un abi divi veseli... Lai arī tavs draugs aiziet pie ārsta un katram gadijums pārbaudās... Bet parasti saka, ka jāsāk satraukties tad ja ilgāk par gadu nevar ieņemt bērniņu...


No savas pieredzes... mums gan tas izdevās ar pirmo reizi, bet pēc sex es parasti kādu brīdi gulēju kājas saslējusi augšā pret sienu un zem dibena spilventiņu palikusi...
Pievienots  6. apr 2010 11:15

Atbildēt komentāram

bučiņa


Viss notiek tad, kad tam jānotiek. Arī bērniņa ieņemšana Satraukums mums neko labu nedara.
Pievienots  6. apr 2010 11:36

kniepadata


mees pie beerninja tikam tikai peec  pusgada
Pievienots  6. apr 2010 11:23

Atbildēt komentāram

♥Vijuks ♥


Mēs ar sākām mēģināt februārī,bet bērniņš pieteicās tikai jūlijā Principā tas notika tad,kad beidzu par to tik fanātiski domāt... Jo ja bērniņu ļoti gribas man liekas,ka kādi 80% sieviešu pēc katra sex domā - nu vai šoreiz būs... utt... Pamēģini domāt aptuveni tā- ''Man  ir labi tagad kad bērniņa nav un būs labi tad kad viņš būs'' Man sanāca,vēlu veiksmi-bet principā ārsts teica,ka līdz gadam vispār nav ko uztraukties,ka nesanāk!
Pievienots  6. apr 2010 12:30

Atbildēt komentāram

AšŠā


mēs mēģinājām no janvāra un mazulis pieteicās tikai   jūlijā, tad kad vairs tik ļoti par to nedomāju!!!


Atceros, ka es arī satraucos, kad pagāja mēnesis, divi , bet nekā, galvenais par to tik ļoti nedomāt... kad mazais gribēs, tad arī pieteiksies!!
Pievienots  6. apr 2010 12:57

Atbildēt komentāram

elgux


Miljas meitenes, sheit pat mammam. lv ir daudz rakstinju, gan kaa pareizi ienjemt mazo, gan par grutniecibas noteikshanu, sadaljaa Grutnieciba->Mazulja planoshana! Man palidzeja! Veiksmi!
Pievienots  6. apr 2010 13:04

Atbildēt komentāram

lisa76


Veiksmi Tev!


Man- Es pateicu vinam, ka mums nebus nekadas nakotnes un musu attiecibas nestradas, ja man nebus kopejaa berna. Pec 2 nedelam biju stavokli.


Kaut es domaju, ka par labu naaca stipras attiroshas antibiotikas, kuras dakterite izrakstija pie citas arsteshanas.
Pievienots  6. apr 2010 15:19

Atbildēt komentāram

kroksis


Varbūt vispirms nodzīvot kopā vismaz 1,5 gadu un tad censties tikt pie bērniņa? Vismaz kārtīgi iepazīsiet viens otru un nākotnē nebūs gaidāmi nekādi nepatīkami pārsteigumi. Es, piemēram, priecājos, ka ar pirmo vīru uzreiz nebiju gatava bērnam. Divas dienas pirms gada kāzu jubilejas izšķīrāmies. Kopā pavisam bija nodzīvoti divi gadi.
Pievienots  6. apr 2010 15:30

Atbildēt komentāram

lauvinja***


vaii miilja, nesatraucies, nevisas sievietes ir tik uznemigas un jau pec pirmas reizes ienem berninju! man ar pusi bernins pieteicas tikai pec gada! Ari es biju uztraukusies un bieži vakaros raudaju jo domaju ka esmu neaugliga, bet redzi kaa, gaidam pirmdzimto uz augustu! Lai veicās! un zinu vēl to, sakot tā, jo sieviete vairāk grib bērnu, jo organisms pret to ciinaas, nezinu vai ta ir vai nav, bet nju!
Pievienots  6. apr 2010 15:37

Atbildēt komentāram

Lienīte


Pievienojos tām māmiņām, kuras saka, ka satraukumam ir par agru. Mēs pie sava mazulīša tikām pēc 8 mēnešu "smaga darba" Protams, ka šajā laikā man arī prātā nāca dažādas domas un  mocīja vainas apziņa. Bet viss nokārtojās un nu jau 2 nedēļas esmam kopā ar mūsu meitiņu!


 Nesatraucies, viss notiks tā un  tad, kad tam būs jānotiek!
Pievienots  6. apr 2010 15:47

Atbildēt komentāram

Anonīms


Sveika!


Gribeju pateikt, ka mes meginajam 6 menesus, un tikai tagad esmu stavokli, tagad gaidam pirmo atvasiti


Ari mes bijam uztraukusies, kas par vainu, bijam nolemusi abi doties pie arsta lai noskaidrotu, kas par vainu,utt. bet tad interneta skatoties atradu arsta rakstu, kur bija aprakstits, ja pec 1 gada meginasanas, nesanak ienemt berninu, tad gan noteikti vajadzetu griezties pie specialista, bet ja nesanak paris menesus, nevajadzetu uztraukties, jo ne katra diena var ienemt berninu


Tapec domaju, ka nevajadzetu jums uztraukties, gan viss buss kartiba, un ari jus tiksiet pie bernina

Lai veicas!
Pievienots  6. apr 2010 16:14

Atbildēt komentāram

  1. 1
  2. 2
  3. »


 

LAPAS KARTE