Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 5/5
    Liiga Priede

Loti sirsniga, mila, profesionals sava darba... Drosi var vinai uzticeties

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Mammu, re kur Pežo banka!

Tad viņam bija četri gadi un Latvijā vēl bija Krājbanka. Emīls perfekti iemācījies automašīnu nosaukumus un zīmītes - Audi, Volvo, VW u.t.t. Pastaigu laikā regulāri tika nosauktas visas stāvošās mašīnas. Staigājam pa Vecrīgu un pēkšņi dēla pārsteiguma sauciens: "Mammu, re kur pežo banka!" :) Iesūtījusi: Līga Sējēja.

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Brīvā diskusija

Dziednieki

Sveikas māmiņas un tēti! Mani interesē vai kādam nav pieredze ar dziedniekiem?! Esmu dzirdejusi, ka viņu mistiskais spēks palīdz bērniem izveseļoties. Ko jūs par to domājat?! Ir kāds sastapies? Gaidīšu jūsu pieredzi un viedokli!!!

Ievietots 2. apr 2010 12:22

Ieraksti komentāru
Secība:

INITA K.

Gribu padalīties ar savu pieredzi. Man bija problēmas ģimenē un darbā. Draudzene ieteica griezties pie kādas zīlnieces, lai saprastu ko darīt. Pēc atsauksmēm internetā atradu, ka ir tāda Katerīna Līvena, kas izgatavo astroloģiskās kartes un ļoti precīzi izstāsta, kādā virzienā iet neuzdodot liekus jautājumus, vien paprasot dzimšanas datus. Teikšu vienu - tik precīzu cilvēku nekad neesmu sastapusi. Aizsūtot savus datus un nemaz neizstāstot savu problēmu saņēmu aprakstu, par savu dzīvi, kļūdām, slimībām un vēlmēm. Man atvērās acis, par to kur esmu ieciklējusies un ko daru pilnīgi aplam. Tas bija super. Iesaku visiem. Viņu var atrast draugos.lv Nu šis man bija jāizstāsta.
Pievienots 25. feb 2016 10:36

Atbildēt komentāram

Ritiņa123

Man laba pieredze ir bijusi ar Katerinu Līvenu. Zinu, ka nav labi labi reklamēt cilvēku, kas pati nemaz īsti negrib daudz klientus, taču viņa reāli man ļoti palīdzēja. Tāpat arī draudzenei sastādija astroloģisko karti. Karte vienkārši super.. Kaut kad bija pie Baņķa stādīta, taču viņam nav tik pilnīga. Te papildus viņa vēl pieliek ar numeroloģiju sastītos datus. Info daudz un precīza. Atradu viņu draugos.lv bet sarakstijāmies caur e pastu No sirds iesaku. Ļoti sirsnīga, pretīmnākoša sieviete.
Pievienots  7. jan 16:55

Atbildēt komentāram

1. « 
  2. 1
  3. 2

LAPAS KARTE