Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 4/5
    Violeta Fodina

Ļoti jauka daktere...Ginekoloģijas jomā un neauglības risināšanai...

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Kokos aug apenītes!

* Evelīna (2 gadi), piegājusi pie upeņu krūma, mēģina atcerēties, kā tās ogas sauc: "Kas tās par avenītēm? Ā, laikam apenītes!" * Evelīna (2 gadi) met vannā ābolus un komentē: "Tārpi aiziet mazgāties!" * Evelīna (5 gadi), tērpusies rozā jaciņā, ar mammu nāk mājās no bērnudārza. Pēkšņi sāk līt lietus. Evelīna jautā: "Kāpēc Dieviņš mani laista? Vai viņ&sc

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums - Jaunākais forumā
Atlasīt pēc:

• Sveikas māmiņas un tēti! Mani interesē vai kādam nav pieredze ar dziedniekiem?! Esmu dzirdejusi, ka viņu mistiskais spēks palīdz bērniem izveseļoties. Ko jūs par to domājat?! Ir kāds sastapies? Gaidīšu jūsu pieredzi un viedokli!!!

Atbildes: 11, Skatījumi: 54910, Ievietots: 2. apr 2010 12:22, pēdējās izmaiņas: 7. jan 16:55 Lasīt vairāk
  • Mīļie vecāki, topošie vai esošie tēti un mammas! Īpaši tēti!!! Ļoti nepieciešama jūsu palīdzība, lai izveidotu bakalaura darba pētījumu, ipaši TĒVU, palīdzība!!! Lūdzu, aipildiet anketas par žurnāliem, kas domāti...

Atbildes: 0, Skatījumi: 3383, Ievietots: 21. mar 2010 12:02, pēdējās izmaiņas: 21. mar 2010 12:02 Lasīt vairāk
  • Sveiki, visi si portali lietotaji, teti un mammas! Es butu loti prieciga, ja jus varetu nokliksinat uz zemak redzamaja adresem un aizpildit anketas. Tās man nepieciešamas, lai veiktu bakalaura darba petijumu. Jau iepriekš, liels paldies visiem...

Atbildes: 1, Skatījumi: 3216, Ievietots: 7. mar 2010 16:43, pēdējās izmaiņas: 8. mar 2010 05:58 Lasīt vairāk
  • Sveiki, visiem milajiem un jaukajiem vecakiem!!!Pec divu gadu partraukuma, sakara ar bernina piedzimsanu, esmu atsakusi macities augstskola! Lai to veiksmigi pabeigtu ir jauzraksta divi lieli darbi- kursa un bakalaura darbs. Sobrid butu nepieciesama...

Atbildes: 37, Skatījumi: 21781, Ievietots: 27. okt 2009 18:18, pēdējās izmaiņas: 4. aug 2012 16:28 Lasīt vairāk

LAPAS KARTE