Iesaki ārstu:

•   Vērtējums: 5/5
    Liiga Priede

Loti sirsniga, mila, profesionals sava darba... Drosi var vinai uzticeties

Skatīt visus ārstus

Bērnu anekdotes. Labākajiem - balvas!

Mammu, re kur Pežo banka!

Tad viņam bija četri gadi un Latvijā vēl bija Krājbanka. Emīls perfekti iemācījies automašīnu nosaukumus un zīmītes - Audi, Volvo, VW u.t.t. Pastaigu laikā regulāri tika nosauktas visas stāvošās mašīnas. Staigājam pa Vecrīgu un pēkšņi dēla pārsteiguma sauciens: "Mammu, re kur pežo banka!" :) Iesūtījusi: Līga Sējēja.

Skatīt visus jokus

Foruma lietošanas noteikumi

Forums ir portāla mammamuntetiem.lv reģistrēto lietotāju sarunu vieta, kur pārspriest savus priekus un bēdas, dalīties pieredzē vai vienkārši patērzēt.

Lasīt vairāk

Forums > Slepenās sarunas

Herbalife kokteiļi svara zaudēšanai

Jautājums tiem/ tām, kas ir lietojuši šos produktus. Kādi bija rezultāti un vai svars nenāca dubultīgi atpakaļ? Protams, tas ir pats par sevi saprotams, ka nedrīkst atsākt rīt un jāturpina veikt fiziskie vingrinājumi bet pagaidām man visvairāk interesē, vai šie produkti darbojas? Un vai jums nebija veselības problēmu pēc tam, kad beidzāt tos lietot? 

Ievietots 15. mar 2010 08:35

Ieraksti komentāru
Secība:

Angry Bitch

Savulaik tos ne tikai lietoju, bet arī tirgoju. Tur nav nekā mistiska, tajos produktos. Parastās pārtikas piedevas, tikai dārgākas. Līdzīgi, ka šeit nesen reklamētās paketes - uz brīnumu nav ko cerēt, bet veselībai nekaitē.

Man no tiem kokteiļiem uzlabojās nagu stāvoklis, jo agrāk brokastīs ēdu desu maizes, bet kopā ar Herbalaifu - jogurtu vai kefīru. Tas kļuva par paradumu. Tagad jogurtus ēdu ar pārslām, un nagi vēl labāki  

Baigi patika Herbalaifa guaranas tonizējošā tēja. No viņas arī garastāvoklis uzlabojās

Svaru gan nezaudēju, jo nebija jau daudz to lieko kilogramu. Patiesībā tur darbojas ticība, ka tik dārga lieta noteikti palīdzēs, kā arī tas, ka cilvēks, kurš noliek tādu naudu par tieviešanas pulveri jau noteikti nerīs bulciņas. 
Pievienots 15. mar 2010 08:48

Atbildēt komentāram

listraee

Notievēšanas tabletes - Es notievēju ļoti ātri un bez jo-jo efekta.
Pievienots 11. okt 04:39

bučiņa

nu cik var teikt, ka dzīvē ir lietas, kas nav atkarīgas no ticības!
Pievienots 15. mar 2010 09:48

Atbildēt komentāram

Angry Bitch

Tam es piekrītu, taču ŠĪ LIETA ir atkarīga tieši no ticības
Pievienots 15. mar 2010 10:21

bučiņa

bet paldies tāpat...par atbildi.
Pievienots 15. mar 2010 09:54

Atbildēt komentāram

Samii

Man domas dalaas par sho produktu.

8 meeneshus vinju lietoju, tieshaam peec noraadiijumiem, 2 reizes dienaa, bet notieveeju tikai par 4 kg, a vajadzeeja 4x vairaak. Un vaina jau nav kokteilii, bet gan tajaa, ka konsultanti tomeer ir parasti cilveeki un vinji par tiem produktiem zin tik, cik zin. Un par mani nekaa iisti nezin.. mans liekais svars izraadiijaas bija uzaudzis no augstaa hormonu liimenja asiniis, nevis no eeshanas (kaut gan patiik labi paeest) un taadu lieko svaru nevar nodziit ar Herbalife kokteiliishiem, bet tikai attieciigi aarsteejoties. Ko es gribeeju ar to teikt.. nav taa, ka visiem ,kam ir liekais svars, ir vnk noeedushies, var buut veseliibas probleemas- hormoni, sirds, bet konsultanti nesaka - "ej paarbaudies pie aarsta un tad ,ja viss kaartiibaa, naac pie manis". Bet uzreiz saak biidiit biznesu.. un tas ,manupraat, pret mums-pateereetaajiem, kas maksaa ne mazu naudinju par shiem kokteiljiem, ir nogodiigi. Ljoti negodiigi.

Otrs- bet tai pat laikaa, man ljoti uzlabojaas sejas aada un vinja veeljoprojaam ir "uzlabota", kaut arii kokteiljus vairs nedzeru pusotru gadu. Un ir taisniiba, ka peec kokteiljiem ir saata sajuuta, tieshaam eest negribaas kaadas 3-4 h. Tas "piedziivojums" ar Herbalife man arii iemaaciija kko vairaak par citiem produktiem, ko eedu, kas veseliigaaks- kas nee un kaapeec. Tgd jau pusotru gadu ,veeljoprojaam kopsh HL laikiem, dzeru daudz uudens un eedu veseliigaak nekaa agraak. Man ljoti patika vinju zaljaa teeja, kas liek kaartiigi izchuraaties (un ne tikai ) un alojas dzeeriens, ko veel shat tad pasuutu.

Tas ir mans staasts. Kaa buutu, ja mans liekais svars buutu no eeshanas, nezinu.

P.S. Tiem, kam ir nieru u.c. slimiibas, tomeer pakonsulteejaties pie sava aarsta ,pirms dzerat kokteiljus. Kad biju sava aarsteejoshaa nieru daktera, tad vinjsh man "veeju" iedeva, jo jau 6 gadus gadus analiizes bija labas (man hroniska slimiiba kopsh dzimshanas), bet tgd peekshnji nav.. un vieniigais,ko biju pamainiijusi savaa dziivee, bija HL. Un vinjsh teica, ka bija veel viens gadiijums, ka peec HL nieres noseezhaas (tur arii uz kokteilju pakas rakstiits, ka jaabuut uzmaniigiem tiem, kam ir nieru un aknu-ja nemaldos, slimiibas). Stulba biju, jo jau saakumaa nepaintereseejos pie sava aarsta, bet gan uzticeejos konsultantei, kura teica, ka neesmu vieniigaa ar taadu slimiibu un ka viss esot kaartiibaa. Bet peec aarsta apmekleejuma, apshaubu vinjas vaardus, jo mana slimiiba nemaz nav tik populaara.. taa kaa, tas ir kaarteejais lielais miinuss konstultantu daarzinjaa!
Pievienots 15. mar 2010 10:00

Atbildēt komentāram

LAPAS KARTE